כל הסיבות להתאהב בקאיה גרבר, הדוגמנית הלוהטת של הרגע

| מאת: נעמה ביבי

עזבו אתכן מבגדים, הבשורה הכי גדולה שיצאה מעונת שבועות האופנה של חורף 2018 היא קאיה גרבר. הבת של סינדי קרופורד מציגה דמיון מדהים לאימה ומסתמנת כדוגמנית הרותחת של הרגע. הנה כל הסיבות למה

  • https://atmag-static-timeout.netdna-ssl.com/media/2017/09/sizes/Untitled-design1_wo_680_382.jpg
קאיה גרבר | צילום: GettyImages

 

 

יש לה את המטען הגנטי המושלם

כשאת הבת של סינדי קרופורד, אחת מהטופ מודלס הכי גדולות אבר אי אפשר באמת לטעות. תוסיפו לכל זה את העובדה שאבא של קאיה, איש העסקים רנדי גרבר, גם היה בעברו דוגמן ותקבלו גנטיקה במיטבה. ואכן, אי אפשר להתחמק מהדמיון המטורף בין גרבר בת ה-16 לאימה לא מעט בזכות עיני השקד היפות והגבות הדומיננטיות שאימא סינדי השביעה אותה לא למרוט לעולם.

קאיה גרבר וסינדי קרופורד | צילום: GettyImages

"כי אין בעולם גנטיקה כמו גנטיקה של אימא": קאיה גרבר וסינדי קרופורד | צילום: GettyImages

 

קאיה גרבר וסינדי קרופורד על שער ווג הצרפתי | צילום: מריו טסטינו

קאיה גרבר וסינדי קרופורד על שער מגזין "ווג" פריז אפריל 2016 שצולם על ידי צלם העל מריו טסטינו

 

היא היהלום הנוצץ של עולם האופנה

תעשיית האופנה העולמית סימנה את גרבר כבר בתור ילדה וחיכתה בסבלנות עד שהיא תגדל. קמפיין לבושם של מארק ג'ייקובס יחד עם סופיה מצ'טנר שלנו ושער משותף עם אימא סנדי ב"ווג" פריז היו רק המתאבן למנה העיקרית.
ב-3 בספטמבר, רגע לפני תחילת עונות שבועות האופנה, חגגה קאיה סוויט סיקסטין ותזמון, כידוע, הוא הכל בחיים. פחות משבוע חלף מהרגע בו הגיעה לגיל 16 ויכלה על פי חוק לצעוד על המסלול ועד הרגע בו הפציעה בתצוגה של קלווין קליין בשבוע האופנה בניו יורק ומאז היא מדלגת בין כל התצוגות הכי נחשבות: קואץ', מארק ג'ייקובס, הליין המשותף של פומה וריהאנה, אלכסנדר וונג, ברברי, מוסקינו, סן לורן, ורסאצ'ה והרשימה עוד ארוכה.

בתצוגה של ורסאצ'ה, אגב, היא חלקה את המסלול יחד עם אימה, שצעדה בפינאלה לצד דונטלה ורסאצ'ה כמחווה לג'יאני ורסאצ'ה במלוא עשרים שנה להרצחו, יחד עם טופ מודל אייקוניות אחרות כמו נעמי קמפבל, קרלה ברוני ולינדה אוונג'ליסטה.

קאיה גרבר בתצוגה של סן לורן | צילום: GettyImages

לוהטת על המסלול של סן לורן | צילום: GettyImages

 

קאיה גרבר בתצוגה של ורסאצ'ה | צילום: GettyImages

מהממת בתצוגה של ורסאצ'ה | צילום: GettyImages

 

קאיה גרבר בתצוגה של אלכסנדר וונג | צילום: GettyImages

מעלפת בתצוגה של אלכסנדר וונג | צילום: GettyImages

 

היא פאשניסטה אש מגיל שש

מסלולים בצד, גרבר לא שוכחת את התפקיד החשוב ביותר של דוגמנית בימינו ומוכיחה שיש לה את כל מה שדרוש כדי להיות מתלבשת מצטיינת. חוץ מסטריט סטייל רצחני, מהסוג שמאפשר לה לשלב מכנסיים מנומרים בגזרה גבוהה וקרופ טופ עם הדפס של מאטליקה ולצאת מנצחת, היא גם בעלת חיבה לאמץ כל טרנד ביוטי חדש, וכמה שיותר נועז – יותר טוב. בגיל 16 ממה כבר יש לה לפחד?

