אחריות מלאה

מטרייה מתוצרת Senz ההולנדית. צילום: יח"צ

מזוודה עם אחריות לנזקים, מעיל סקי עם שבב איתור לגלישה בתנאים קשים ועוד כמה מוצרים חדשים ומהפכניים

 • אורזים | מזוודה עם אחריות

  כל נוסע ותיק בעל ניסיון יודע שאחד הדברים החשובים בנסיעות מעבר לים הוא מזוודה פרקטית, קלה ואיכותית. ממסי תיירות, המשווקת של מותג המזוודות השבדי Epic, השיקה לאחרונה את קו המזוודות GRX, המפורסם בעמידותו ובמשקלו הקל. המזוודות הקשיחות של GRX עשויות מפוליקרבונט (Makrolon) – החומר הקל והחזק ביותר החסין מפני שברים ומכות, הידיות, הגלגלים והמנעול (בתקן TSA המותר לשימוש בשדות תעופה ברחבי העולם) שלהן מתוצרת Hinumoto היפנית האיכותית, והכי חשוב – המזוודות בעלות אחריות מלאה לנזקים, גם במקרה של שבר בגוף המזוודה. משקל: 3.8-2.3 קילוגרם, תכולה: 101-39 ליטר, 7 שנים אחריות.

  להשיג ברשת ממסי תיירות, מחיר: 1,199-499 שקל

  מזוודה קשיחה של GRX. צילום: יח"צ
 • גולשים | מעיל עם שבב איתור

  גולשי סקי מקצועיים וותיקים מתנסים לא פעם במסלולי "אוף פיסט" (Off Piste) – מסלולי גלישה מאתגרים ואף מסוכנים. מעיל הסקי החדש של The North Face מציע לגולשים אחראיים פתרון מצוין לרגעי האקסטרים: בשרוול המעיל או באזור הכתף משולב שבב Recco להצלה ולאיתור, שבעת מצוקה שולח אותות למשדר שבו משתמשות יחידות החילוץ. מעיל הסקי מתאים לגלישה בתנאים קשים, עשוי מבד אטום למים בעל עמידות גבוהה ואפשר לכבס אותו במכונת כביסה ללא חשש לשלמות השבב.

  להשיג ברשת חנויות The North Face. מחיר: 2,500 שקל

  מעיל סקי של The North Face משולב עם שבב Recco להצלה ולאיתור. צילום: יח"צ
 • מאירים | פנס ראש עמיד במים

  אולי יש לכם כבר פנס ראש מדליק שעוזר לכם בטיולים בשטח ובקמפינג, אבל האם הפנס שלכם גם עמיד בפני מים? פנס הראש של Black Diamond קל משקל (46 גרם, כולל סוללות) ואטום בפני מים – כך שאפשר לטבול אותו במים עד לעומק של מטר למשך 30 דקות. הפנס מאיר למרחק של 38 מטר, בעל עוצמת אור מתכווננת, זמן התאורה המרבי שלו הוא 200 שעות והוא מאפשר גם מצב של נעילה אוטומטית המונעת בזבוז מיותר של אנרגיה. עכשיו תוכלו להאיר בקלות את דרככם גם מתחת למים.

  להשיג ברשת ריקושט. מחיר: 235 שקל

  פנס הראש של Black Diamond. צילום: יח"צ
 • נושמים | ערכה למדידת זיהום אוויר

  ריכוזים גבוהים של חלקיקים מרחפים עלולים להביא לעלייה בשכיחות של מחלות בדרכי הנשימה. מדידת החלקיקים המזהמים נעשתה עד כה באמצעות מכשירי ענק ועל ידי המשרד להגנת הסביבה בדרך כלל, שגם מפרסם את הנתונים, אבל מעתה האפשרות זמינה גם לחברות, לגופים ירוקים ולאנשים פרטיים שרוצים לבדוק בכוחות עצמם את רמות זיהום האוויר בכל מקום. חברת אגרולן, העוסקת בשיווק מוצרים בתחום איכות הסביבה, החלה בשיווק מד זיהום אוויר, ראשון מסוגו בישראל, המאפשר מדידה של כמויות החלקיקים המזהמים המרחפים באוויר בכל נקודה. המכשיר, שגדול במעט מטלפון סלולרי, מציג שישה צבעי רקע לדרגות זיהום שונות – מירוק המסמל אוויר נקי ועד בורדו המסמל זיהום כבד – ואפשר להפעיל אותו בתוך מבנים ובחוץ.

  להשיג ב: agrolan.co.il. מחיר: 840 שקל

  מד זיהום אוויר של חברת אגרולן. צילום: יח"צ
 • יבשים | מטרייה עמידה

  אין כמעט בעולם מטרייה חזקה מספיק שיכולה לשרוד סופה עם רוחות חזקות. המטרייה החדשה מתוצרת Senz ההולנדית דווקא כן מסוגלת לעמוד במשימה, בזכות המבנה האווירודינמי והאסימטרי הייחודי שלה, המאפשר לה להתמודד עם רוחות עזות. אפשר להשיג את המטרייה בשני דגמים: Senz Smart הקלאסית – מטרייה קלת משקל (230 גרם) וקומפקטית, העמידה בפני רוח של עד 60 קמ"ש; ו-Senz Automatic המתקפלת – מטרייה קלת משקל (300 גרם), שנפתחת ונסגרת בלחיצה כפתור ועמידה ברוחות של עד 80 קמ"ש.

  להשיג ברשת למטייל. מחיר: מ-200 שקל

  מטרייה מתוצרת Senz ההולנדית. צילום: יח"צ

תגובות

Silence is Golden SRV:SRV1 on: 1f069ee9e277ce7f9c8 at 10:05:44