בר רפאלי, מאחורייך: הישראלית שגרמה לקים קרדישאן להתלהב

| מאת: אור נוף

אחרי שעפה על ליאור סושרד בסטורי, הרימה ליעל שלביה בקמפיין וכמובן שיתוף הפעולה העסקי עם החברה בר רפאלי - קים קרדשיאן ממשיכה להתלהב מהישראליות. והפעם: איך הגיעה מאפרת אנונימית מישראל לככב בעמוד העסקי של מלכת האינסטגרם? "ראיתי את ההודעה על המסך מ-KKW, חשבתי שאני לא רואה טוב לרגע"

  • https://atmag-static-timeout.netdna-ssl.com/media/2018/12/sizes/H-28_wo_680_382.jpg
קים קרדשיאן ובר רפאלי | צילום: אינסטגרם

 

 

תארו לכן שהייתן קמות בבוקר, פותחות את הטלפון, עוברות על נוטיפיקציות ופתאום – אתן קולטות שפאקינג קים קרדשיאן תייגה אתכן בפוסט. נשמע חלום? זה בדיוק מה שקרה לנועה זיתון, מאפרת בת 31, שזכתה לריפוסט בחשבון של KKW Beauty. לא דבר של מה בכך בהתחשב בכך שקים קיי היא אחת הכוכבות הגדולות בעולם, אם לא ה-, עם חשבון אינסטגרם עסקי שמונה קרוב ל-3 מיליון עוקבים.

צפו בטוטוריאל של הישראלית שקים קרדשיאן עשתה לה ריפוסט

 

זו ממש לא הפעם הראשונה שקרדשיאן מתלהבת מבנות העם היושב בציון. בקיץ האחרון היא בחרה ביעל שלביה בת ה-17 להיות אחת משלוש הדוגמניות שיובילו את קמפיין הביוטי שלה. במרץ הקרוב היא אף אמורה להגיע לביקור פה, כחלק מהשת"פ העסקי עם החברה הוותיקה בר רפאלי. קרדשיאן הפכה לשותפה רשמית ב"קרולניה למקה", מותג משקפי השמש של רפאלי שהיא גם הפנים שלו, וכל זה כמובן בלי להזכיר את הפייבוריט האחרון של קים – ליאור סושרד שאמנם לא משתייך לעולם הביוטי, אבל בשנה האחרונה כיכב בלא מעט מסיבות של המשפחה, כולל יום ההולדת של קנייה ווסט ואפילו הופיע בפרק של "משפחת קרדשיאן".

קים קרדשיאן ובר רפאלי | צילום: אינסטגרם

כשחברות מערבבות ביזנס ופלז'ר: קים קרדשיאן ובר רפאלי | צילום: אינסטגרם

 

יעל שלביה מככבת בעמוד האינסטגרם של מותג האיפור של קים קרדשיאן KKW Beauty | צילום מסך

יעל שלביה מככבת בעמוד האינסטגרם של מותג האיפור של קים קרדשיאן KKW Beauty | צילום מסך

 


עבור זיתון לעומת זאת תשומת הלב המיוחדת מקרדשיאן הגיעה לגמרי בהפתעה, בלי הודעה מוקדמת או חוזים שמנים. קים כנראה פשוט אהבה את סרטון האיפור שהיא העלתה והשאר היסטוריה והיסטריה. אגב, שיטוט קצר בחשבון האינסטגרם של זיתון מבהיר בדיוק ממה התלהבו ב-KKW Beauty – סרטוני האיפור של זיתון מדויקים, ברורים ובעיקר יפים ומהפנטים בטירוף, בדיוק כפי שכמעט כל מאפרת באינסטגרם חולמת. 

"זה היה מאוד מרגש ולא צפוי בכלל" מספרת לנו זיתון היום. "אחר כך היא גם שלחה לי את כל הקולקציה שלה, אני היחידה בארץ שהיא שלחה לה".

