גאדג'טים: נוסעים בקיץ

חולצת טיולים חוסמת קרינה, קלפים שישעשעו את הילדים בנסיעות ארוכות, מוצר שיעזור לכם לאסוף בקבוקים ריקים. גאדג'טים חדשים למטיילים בקיץ

 • מתמגנים | חולצת טיולים לילדים

  מזג האוויר מתחמם, הקיץ בפתח והחופש הגדול גם כן, ועוד ועוד אנשים יוצאים לבלות בחיק הטבע. חברת SunWay, המתמחה בבגדי הגנה מהשמש העשויים מבדים חוסמי קרינה (UVA ו-UVB), משיקה קולקציית בגדי מטיילים לגברים, לשים ולילדים. אחד הפריטים הבולטים הוא חולצת הטיולים לילדים המנדפת זיעה וחוסמת 98 אחוז מקרני השמש המסוכנות. החולצה כוללת כיסים פנימיים וצווארון שאפשר להגביה לשם הגנה על העורף. זהו פתרון מצוין להורים שמתכננים לשלוח את ילדיהם לקייטנות הקיץ הקרבות או לסתם טיול של שבת תחת השמש הקופחת.

  להשיג ברשת SunWay ובאתר sunwayltd.com. מחיר: 149.90 שקל. 

 • ממחזרים | פפקולים

  יצאתם לטבע, טיילתם, מנגלתם או ישבתם סביב המדורה – וכעת מלבד שקיות האשפה אתם תקועים גם עם המון בקבוקי פלסטיק ריקים. בדיוק כדי לפתור בעיה זו פיתחו חברת שורש והחברה להגנת הטבע את הפקקולים – מוצר קטן עם משמעות סביבתית וחברתית. המוצר, שכל אחד יכול לקחת עמו לשטח, הוא מעין רצועה שעליה משובצים פקקים המתאימים לפיית בקבוקי הפלסטיק. כך, בסיום הבילוי בשטח, אוספים את כל הבקבוקים הריקים, מבריגים אותם לפקקולים ומשאירים את חלקת הטבע שבה ישבתם נקייה מפסולת.

  להשיג ברשת ריקושט. מחיר: 35 שקל

 • משחקים | מטיילים בקלפים

  משפחות שמטיילות עם הילדים בחו"ל יודעות עד כמה חשוב לתכנן מסלול מראש ולדאוג שלילדים לא ישעמם. על פי רוב, ההורים הם שמתכננים את מסלול הטיול ואילו הילדים אינם יודעים לאן פניהם מועדות ואף שוכחים לעתים את שמות המקומות שבהם ביקרו. "מטיילים בקלפים" הוא משחק קלפים חווייתי שמטרתו ללמד את השחקנים על אתרי תיירות מרכזיים במדינות ובערים בעולם. כל משחק משווק בקופסת פח נוחה לנשיאה ומתמקד ביעד מרכזי אחר בעולם (ארצות הברית, איטליה, תאילנד, פריז, לונדון ועוד). במשחק 29 קלפי תמונות הכוללים מידע רב. על המשתתפים להרכיב זוגות מקלפים זהים, והראשון שנותר ללא קלפים הוא המנצח. אפשר לשחק במשחק גם כמשחק זיכרון. נוסף לכך, כל משחק כולל מילון מילים שימושיות לארץ היעד ומפה של אזור הטיול עם ציון האתרים המופיעים בקלפים.

  להשיג ברשתות סטימצקי, למטייל, ריקושט וממסי ובאתר haolam.co.il/cards. מחיר: 39.90 שקל

 • ממנגלים | מד לצליית בשר

  עם ישראל אוהב לצאת לטבע, לטייל, לישון בקמפינג ו"לפקנק". לרוב גם המנגל הוא חלק מהחוויה, כולל הוויכוח סביב מי יודע להכין את הסטייק הכי טוב ומהי מידת העשייה הכי נכונה. חברת אגרולן מרמת הגולן השיקה לאחרונה מוצר חדשני שפוטר את הממנגלים מהצורך בניחושים: מד אלקטרוני המתריע בדיוק על הרגע שבו הבשר מוכן במידה הנדרשת – נא, עשוי בינוני או עשוי היטב. המד הוא בעל צג אלקטרוני שבו יש להזין את מידת ההכנה הרצויה ואת סוג הבשר (עוף, בקר או כבש), ואליו מחובר מדקר שאותו נועצים בנתח הבשר. המכשיר עמיד בטמפרטורה של עד 250 מעלות, כך שאפשר להכניסו לתנור או להניחו על המנגל. ברגע שהנתח מוכן, המכשיר מצפצף ואף מעניק "ציון" למידת המוכנות של הבשר.

  להשיג באגרולן ובאתר agrolan.co.il. מחיר: 147 שקל, לרוכשים באתר: 136 שקל

 • נוסעים | תיק + מטען

  סטודנטים, אנשי עסקים או אפילו מטיילים שנוהגים לקחת עמם מחשב נייד או טאבלט נתקלים פעמים רבות בסוללה ריקה או במכשיר שאינו עובד. מותג הספורט והטיולים The North Face מציע פתרון למי שנוסע עם מכשירים נטענים ומציע תיק בעל מטען פנימי מובנה של חברת Joey, המאפשר הטענה מהירה (כחצי שעה) של מחשב נייד, של טאבלט או של סמארטפון, ובסך הכול מאפשר שתיים וחצי הטענות מלאות. התיק עשוי בד פוליאסטר, נפחו 32 ליטר ויש בו חמישה תאים: שלושה תאים מרכזיים, תא ארגון גדול ותא מובנה בגב המאפשר הכנסת מחשב נייד או טאבלט עד גודל 17 אינץ'.

  להשיג ברשת The North Face וברשתות המטיילים והספורט. מחיר: 949 שקל

תגובות

Silence is Golden SRV:SRV1 on: 1f069ee9e277ce7f9c8 at 02:18:56