גאווה: גל גדות תגיש פרס בטקס האוסקר

| מאת: מערכת את

בשלב הזה כבר ממש אין לנו מילים: אחרי שהגישה פרס בטקס גלובוס הזהב, גל גדות כובשת עוד שיא מטורף ותעניק פרס בלא פחות מטקס האוסקר. מתי זה יקרה? כל הפרטים

  • https://atmag-static-timeout.netdna-ssl.com/media/2018/02/sizes/H-2-5_wo_680_382.jpg
גל גדות | צילום: Gettyimages

 

אין ספק שהשנה האחרונה הייתה השנה של גל גדות בה' הידיעה, אחרי ששברה שיאים בקופות, קטפה שלל פרסים וקמפיינים והפכה לאחת מהשחקניות הכי לוהטות, עכשיו היא כובשת עוד שיא ותעניק פרס בטקס האוסקר הקרוב וה-90 במספר.

וכך זה נראה כשגל גדות הגישה פרס בטקס גלובוס הזהב

בחודש שעבר הוכרזו המועמדים לטקס היוקרתי. גדות ו"וונדר וומן" לא נכללו ברשימה, אבל כעת מתברר שהיא בכל זאת תופיע בטקס שיערך בחודש הבא ב-4 במרץ, שעון ארה"ב. בכך מצטרפת גדות לרשימה מכובדת של מגישי הפרס, הכוללת כוכבים כמו אמה סטון, הזמרת זנדאיה, השחקן מארק האמיל, השחקן מהרשלה עלי ("אור ירח") ועוד.

גל גדות | צילום: Gettyimages

ממשיכה לכבוש עוד ועוד שיאים: גל גדות | צילום: Gettyimages

 

לאורך השנה האחרונה גדות הוכיחה לכולנו שהיא פשוט לא עוצרת: רק בתחילת החודש נודע שהשחקנית תדבב את עצמה בתוכנית "משפחת סימפסון", היא זכתה בקמפיין הבינלאומי לחברת הטיפוח רבלון לצדן של דוגמניות על כמו אשלי גרהאם ואדואה אבואה, כיכבה על שער גיליון ואניטי פייר השנתי יחד עם כל כוכבי הבידור הכי גדולים של 2017, כולל ניקול קידמן, רוברט דה נירו, אופרה ווינפרי, ריס ווית'רספון, טום הנקס ועוד.

זה כמובן לא היה השער היחיד שלה השנה. גדות עיטרה את שערי המגזינים הבינלאומיים ELLE בסדרת תמונות מרהיבה, גלאמור, רולינג סטון מגזין "וראייטי", ו-GQ שאף בחר בה כאשת השנה. ולגמרי בצדק.

גל גדות | צילום: Gettyimages

בלתי ניתנת לעצירה: גל גדות | צילום: Gettyimages

 

מעריציה של גדות בארץ ובעולם לא הסתירו את אכזבתם מכך שהכוכבת לא זכתה לקבל מועמדות באוסקר, אך כאשר נשאלה על כך גדות היא ענתה תשובה שהיא לא פחות ממושלמת. "מאוד התרגשתי מכל האנשים שהתאכזבו ש"וונדר וומן" לא היה מועמד" אמרה, "אבל לא עשינו את הסרט בשביל זה. אי אפשר להשיג הכל, הסרט התקבל בדרך מדהימה. בינתיים אנחנו מוקירות תודה ועומדות לעשות עוד סרט. אז מי יודע? אולי בפעם הבאה".

אנחנו כבר מחזיקות לה אצבעות לפעם הבאה, בינתיים אפשר להודיע בעבודה שתהיו חולות ב-5 במרץ, אחרי שכל הלילה תבהו במי שכבר מזמן הפכה לשגרירה המצטיינת שלנו בעולם.

גל גדות | צילום: Gettyimages

גל גדות | צילום: Gettyimages

 

 

בואו לעקוב ולדבר איתנו גם בפייסבוק ובאינסטגרם. עדכונים על הכתבות הנבחרות באת ניתן לקבל בניוזלטר היומי שלנו

תגובות

Silence is Golden SRV:SRV1 on: 8af272d at 07:09:16