פריצת דרך טיפולית מהפכנית במלחמה בהזדקנות העור

| מאת: שירלי שני | תוכן שיווקי

חדשות מיוחדות בתחום האנטי אייג'ינג: חומצה היאלורונית PROFHILO 100% טהורה הראשונה שמאיצה את תהליך בניית האלסטין ורשת הקולגן

  • https://atmag-static-timeout.netdna-ssl.com/media/2016/11/sizes/pic-h_wo_680_382.jpg
צילום: יח"צ

 

בשנים האחרונות אנחנו עדים להתפתחות רבה בתחום טיפולי האנטי אייג'ינג, חברות הטכנולוגיה הרפואית, מספקות למומחים לרפואה אסתטית שיטות טיפוליות רבות על מנת להשיב לנו את המראה הצעיר ולעור הפנים את החיוניות והזוהר שאבד. אחד התחומים שהתפתח מאד בעשור האחרון, הוא תחום הצערת עור הפנים באמצעות הזרקות של חומצה היאלורונית, שהיא חומצה המופרשת באופן טבעי בגופינו ולה תפקיד חשוב בשמירה על לחות העור. פורמולות רבות של חומצה היאלורונית קיימות כיום, כולן משיגות תוצאות טובות בהגברת הלחות בעור ומילוי נפח, יחד עם זאת תורמות מעט לתהליך ייצור סיבי קולגן ואלסטין ומתאימות לשימוש באזורים מועטים בפנים.

כעת עם השקתה בישראל של החומצה ההיאלורונית הטהורה PROFHILO,  נפתח עידן חדש במלחמה בהזדקנות העור, עם תוצאות מצוינות לא רק בעור הפנים, כי אם גם בצוואר, אזור המחשוף, כפות הידיים, זרועות ובאזורים נוספים בגוף.

מהי הסיבה להזדקנות העור?

עם הגיל ובעיקר כבר לקראת גיל 35, הגוף מפריש פחות חומצה היאלורונית ומייצר פחות סיבי קולגן ואלסטין, שני מרכיבים האחראים על גמישותו ומיצוקו של העור. תהליך זה הכרוך באיבוד לחות בעור, ירידה באלסטיות ואיבוד נפח, גורם לכך שהעור הופך דק, רפוי, מקומט וחסר ברק.

ד"ר איל שפירא מומחה בכירורגיה פלסטית מסביר: "החומצה ההיאלורונית מופרשת באופן טבעי ברקמת העור, הסחוסים ובמפרקים. היות שהיא סופחת מים, יש לה תפקיד מרכזי בשמירה על לחות הרקמות ובגירוי תאי העור לייצר את רשת הקולגן והאלסטין. בכך השפעתה הגדולה בשמירה על מראה זוהר ורענן של העור".

במה מתבטאת החדשנות של חומצה היאלורונית PROFHILO?

PROFHILO אשר פותחה במעבדות חברת הפארמה השוויצרית IBSA היא הפורמולה הראשונה של חומצה היאלורונית טהורה 100%, המכילה את החומר הדומה ביותר להרכבו בגופינו.

"חומר הגלם של החומצה מיוצר בהנדסה גנטית בצורה הנקייה ביותר והמבנה שלו היברידי, כלומר, כולל שילוב ומיזוג בין מולקולות של חומצה היאלורונית במשקל גבוה ונמוך, ללא שימוש בחומרים מקשרים כימיים ובחומרים הזרים לגוף. העובדה שהחומר טהור,  תורם לדרגת בטיחות גבוהה ביותר ומקטין לאין שיעור סיכוי לתופעות לוואי", מסביר ד"ר  שפירא.

צילום: יח"צ

צילום: יח"צ

 

מימד טיפולי חדש

לדבריו, "בהשוואה לטיפול בחומצות היאלורוניות אחרות שמעלות את רמת הלחות בעור ומוסיפות נפח,  PROFHILO היא הראשונה שמגרה את התאים הפיברובלסטים בעור לייצר סיבי קולגן ואלסטין ברמות גבוהות במיוחד, ובכך מניעה ומעודדת את התהליך הטבעי בגוף של חידוש רקמות העור. לאחר הטיפול, רמת הלחות בעור עולה, רקמת העור מתעבה, הוא גמיש כמו בגיל צעיר ומרקמו חלק ומתוח יותר והוא נראה הרבה יותר רענן וזוהר. יחד עם זאת המראה המתוח והמוצק נראים טבעי לחלוטין, הודות לכך שהשינוי הינו תוצאה של האצת התהליך הטבעי בגוף.

PROFHILO מאפשר כיום להציע למטופלים טיפול שאינו כירורגי להפחתת קמטוטים, השבת ברק, זוהר ולחות לעור במראה טבעי ורענן, גם באיזורים בעייתיים למשל סביב הפה ובצידי העין או אפילו בצוואר. באזורי הלחיים, אצל נשים עם נזקי שמש וסדקים מרובים, יש שיפור לאחר סדרת הזרקות וזאת ללא נפח מיותר. כשהשבת המראה הטבעי עומדת לנגד עיני כקו מנחה בטיפול, הוספת ה- PROFHILO מאפשרת לי היום לתת מענה בתחום חומרי המילוי להצערה ושיפור באיכות העור".

לאחר שעשרות אלפי מטופלים בעולם כבר נהנים מהתוצאות של טיפול אנטי אייג'ינג ב-PROFHILO, המטופלות הראשונות בארץ מספרות על השינוי מבחינתן.

שרה ארייך בת 49, מתארת: "הגעתי לגיל שהגרביטציה כבר עושה את שלה, העור כבר לא מתוח ועם קמטוטים אבל חששתי מטיפול כדי שהפנים שלי לא יקבלו מראה פלסטי ולאבד את המימיקה הטבעית. כששמעתי על הפתרון של טיפול עם תוצאות טבעיות, החלטתי לאזור אומץ ולשמחתי אחרי טיפול אחד השינוי מאד משמעותי מבחינתי אבל הכי חשוב שהמראה טבעי.
הפנים נראים מוארים יותר והקמטוטים והחריצים הרבה פחות עמוקים. אני מאד מרוצה מהמראה ומכך שהטיפול קצר ולא הרגשתי שום כאב".

"יש לי מקורות להשוואה", אומרת אילנה גולדשטיין בת 56 "ניסיתי טיפולים בחומרי מילוי שונים ולמרות השיפור במילוי קמטים, לעיתים נוצרו גושים שפגמו במראה הטבעי. לעומת זאת לאחר הטיפול ב -PROFHILO  השוני העיקרי מבחינתי הוא המרקם שהרבה יותר גמיש והשתלב היטב בעור, ללא גבשושיות. מבחינתי, הפער בין התוצאות לאחר הטיפול ב- PROFHILO  לבין התוצאות לאחר הטיפול בחומרים אחרים הוא עצום. PROFHILO  העניק לעור שלי מרקם חלק ונעים, מאד הרמוני לעור הפנים. העור שלי נראה מדהים וקורן, אבל לגמרי טבעי. אף אחד לא הרגיש שעברתי טיפול".

מדיקל נובה – המשווקת הבלעדית של חומצה היאלורונית PROPHILO
פרטים בטלפון: 03-6320675

הכתבה נערכה בשיתוף מדיקל נובה

בואו לעקוב ולדבר איתנו גם בפייסבוק ובאינסטגרם. עדכונים על הכתבות הנבחרות באת ניתן לקבל בניוזלטר היומי שלנו

תגובות

Silence is Golden SRV:SRV1 on: 1f069ee9e277ce7f9c8 at 10:50:09