רגע אחרי החתונה: צחי הלוי בריאיון ראשון

| מאת: אביב וינברגר, אור נוף

אחרי שהחתונה שלו ושל לוסי אהריש הסעירה את המדינה, צחי הלוי מספר על ההתמודדות עם התגובות הרעות, כולל זו של ח"כ אורן חזן, מגלה איך זה להיות סמל סקס בגיל 43 ונהנה להודות מול כולם: "אני הכי מאוהב ומאושר שיש"

  • https://atmag-static-timeout.netdna-ssl.com/media/2018/10/sizes/H-8-1_wo_680_382.jpg
צחי הלוי בקמפיין גולף | צילום: ערן לוי

 

פחות מחודש מאז החתונה שלו ושל לוסי אהריש וצחי הלוי נראה קול מתמיד, לא תמצאו על פניו שום רמז לקלחת התקשורתית שרק לפני רגע הסעירה מדינה שלמה. אנחנו פוגשות אותו על הסט של רשת גולף שמצטלם ברחובות תל אביב. אחת לכמה דקות הצילומים נעצרים, לא בגלל הצוות או הלוי, אלא בגלל העוברים והשווים. אף אחד לא מסוגל להתאפק, כולם ניגשים להלוי ומברכים, זורקים מילים חמות ומאחלים הרבה אהבה. תגובות גזעניות? לא פה. הלוי נבוך מעט, אבל נראה שהוא כבר נהנה להשוויץ באהבה שלו בפומבי ומוכן להודות: "אני על ענן. אני הכי מאושר ומאוהב שיש".

צחי הלוי מאחורי הקלעים בקמפיין של גולף | צילום: דנה קופל

צחי הלוי מאחורי הקלעים בקמפיין של גולף | צילום: דנה קופל

שחקן "פאודה" כבר מזמן הפך לאחד הגברים הנחשקים במדינה, ואין ספק שנישואיו לאהריש הותירו לא מעט מנשות ישראל מבואסות, כולל כמה חברות מערכות שלא ננקוב בשמן. הלוי צוחק כשהוא שומע אמירות כאלה ומפטיר בציניות "באמת? לא ידעתי".

"לוסי ואני לא התחבאנו בבית" הוא מספר לנו על הזוגיות הכי לוהטת של הרגע, זו שכולם רוצים לדעת איך הוסתרה בסוד כל כך הרבה זמן. "יצאנו לבלות והסתובבנו, בסך הכל אנחנו אנשים פרטיים שרצו להכיר אחד את השני ולנהל זוגיות נורמלית. לא עשינו מזה ביג דיל וזה לא היה ביג דיל. הזכות הגדולה הייתה שהתקשורת נתנה לנו להשאיר את זה לעצמנו ולא פירסמה".
ואז הזוגיות שלך ושל לוסי נחשפה. חששתם מהרגע הזה?
"הדבר היחיד שאנחנו מרגישים זה אהבה ומתעסקים רק בזה. קיבלנו המון פרגון וחיבוק גדול מהציבור וזה פשוט כיף".

ובכל זאת, היו גם תגובות פחות טובות, גזעניות בחלקן, כולל זו של ח"כ אורן חזן.
"כל אחד מביע את דעתו, וזה בסדר. אני פשוט לא מתעסק בזה, באמת שלא. מעדיף להתעסק רק בפרסומים החיוביים כי בסופו של דבר מדובר באהבה. תמיד יהיה מישהו עם דעה ומה להגיד".

צחי הלוי מאחורי הקלעים בקמפיין של גולף | צילום: דנה קופל

צחי הלוי מאחורי הקלעים בקמפיין של גולף | צילום: דנה קופל

 

ואם תהיתן מתי יגיע ירח הדבש של השניים, התשובה של הלוי היא 'ברגע שאסיים כמה מהפרויקטים שלי'. מדובר כאמור בשניים מהטאלנטים העסוקים במדינה, בינתיים הלוי סיים לצלם בימים אלה סרט בחו"ל וכן את הסדרה החדשה של אורי גרוס "פוראבר". וזה כמובן בלי להזכיר את קריירת המוזיקה שלו ואת סדרת הלהיט "פאודה".

"אני עסוק בעשייה" הוא מספר. "מעדיף לא לחשוב מה אנשים אומרים. אני כן שומע פירגון אבל אני הרבה יותר מעריך פירגון על העשייה שלי, המשחק והמוזיקה, מאשר על המראה. אני לא בכל העולם הזה של האינטסטגרם".
ובכל זאת, אתה עדיין נחשב לאחד מהגברים הכי נחשקים במדינה, שלא לומר סמל סקס.
"זה כיף גדול. נחמד לדעת שאני סמל סקס אבל אני פחות בהתעסקות הזו".

 

 

בואו לעקוב ולדבר איתנו גם בפייסבוק ובאינסטגרם. עדכונים על הכתבות הנבחרות באת ניתן לקבל בניוזלטר היומי שלנו

תגובות

Silence is Golden SRV:SRV1 on: 877ee3d at 06:20:24