היא איט גירל אולטימטיבית

בשביל להיות דוגמנית מוצלחת צריך נתונים טובים, בשביל להיות פאשניסטה מוצלחת צריך טעם טוב, אבל מה בעצם דרוש בשביל להיות איט גירל מוצלחת? השאלה הזו מלווה את עולם האופנה מראשיתו ונותרה פתוחה. גרבר מצליחה להיכנס לליגה של נערות הזוהר בזכות אטיטיוד פארטי גירל מושלם שהגיעו לשיאו במסיבת יום ההולדת ה-16 שלה. מצד שני, כשאת קאיה גרבר החיים הם אכן סוג של מסיבה. ולא רק אנחנו חושבות ככה, אלא גם 1.9 מיליון עוקבי האינסטגרם שלה.

סופיה מצ'טנר, קאיה גרבר ודיליה מרטינס בקמפיין לבושם החדש מארק ג'יקובס | צילום אלסדייר מק'לן

"אז מה סופי, האו איז תל אביב?" קאיה גרב עם סופיה מצ'טנר ודיליה מרטינס בקמפיין לבושם החדש מארק ג'יקובס | צילום אלסדייר מק'לן

 

היא לא רק יצור מושלם בעצמה, אלא אהובה גם על ידי יצורים מושלמים אחרים

מקצועניות אמיתיות באות כדי לעבוד, לא כדי ליצור חברים. מקצועניות עוד יותר אמיתיות באות גם כדי לעבוד וגם כדי להתערבב עם הדוגמניות הכי נכונות. תמונת אינסטוש משותפת עם קרלי קלוס וספוט בסטורי של ג'יג'י חדיד הם הישגים לא פחות חשובים מלצעוד על המסלולים של מעצבי העל, וגם כאן קאיה יודעת בדיוק איך מתקתקים את העניין.
 

היא נחשבת כיורשת של קנדל ג'נר

ואם כבר ביצורים מושלמים עסקינן, חוץ מדמיון לאימא סנדי אין ספק שגם בין קאיה לקנדל אפשר למצוא יותר מקו דמיון אחד, וזה עוד מבלי לציון את שאר המכנים המשותפים של השתיים: סטייל מדויק וכמויות קולנסס בלתי נגמרות.

קאיה גרבר וקנדל ג'נר | צילום: GettyImages

"את הכי מהממת, לא את, לא את!" קאיה גרבר וקנדל ג'נר | צילום: GettyImages

 

ואם חשבתן שבין השתיים יש תחרות או קנאה – קבלו ביטול חזק. לא רק שהשתיים אוהבות, מפרגנות ומקפידות להצטלם זו עם זו בכל הזדמנות, למעשה קנדל משמשת כסוג של "אחות גדולה" לקאיה. הוכחות? קנדל צילמה את קאיה למגזין LOVE וסיפרה: "בהתחלה בחרתי לצלם את קאיה כי חשבתי שהיא מדהימה ויפהפייה. בהמשך למדתי להכיר אותה וגיליתי נערה צעירה נהדרת עם ראש על הכתפיים. אני צופה לה עתיד מזהיר ועבורי זה יהיה כל כך מגניב להגיד 'כן, צילמתי פעם את קאיה גרבר, עוד כשהיא הייתה צעירה' אז לגמרי אפשר להגיד שאני מעריצה שלה ואני אשמח לראות אותה מצליחה". מה שנקרא – נמסנו.

קאיה גרבר על שער מגזין LOVE | צילום: קנדל ג'נר

כשהצלמת היא קנדל ג'נר והמצולמת היא קאיה גרבר אין סיכוי לשער פחות ממושלם. אכן, LOVE

 

אפילו האובססיות שלה חמודות

גם לדוגמניות מושלמות יש הרגלים מגונים, פגמים ואובססיות. העניין הוא שבמקרה של קאיה האובססיה שלה לכלבלבים, כפי שמוכיח האינסטגרם שלה, מתוקה כמעט כמותה. ובשלב הזה אנחנו כבר לגמרי נכנעות מלחפש בה פגמים.

 

בואו לעקוב ולדבר איתנו גם בפייסבוק ובאינסטגרם. עדכונים על הכתבות הנבחרות באת ניתן לקבל בניוזלטר היומי שלנו

תגובות

Silence is Golden SRV:SRV2 on: 877ee3d at 13:37:39