בקצב הסמבה

| מאת: נטע קרצו-נייגר | נטע קרצו-נייגר

לרגל הקרנבל המסורתי של ריו דה ז'נרו: קולקציית לקים קצבית המוסיפה טון חצוף לאצבעותייך. וגם פריטי אופנה בהשראת צבעוניות הדגל הברזילאי. כמו בריו

חודש מרץ מביא לנו את חג הפורים עמוס בתחפושות ומסיכות. אך במרחק מאות אלפי קילומטרים מאיתנו, ביבשת דרום-אמריקה, מרץ מסמל הרבה יותר מעוד חג; תפאורה ססגונית של תלבושות ומצעדים שולטת ביד רמה במשך שבוע הקרנבל.

מדי שנה נוהרים עשרות אלפי תיירים מכל העולם כדי לקחת חלק בקרנבל המסורתי בריו דה ז'נרו. על אף שהוא נחגג ביבשת אמריקה הדרומית כולה, הקרנבל בריו זוכה בהד התקשורתי הגדול מכולם בשל ההשקעה הגדולה בו מצד תושבי העיר, ובעיקר לנוכח הזוהר והפאר המזוהים איתו.

במסגרת שבוע הקרנבל מתקיימת תחרות בין בתי ספר מקומיים לסמבה. "מצעד המנצחות" הצוהל, המרהיב והססגוני נערך בחוצות ריו לעיני כל, כולל שידורים בלייב בערוצי הלוויין.

על קצות האצבעות

רבות מחברות האופנה העולמיות, מציעות מהדורות מוגבלות של פריטי לבוש בצבעוניות העליזה ברוח הקרנבל.

אך לצד השעונים, התכשיטים, החגורות והבגדים, יש גם חברות איפור וקוסמטיקה שמיישרות קו עם הקצב הבוער.

קחו למשל את ORLY. יצרנית הלקים האמריקאית חוגגת עם ברזיל את הקרנבל ומשיקה מהדורה מיוחדת כמחווה לפסטיבל.

קולקציה הלקים הקייצית מצטיינת במעין התפרצות של גוונים קיציים מלאי תשוקה, המוגשים בשישה גוונים שונים: 4 גוונים כתומים-אדומים, דומיננטיים "חצופים" וקצביים, חמים ונשיים לצד ורוד פוקסיה בובתי, שזכה לכינוי "סמבה" וסגול-דיו עמוק המכונה "לילות ריו". את הקטגוריה הסולידית יותר, אגב, ממלאים בכבוד שני גוונים פסטלים ורדרדים בטקסטורת מט וסאטן.


מימין ובכיוון השעון: ביקיני GO UNDRE, תיקים צבעוניים של פורלה, לקים של ORLY, שרביט של אמארו, ביקיני של חנה בלוך לדה ברנץ', שעון צהוב של champion, ביקיני כחול של גו אנדר, נעל ברזילאית של מאז ומסיכה של אמארו

צילומים: מוטי פישביין, קרלוס אמאדו, ירון וינברג ויח"צ

בואו לעקוב ולדבר איתנו גם בפייסבוק ובאינסטגרם. עדכונים על הכתבות הנבחרות באת ניתן לקבל בניוזלטר היומי שלנו

תגובות

Silence is Golden SRV:SRV1 on: 1f069ee9e277ce7f9c8 at 19:41:42