בואי נחזור להתחלה, את מעלה סרטון איפור לאינסטגרם שלך. איך משם זה מתגלגל לקים קרדשיאן?
"את הסרטון עצמו פשוט העליתי לעמוד שלי והם תייגו אותי, בלי להודיע. אבל אחרי שבועיים בערך אני פתאום רואה הודעה קופצת על המסך, אני בחיים לא אשכח את זה. ראיתי הודעה שכתוב עליה KKW, בהתחלה חשבתי שאני לא רואה טוב. היא כתבה לי שהיא רוצה לשלוח לי מוצרים ומה הדרך הכי טובה לעשות את זה. אז בכלל הייתי בהלם. זה לא היה רק כיפי ומרגש, אלא מבחינתי כמאפרת זה להגיע לטופ. הרי כולם מנסים לחקות כל הזמן את קים, לעשות את מה שהיא עושה".

אז אפשר להניח שהעוקבים אצלך בעמוד עלו בעקבות הפירסום?
"עלו אבל האמת שלא יותר מדי. בואי נאמר שכשהודה ביוטי פירסמה אותי עלה לי יותר".

וואלה? הודה ביוטי יותר מקים?
"כן, כי אצל קים זה לא יחד עם הדף האישי. בעמוד העסקי שלה יש לה רק קרוב ל-3 מיליון. להודה יש עמוד אחד, אין הפרדה בין האישי לעסקי, ויש לה 30 מיליון עוקבים".

המאפרת נועה זיתון | צילום באדיבות המצולמת

כבשה את ליבה של קים: המאפרת נועה זיתון | צילום באדיבות המצולמת

 

ושאלה לסיום: מצד אחד אין ספק שקים קרדשיאן היא הכוכבת הגדולה בעולם ומותג האיפור שלה הוא אימפריה, מצד שני יש כבר לא מעט ביקורות ברשת על הלוק הקרדשיאני. חלק מחובבות האיפור מאסו במראות המוגזמים עם הבייקינג והשימר, מה את חושבת על זה?

"עובדה שכל לוק שקים קרדשיאן עושה כולן פתאום כמו איזה עדר אחריה, וחוץ מזה גם המוצרים שלה מעולים. לא התאכזבתי מאף מוצר שקניתי ממנה, אני חולה על הצללליות שלה, הקונטור שלה טוב וגם הקונסילרים מעולים, הברונזר פיגמנטי בטירוף. וחוץ מזה, אם היה נמאס מהקרדשיאנס הן לא היו איפה שהן היום, הן כל הזמן רק שועטות קדימה".

קים קרדשיאן וקיילי ג'נר | צילום: אינסטגרם

האם אי פעם ימאס לנו מכן? כנראה שלא. קים וקיילי עושות קרדשיאן לוק במיטבו | צילום: אינסטגרם

 

3 טיפים של נועה זיתון לטוטוריאל איפור מושלם באינסטגרם

הבסיס – מצלמה טובה. לא חייבים להוציא הון על מצלמה מקצועית, אפשר להתספק גם בטלפון אבל חשוב שתהיה לו מצלמה באיכות טובה.

למה לעזאזל הסרטון מטושטש? "אני רואה הרבה מאפרות שלא מסתכלות. הן מראות מוצר והוא מטושטש. אז מה בעצם את מראה לי פה? זה נשמע כמו הפרטים הקטנים אבל זה הכי חשוב".

לא להפסיק לחדש: "אני ממליצה כל הזמן למאפרות ללמוד דברים חדשים ולהבין שהדרך להצלחה היא המון ניסוי וטעייה".

 

 

עדכון חם מהתנור: ממש בשעות האחרונות, כשבועיים לאחר שזיתון זכתה לתהילה בעמוד האינסטגרם של KKW, מאפרת ישראלית נוספת מככבת בו – אדווה אלמקיאס שגם היא כבר זכתה לכבוד והפכה לפייבוריט בעמוד. עכשיו היא זכתה לריפוסט נוסף בסרטון בו היא מאפרת את יעל שלביה. האם יכול להיות שקים קראה את הכתבה והמשיכה לפרגן? תנו לנו לדמיין שכן.

בואו לעקוב ולדבר איתנו גם בפייסבוק ובאינסטגרם. עדכונים על הכתבות הנבחרות באת ניתן לקבל בניוזלטר היומי שלנו

תגובות

Silence is Golden SRV:SRV2 on: 8af272d at 12:12:06