אל תנסו את זה בבית: הטרנדים הכי מטורללים ומוזרים בביוטי

| מאת: אור נוף

גבות בצורת צמות, גליטרים בכל מקום וציפורניים עם סלפי (כן!): כל הטרנדים שמוכיחים שבכל הקשור לביוטי אין דבר כזה להגזים

  • https://atmag-static-timeout.netdna-ssl.com/media/2017/09/sizes/הדר1_wo_680_382.png
ציפורניים שעירות עם סלפי | מתוך חשבון האינסטגרם @designdain

היו ימים שהיינו יוצאית מהבית עם מסקרה כחולה ושפתון מנצנץ ומרגישות שאנחנו הכי נועזות בעולם. הימים האלה עברו חלפו, לחיינו נכנס האינסטגרם והוכיח שבלקסיקון הביוטי אין דבר כזה מוגזם: אייליינר בצבעי נאון, גבות בצורות נצה ואפילו מניקור פרוותי – בפיד הכל הולך. הטרנדים הבאים משמשים הוכחה נאמנה לכך, ועל הדרך יצליחו לרענן לכן את הפיד תוך כדי שהם גורמים לכן לתהות "וואט דה פאק?!"

פונפונים בכל מקום
בשנים האחרונות אנחנו עומדות תחת מתקפת פונפונים בלתי נגמרת. מה שהיה אמור להישאר בסרטי קולג' אמריקאיים על מעודדות וספורטאים התגלגל לחיינו בצורות שונות ומשונות: החל מסנדלי פונפונים, דרך מחזיקי המפתחות הפרוותים והמעיקים ועכשיו ציפורני פונפונים. אם הם אמורים לעודד אותנו – ובכן, הם נכשלו במשימה.

גבות? צמות

מושיק טקו, לידיעתך. כנראה שמישהי חשבה שהקו של הגבות הוא סימטרי וישר מדי כי כרגע סוג הגבות היחיד שנמצא בגבות באינסטגרם הוא גבות גליות, מעוגלות, ולמתקדמות – גבות שקלועות לצמה, לא פחות.

כמו נוצה

וכמובן שלא נקפח את את בעלות הגבות הדלילות – טרנד גבות הנוצה מתאים בול בשבילן. מתאים כתבנו? התכוונו מחריד. אבל אתן יודעות, על טעם, על ריח ועל סטיות טיפוח אין להתווכח.

בת שלך מלך

אוקיי, אז אולי לא קוראים לא קוראים לך קייט מידלטון אבל את עדיין רוצה להבהיר לכולם שאת נסיכה אמיתית. מה תעשי? קל. תציירי לעצמך כתרים קטנים על העפעפיים. ואם אפשר להוסיף קצת גליטרים – כל המרבה הרי זה משובח. אין יותר בת מלוכה מזה.

כל הנוצץ

ואם כבר נפלנו במדרון המנצנץ – למה שלא פשוט תכסי בגליטרים את כל הפרצוף? והגוף? והשורשים? וכן, אפילו הישבן. הרי בדיוק לזה ריהאנה התכוונה כשהיא שרה את Shine Bright Like a Diamond. מה, לא?

הרצחת וגם איפרת?

מה שהתחיל בתור קטע של האלווין הפך לאחד הטרנדים הרצחניים של השנה, ליטרלי. כשקו האייליינר הופך לסכין וגם כמה טיפות דם, כי למה לא וכמובן, כי איך אפשר בלי, האשטאג קליט knifeeyeliner# שיזכיר לכן לעולם לא להתעסק עם בחורה בזמן שהיא שמה אייליינר.

בתולות ים וחדי קרן הם אמיתיים

עובדה, ראינו אותם באינסטגרם מנסים להיאבק עם כמויות איפור שלא ירדו לעולם

שפתיים שהן יצירות אמנות

תשכחו מליפסטיק אדום או מקסימום שחור, היום התפיסה היא שהשפתיים הן קנבס לכל דבר ואנחנו אמניות. צבעים הולוגרפיים, גליטריים, כיתובים – כל דבר שהוא יכול להשתלב מעולה על השפתיים ומה אתן יודעות, לא פעם זה אפילו ממש יפה.

כולי אוזן

אומת האינסטגרם דוגלת בחירות, אחווה ושיוויון ולכן לא יכלה להבליג על הקיפוח המתמשך ורב השנים של האוזניים והתחילה לאפר גם אותן. מעצבי העל בתצוגות לקחו את הטרנד צעד אחד קדימה ושילבו אותו עם עגילים בצבעים תואמים.

ציפורניים פרוותיות

ימי החורף מתקרבים וכידוע אין דבר יותר כיפי מאשר להתכרבל עם כוס שוקו, קרמבו וזוג ציפורניים שעיר ופרוותי במיוחד.

אבל קודם כל, סלפי

ואם כבר ציפורניים השארנו עבורכן את הטוב ביותר, כלומר הביזאר ביותר, לסוף. מוכנות? קבלו – ציפורניים עליהן מוטבעת תמונת סלפי שלכן, כולל שיער. על הטרנד הביזארי משהו אחראית אמנית קוריאנית בשם דיין יון. סיכוי גבוה שעוד 15 שנה כולנו נסתובב ככה וזה יהיה הכי באופנה, אבל בינתיים כל מה שמתחשק לנו לומה זה "אל אלוהים, מה נסגר?"

בואו לעקוב ולדבר איתנו גם בפייסבוק ובאינסטגרם. עדכונים על הכתבות הנבחרות באת ניתן לקבל בניוזלטר היומי שלנו

תגובות

Silence is Golden SRV:SRV1 on: 877ee3d at 13:30:14