פרחי באך למזל אריה

| יהל בן ציון | מגזין חיים אחרים

בני מזל אריה עלולים להיות נוקשים ושתלטנים. פרחי באך יכולים לאזנם

מזל אריה: 23 ביולי-22 באוגוסט

מפורסמים בני מזל אריה: מנחם בגין, קרל יונג, מקס נורדאו, נפוליאון בונאפרטה, הנרי פורד, שמעון פרס, בניטו מוסיליני.

בני מזל אריה אוהבים יופי, בעלי רעיונות יצירתיים, מונעים על ידי אנרגיות יצירה ואנרגיות מיניות. מזל אריה שייך ליסוד אש, המייצג אומץ לב, שאיפות, חוסר התחשבות, דומיננטיות, אגו, עשייה, יצירה, הנאה, הנעה, תקווה, היכולת לזהור ולהאיר, קסם אישי ויכולת ביטוי אישי.

שולט ונותן השראה

מזלות מיסוד האש מתאפיינים בכנות. רק אדם חסר פחד יוכל להיות כן בלי לחשוש מסביבתו. כנות תסייע לו לרכוש חברים. הוא ייתפס כאדם חברותי, שדיבורו חופשי וחסר מעצורים. האדם ביסוד האש הוא אנרגטי, מלא בהתלהבות ובעל רעיונות שונים. הוא מחונן בתכונות של מנהיג. לעתים הוא חסר סבלנות כלפי האחר שמהירות תפיסתו אטית משלו.

בן מזל אריה בטוח בעצמו. הוא יודע שהוא מסוגל לעשות את כל מה שברצונו. הוא ממקם את עצמו במרכזן של ההתרחשויות, ואף דואג שהסובבים אותו יכירו בכך. הוא מונע על ידי רצון השליטה. זהו גם הבסיס להבנת אישיותו והכוח המניע אותו ומגרה אותו לפעול. הוא נותן השראה בסביבתו, וניחן ביכולת נדירה להלהיב את עצמו ואת הסובבים אותו.

נגד תכונות אלו, הוא מקיף את עצמו במסך, וזה מקשה על המתבונן את הראייה פנימה. הוא יעדיף להמשיך בכל הידוע והמוכר לו מלהתנסות בדברים חדשים בשל החשש מכישלון. הוא זקוק לניצחון בטוח כדי לשמור על מעמדו כמלך בלתי מעורער בין מקורביו.

הכרה כצורך חיוני

בן מזל אריה זקוק לחיות את חייו בהתאם לתנאים שהוא בוחר ודורש ובדרך היחידה שהוא מכיר ויודע. אפשר לזהות בו דפוסים של נוקשות. כשאחד מחברי הקבוצה מביע חוסר אמון או מטיל ספק בסמכותיות של האריה, הוא ירגיש לא נוח, ויכולת הפעולה שלו תיפגע. כשמאיצים בבן מזל אריה או מתסכלים אותו, הכוח הפנימי שלו נפגע, והוא מסוגל לפעול בצורה מוזרה כדי להשיבו.

לרוב האריה נדיב, טוב לב ונותן, אך אם אין מי שיקבל ויעריך את המחוות שלו, הוא עלול להיכנס לדיכאון. ההכרה היא צורך חיוני, המאפשר את המשך קיומו הנאות של האריה.

בתחום האהבה האריה חם, שופע, כן וסקסי. הוא נמשך לאנשים שהוא יכול להעריך ולהעריץ, ושואף להתגאות באדם שלצדו.

בתחום הקריירה האריה נמשך לתחומי הניהול המגוונים וההנהגה, שם הוא יכול לתת ביטוי לפוטנציאל המולד שלו. תחומי עניין נוספים: משחק, תאטרון ועסקי השעשועים בכלל.

המגרעות האפשריות של האריה הן: גאוותנות, סנוביזם, רצון להרשים בכל מחיר, ראוותנות, רודנות, שתלטנות ונוקשות.

תמציות פרחי באך לאיזון בן מזל אריה

cherry plum – התמצית אוספת, ממרכזת, מרככת ומתאימה למצבים של פחד מאיבוד שליטה.

rock water – תמצית מרככת ומעדנת אנשים קשים ונוקשים.

water vioiet – תמצית שמנטרלת תחושת עליונות, סנוביזם וריחוק.

vine – תמצית שמתאימה עבור מי שסובל משתלטנות ומרודנות עד כדי הטלת שררה.

vervain – תמצית שמסייעת למי שסובל מיתר מיסיונריות ומאופיין באמונה בדרך אחת נכונה וצודקת ובעיסוק בגיוסם של האחרים לטובת אותה הדרך.

chicory – תמצית שמתאימה למי שמרגיש צורך תמידי לזכות בהכרה ולהיות במרכז, לעתים מפחד נטישה. גם מי שמשתמש במניפולציות עדינות להשגת תשומת לב עשוי להיתרם ממנה.

heather – תמצית שניתנת כאשר יש החמרה של הדפוס הקודם.

impatiens – תמצית שמנטרלת חוסר סבלנות וסובלנות.

holly – תמצית שמרככת כעס, טינה, שנאה, רכושנות וקנאה. היא גם מסייעת במקרה של פחד מהחדש והלא ידוע.

larch – תמצית שמסייעת למי שסובל מפחד מכישלון.

בואו לעקוב ולדבר איתנו גם בפייסבוק ובאינסטגרם. עדכונים על הכתבות הנבחרות באת ניתן לקבל בניוזלטר היומי שלנו

תגובות

Silence is Golden SRV:SRV2 on: 0f00216a3828e at 03:34:22