טיפשי או גאוני? הכירו את החזייה שנלחמת בזיעת-ציצי

החזייה שנלחמת בתופעה הכי מעצבנת של הקיץ כובשת את הרשת וגורמת לכולנו לתהות: איך לא חשבו על זה קודם?!

  • https://atmag-static-timeout.netdna-ssl.com/media/2017/08/sizes/חזייה-H_wo_680_382.jpg
לא עוד זיעת-ציצי! | צילום: מתוך עמוד הפייסבוק של Ta-Ta Towel

לא מדוזות, לא יתושים ואפילו לא חשבונות חשמל מנופחים: התופעה הכי מעצבנת של הקיץ היא ללא ספק זיעת ציצי. אם אין לכן מושג על מה מדובר – אנחנו די מקנאות בכן בשלב הזה של הקיץ. התופעה כשמה כן היא ולרוב נוטה לתקוף נשים תמימות שלא עשו דבר חוץ מלהיות הבעלים הגאות של קאפ סי, די או אף.

עכשיו מוצר חדש מנסה להילחם בתופעה: תכירו את ה-Ta Ta Towel, ובתרגום חופשי: מג-מג-מגבת. מדובר כמו שאתן יכולות לראות בסוג של חזייה (בדגש על סוג של) שעשויה מבד מגבת סופג ובקיצור: ערסל לציצים.

ערסל לציצים | צילום: מתוך עמוד הפייסבוק של Ta-Ta Towel ‏

ערסל לציצים | צילום: מתוך עמוד הפייסבוק של Ta-Ta Towel ‏

 

ארין רוברטסון, האישה שהמציאה את המוצר, מספרת שהרעיון צץ במוחה בדיוק כשהיא התכוננה לדייט. אחרי שהיא סיימה להתקלח היא יצאה כדי להתארגן ולהתלבש וקלטה שהיא לא מפסיקה להזיע מהאזור האסטרסטגי. במשך כל הדייט היא לא הפסיקה לחשוב "לא יכולה להיות שאני האישה היחידה בעולם שסובלת מזיעת ציצי" ואז זה נחת עליה. והשאר היסטוריה.

עם הסלוגן "Keep 'em high. Keep 'em dry" (שמרי אותם גבוהים. שמרי אותם יבשים) בחברה ממליצה על החזייה כמתאימה לספא, לחדר כושר וסתם לימים החמים שזה רק את, הספה, המזגן וטיפות הזיעה. אימהות מניקות, אגב, גם מתלהבות מהמוצר שבזכות המבנה שלו מאפשר התאמה אישית לכל גודל ורוחב חזה. והמחיר? 45 דולר.

ברשת לא מפסיקים להתלהב מהמוצר ובעיקר עסוקים בשאלה אם הוא יותר גאוני או יותר טיפשי. התשובה שלנו, במקרה וזה עוד לא היה – ברור שגאוני!

"Keep 'em high. Keep 'em dry" | צילום: מתוך עמוד הפייסבוק של Ta-Ta Towel ‏

"Keep 'em high. Keep 'em dry" | צילום: מתוך עמוד הפייסבוק של Ta-Ta Towel ‏

בואו לעקוב ולדבר איתנו גם בפייסבוק ובאינסטגרם. עדכונים על הכתבות הנבחרות באת ניתן לקבל בניוזלטר היומי שלנו

תגובות

Silence is Golden SRV:SRV2 on: 1f069ee9e277ce7f9c8 at 06:50:03