מה גברים חושבים?

| אידי אוריאל

מה הכי מושך גברים, איך הם מעדיפים לעשות את זה, מה הם חושבים על סקס בדייט הראשון ועל מה הם מפנטזים? תשובות לשאלות חמות שיעזרו לך להבין מה קורה בראש של הגברים

לא תמיד אנחנו יודעות מה עובר לגברים בראש, והרבה פעמים טועות במה שאנחנו חושבות שהם חושבים ורוצים. במיוחד בשביל זה פנינו לכמה גברים ושאלנו אותם כמה שאלות חמות. לקרוא ולהפנים.

מה הם מעדיפים

מהי התנוחה המועדפת עליך?
חצי מהנשאלים מעדיפים את הדוגי סטייל ושאר הנשאלים בחרו בתנוחה המיסיונרית ובתנוחה שבה אנחנו למעלה (ואנחנו תוהות: מה יש בתנוחה הזאת שכל כך מלהיב אותם? הם לא רואים את הפנים שלנו ואנחנו לא ממש יכולות להיות אקטיביות… האם הגיע הזמן שנבין את הרמז?)

מהו המקום המועדף עליך לסקס?
60% מהנשאלים בחרו את הרכות והנוחות של המיטה.
30% בחרו בחיק הטבע, ורק אחוזים בודדים בחרו במטבח.

ירידה לבחורה – כן או לא?
90% מהנשאלים בעד ירידה לבחורה!
השאר טוענים שהם יעשו זאת רק אם זו מישהי שהם נמצאים איתה בקשר ארוך ויציב (ואנחנו אומרות: בחורים, רק תזכרו שיחס גורר יחס).

סקס בדייט הראשון – משפיע על קשר עתידי?
אנחנו עדיין בדעה שגברים רוצים סקס. כל הזמן. אז לא הפליא אותנו שרוב התשובות התחלקו בין "יש פוטנציאל לקשר כי היא מגניבה וזורמת", לבין "זה לא משנה ולא משפיע". אחוז קטן מאוד מהבחורים הודו שהם לא עושים סקס בדייט הראשון, ואחוז עוד יותר קטן אמרו שלדעתם בחורה שנכנסת למיטה בדייט הראשון עושה את זה עם כל אחד וזה ממש לא מתאים להם, כי גם אם בנות רוצות רק לכייף – שיעשו את זה עם מישהו אחר. זכותם.

עזרים טכניים

הרגלי הצפייה בפורנו
30% טוענים שפעם בשבוע מספקת אותם בהחלט.
30% טוענים שהם צופים בפורנו לעיתים רחוקות בלבד.
השאר מתחלקים בין כל יום לבין אף פעם לא, כי זה פשוט לא מעניין אותם! (ואנחנו אומרות: פורנו לא מעניין? נשמע לנו מוזר… אז על מה הם חושבים כל היום? אנחנו מעדיפות לחשוב שהם פשוט חושבים על בנות זוגם הלוהטות והם לא זקוקים לגירויים נוספים).

קונדומים – עם או בלי?
חלק מהגברים שונאים את החליפה הזאת על פאר יצירתם, וחלק מבינים עד כמה זה חשוב. חצי מהנשאלים טענו שאם מדובר בסטוץ – אפשר עם קונדום, אבל אם יש סיכוי לקשר רציני ומתמשך – הם מעדיפים לבוא בנטורל. חצי משאר הנשאלים טוענים שהם שמים קונדום עד שעושים בדיקת איידס והחצי השני פשוט לא שם קונדום; זה סתם מעיק עליהם וזה פשוט לא אותו הדבר עם (ואנחנו אומרות: קחו בחשבון: זה גם לא אותו דבר לחיות עם מחלת מין).

הבחורים שלנו עדיין מעדיפים את המיטה על פני כל אתר תיירותי אחר. <br/>אילוסטרציה: Gettyimages/Imagebank" src="../../pagemodule/image1/32/47032/2.jpg?1220506217" />
<div>   <span style=רוב הגברים לעשות את זה במיטה. אילוסטרציה: Gettyimages/Imagebank

מה מגרה אותם?

מה הכי מושך אותך בבחורה?
החדשות הטובות – אפשר להפסיק למרוט, לגלח ולהשקיע. אף אחד מהם לא ממש מתעניין לנו ברגליים. רוב הגברים מסתכלים לנו על התחת, והם מעדיפים אותו בסגנון ג'יי לו.
אלה שלא מסתכלים על התחת טוענים שהם מסתכלים לנו על העיניים. אם זה נכון – אנחנו ממש מעריכות אותם. אנחנו כבר מזמן לא משקיעות במיני, רק בחוטיני.

חזה גדול או קטן?
90% מהנשאלים ענו פה אחד – ממש לא משנה! גדול, קטן, העיקר שיעמוד!

מה הכי מגרה אותך במיטה?
60% מהבחורים ממש אוהבים מין אוראלי והשאר נדלקים מכל מיני תנוחות חדשות. (ואנחנו אומרות: בסך הכל אלו חדשות די טובות כי הם לא דיברו בכלל על מין אנאלי ולא הזכירו צעצועים ואביזרי סקס. אמנם הם אוהבים לקבל עונג אוראלי, אבל כמו ששמת לב גם אין להם בעיה להעניק אותו בחזרה. מה שהוגן הוגן).

מהי הפנטזיה המינית שלך?
רק 60% מהם מפנטזים על סקס עם שתי בחורות. השאר אמרו שהפנטזיה המועדפת עליהם היא סקס עם הבוסית! (ואנחנו אומרות: כדאי שתתחילי להתעניין מי הבוסית שלו, כי יש מצב שהוא רוצה אותה ממש מעליו.)

בואו לעקוב ולדבר איתנו גם בפייסבוק ובאינסטגרם. עדכונים על הכתבות הנבחרות באת ניתן לקבל בניוזלטר היומי שלנו

תגובות

Silence is Golden