קמפיין על-חלל: סתיו סטרשקו מדגמנת באפס כוח כבידה

אחרי שאיתגרה את חוקי המגדר הדוגמנית סתיו סטרשקו מאתגרת גם את כוח הכבידה. הקמפיין יוצא הדופן היה חלק מתחרות הצילומים של Wix בה זכתה צלמת האופנה היפנית רייקו וואקאי. והתוצאה? סדרת תמונה מרהיבה מעולם אחר

סתיו סטרשקו מאבדת אחיזה | צילום: רייקו וואקאי

Wix היא אחת מהחברות הישראליות הכי מצליחות בשנים אחרונות, אבל מסתבר שהיא הרבה יותר מרק פלטפורמה לבניית אתרים. בחודשים האחרונים הריצה החברה את תחרות Capture your dream photo שנתנה הזדמנות לצלמים מכל העולם לחשוף את האמנות שלהם. ב-Wix ביקשו מהמשתתפים לספר על הדבר האחד אותו הם חולמים לצלם והבטיחו להגשים את החלום לצלם שיקטוף את המקום הראשון, כולל מימון מלא וחופש אמנותי מוחלט.

מכוון שהבטחות צריך לקיים, היום הכריזו על הזוכה בתחרות – צלמת אופנה יפנית בשם רייקו וואקאיהחלום שלה היה לא אחר מאשר לצלם הפקת אופנה בתנאים של מינימום כוח כבידה. כן, בדיוק כמו בחלל החיצון. Wix נרתמו לאתגר והדוגמנית שנבחרה לככב בו, על ידיה וואקאי עצמה, היא סתיו סטרשקו שלנו. מי שפרצה לתודעה ב"האח הגדול" ומאז הספיקה לעבור כברת דרך מקצועית מרשימה, שכללה בין היתר צילומים למגזין  Teen Vouge ולצלם העל טרי ריצ'רדסון. כשבכל פעם מחדש היא מצליחה להוכיח שהגדרות מגדריות בינאריות מאבדות כל עוצמה מול נוכחות ויופי מהפנטים כמו שלה.

הצילומים התקיימו במטוס מיוחד שדימה תנאי אפס כוח כבידה. מה שנתן לוואקאי רק 15 שניות כל פעם כדי ליצור את השוט המושלם. לפי התמונות אפשר לומר שהיא התמודדה עם האתגר בכבוד. ועבור סטרשקו – נו, אחרי ששברה את חוקי המגדר, מה זה כבר להתמודד עם חוקי המשיכה?

סופיות 4

בואו לעקוב ולדבר איתנו גם בפייסבוק ובאינסטגרם. עדכונים על הכתבות הנבחרות באת ניתן לקבל בניוזלטר היומי שלנו

תגובות

Silence is Golden SRV:SRV1 on: 1f069ee9e277ce7f9c8 at 06:52:00