חדר שינה רומנטי ברגע

|

מיכל כגן, מעצבת פנים מבית ארזים | צלם: א.ס.א.פ קריאייטיב | Shutterstock

רוצים חדר שינה רומנטי בקלות ובמהירות? הנה כמה טיפים שיוצרים אווירה רומנטית בלי להתאמץ

גם בלי המיטה הרומנטית: נרות יוצרים מראה רומנטי ברגע! | צלם: א.ס.א.פ קריאייטיב | Mostphotos, Shutterstock

הבוקר פתחתם את היומן וגיליתם שט"ו באב – חג האהבה היום. גם אם חדר השינה שלכם אינו עומד בכל הסטנדרטים של חדר שעוצב לפי חוקי הרומנטיקה, עדיין אין זה אומר שאינכם יכולים לחגוג את האהבה שלכם ולהוסיף כמה פריטים פשוטים וזמינים שיהפכו את האווירה בחדר לרומנטית.

רומנטי כאן!

מיכל כגן, מעצבת פנים מבית ארזים, נותנת טיפים לשדרוג מהיר של חדר השינה:

ריחות

לזוגות רבים יש את הריח המיוחד שהולך איתם ומסמל עבורם רגעי אהבה מיוחדים, כך שמכל בחינה לחוש הריח יש תפקיד חשוב ביצירת אווירה רומנטית. אז אם כבר יש לכם ריח אחד שאתם מכורים אליו, לכו על זה. אם אין לכם את הריח שלכם, אולי זה הזמן ליצור אותו, רק שימו לב שאם בחרתם לשים מבער ובו תמצית ריח, רצוי שזה לא יהיה ריח אקליפטוס ומומלץ יותר ללכת על פטצ'ולי-לבנדר.

מראה

ניתן להפתיע את בני הזוג עם מראה נחמדה לצד המיטה. שימו לב, המראה יכולה לשקף את הפעילות האינטימית שלכם, לכן חשבו האם זה מתאים לכם ומה אתם אוהבים, ועל פי זה בחרו את מיקומה של המראה.

עיצוב חדר שינה רומנטי
תוספת של מראה לצד המיטה יכולה לשדרג את החדר (ואת הסקס). צילום: א.ס.א.פ קריאייטיב | Mostphotos, Shutterstock

אבנים טובות

ניתן להכניס לחדר כמה אבנים לקישוט החדר או אבנים שמכניסות רומנטיקה ואנרגיה לחדר השינה, כאשר לכל אבן יש משמעות אחרת. נסו לבחור אבנים בעלות משמעויות שתדברנה אל שניכם.

מוזיקה

לאוהבי המוזיקה שביניכם מומלץ לאבזר את חדר השינה במערכת שמע איכותית (ואם אין, אפשר גם משהו פחות מקצועי), ולהחזיק לצד המיטה דיסקים מהמבחר שאתם אוהבים. מוזיקה רומנטית ואהובה יכולה לשפר במהירות את האווירה.

 

בואו לעקוב ולדבר איתנו גם בפייסבוק ובאינסטגרם. עדכונים על הכתבות הנבחרות באת ניתן לקבל בניוזלטר היומי שלנו

תגובות

Silence is Golden SRV:SRV2 on: 1f069ee9e277ce7f9c8 at 10:56:58