"שתיתי בירה עם טיילור סוויפט"

| מאת: אביב וינברגר

השם שאני רז אולי עוד לא אומר לכן הרבה אבל רוב הסיכויים שכבר ראיתן אותה בקליפ החדש של טיילור סוויפט. איך הגיעה דוגמנית אנונימית בת 21 מרעננה לעבוד עם אחת הזמרות הגדולות בעולם ואיזה סקופ בלעדי טיילור גילתה רק לה?

שאני רז | צילום: באדיבות סוכנות ITM Models

 

 

אם יש משהו אחד שגל גדות לימדה אותנו זה שאין גבול לכמה שאפשר להתגאות ולהתלהב מישראליות בחו"ל, וכי מה עוד נשאר למדינה קטנה מוקפת אויבים בלב המזרח התיכון? מושא ההתלהבות הנוכחי שלנו הוא דוגמנית אנונימית, בינתיים, בשם שאני רז שמככבת בלא פחות מבקליפ החדש של טיילור סוויפט לשיר End Game יחד עם אד שירן והראפר פיוצ'ר. נכון, מדובר בפריימים בודדים בלבד, אבל אנחנו לא ניתן לעובדות לחבל לנו ברגש הגאווה הפטריוטי. וחוץ מזה, מתי אתן בפעם האחרונה הייתן קרובות לאחת מהכוכבות הכי גדולות בעולם?

שאני רז וטיילור סוויפט | צילום מסך מהקליפ End game

שאני רז וטיילור סוויפט | צילום מסך מהקליפ End game

 

רז נולדה בארץ לאמא אנגלייה ולאבא ניו זילנדי, שילוב גנים שהוכיח את עצמו כמוצלח במיוחד. בגיל חצי שנה עברה יחד עם משפחתה להתגורר בניו זילנד וכשהייתה בת 9 חזרו לרעננה. ברזומה שלה תמצאו קמפיינים לחברות כמו רנואר, טוונטי פור סבן, דלתא ופנדורה. כרגע היא חולמת להיות דוגמנית בין לאומית ולככב בקמפיינים של דיור או על שער "ווג",  אבל לרגע שתשב יחד עם טיילור סוויפט על הבר כחלק מצילומי הקליפ החדש שלה אף אחד לא הכין אותה.

שאני, איך מגיעה בחורה אנונמית מישראל להשתתף בקליפ של טיילור סוויפט? "הסוכנות שלי שלחה אותי לצילומים בלונדון של מותג הקוסמטיקה Harrods. כשסיימתי אותם נציגה מהסוכנות נתנה לי כתובת ואמרה לי להגיע אליה מחר בשביל לעשות אודישן לקליפ. כשהגעתי החתימו אותי על חוזי סודיות מפלצתיים. במהלך האודישן ביקשו ממני פשוט לרקוד כמה דקות מול המצלמה, אז עשיתי את זה. יום אחרי זה הודיעו לי שהתקבלתי, הכל היה מאוד דיסקרטי, הם לא היו מוכנים להגיד לי במי מדובר אז הבנתי שזה כנראה משהו גדול".

 

ומתי הבנת שזו טיילור סוויפט?
"רק ברגע שסיימו את האיפור והשיער שאלתי את אחד מאנשי הצוות מתי מתחילים והוא אמר שמחכים לטיילור. שאלתי אותו אם הכוונה לטיילור סוויפט, הוא הנהן בחיוב וסימן לי להיות בשקט".

"הצילומים היו יומיים שלמים מהבוקר עד הלילה" מספרת רז על צילומי הקליפ. "היו סצנות שלא יכולנו לצלם בגלל צלמי הפאפארצי. הם הצליחו לעלות על התדר של מכשירי הקשר של אנשי הצוות ועקבו אחרינו לכל מקום. יום אחרי זה אפילו ראיתי תמונת פאפרצי שלי ושל טיילור יחד".

שאני רז | צילום: באדיבות סוכנות ITM Models

שאני רז | צילום: באדיבות סוכנות ITM Models

 

ועכשיו לשאלה הבלתי נמנעת: איך טיילור?
"האמת שהיא ממש נחמדה. חשבתי שהיא תהיה דיווה כזאת. אבל היא אמרה לכולם שלום ולחצה לנו את היד. היא אפילו הציגה את עצמה כאילו שאנחנו לא יודעים מי היא. לי ולה הייתה סצינה ביחד  ולקח המון זמן עד שהיא התחילה אז יצא לי לדבר איתה איזה שעה".

על מה מדברים עם טיילור סוויפט?
"היא סיפרה לי שבאה ללונדון בשביל חבר שלה אבל לצערי לא אמרה מי זה. דיברנו בעיקר על חתולים, שתינו מאוד אוהבות אותם ולה יש חתולים ממש חמודים בשם מרדית ואוליביה. סיפרתי לה על עצמי ושאני מניו זילנד במקור, היא התלהבה ואמרה שיש לה חברה טובה משם. הצילומים האלו ספציפית היו בבר ונתנו לנו לשתות בירה. אז פשוט שתינו ודיברנו, היום זה נראה לי מטורף ששתיתי בירה עם טיילור סוויפט".

סיפרת לה שאת מישראל?
"לא, לא יצא לנו לדבר על זה"

התבאסת שאחרי צילומים כל כך ארוכים הופעת כל כך מעט?
"הייתי רוצה כמובן שיראו אותי יותר אבל אני שמחה רק מהחוויה"

שאני רז בקמפיין של פיקס

שאני רז בקמפיין של פיקס

 

שאני רז | צילום: באדיבות סוכנות ITM Models

שאני רז | צילום: באדיבות סוכנות ITM Models

בואו לעקוב ולדבר איתנו גם בפייסבוק ובאינסטגרם. עדכונים על הכתבות הנבחרות באת ניתן לקבל בניוזלטר היומי שלנו

תגובות

Silence is Golden SRV:SRV1 on: 8af272d at 03:24:47