יש לנו מישהו להכיר לך

כולם חולמים להכיר את החצי השני במקריות, רק שברוב המקרים מתעוררים מאוחר מדי. ולבד. הכירו את "נפגשים", אתר היכרויות שלא לוקח מכם שקל

אתר הכרויות שצמח מאהבה

החלום הורוד (פסטלי) של כולם הוא להיפגש במקריות ואז פשוט לדעת שזה-זה… להתאהב במרצה שלך באוניברסיטה, בקצין שלך בצבא, לשבת לידו (במקרה) בקולנוע, או לפגוש אותו בפקק בכביש או בתור בסופר…

הללללו….. עם החלום הזה נרדמנו בשמירה ונשארנו לבד או שהתחתנו איתו ואחרי כמה שנים (ו- 2 ילדים) מצאנו את עצמנו בחלום… ועוד איזה חלום…. בלהות (והתגרשנו).

התעוררנו ומצאנו את עצמנו יושבות מול המחשב. רוכבות על זנב החץ של "קופידון", גולשות (על טהרת הגזע) בג'יידייט, ומצ'וטטות (בעיניים עצומות) ב"בליינד-דייט". בקיצור, מתקשרות עם חצי אומה כדי למצוא את החצי השני שלנו, תמורת תשלום סמלי (בעצם לא כל-כך סמלי) למנהלי האתרים. הלא ידוע שהכסף הגדול מצוי ב"צרות" של האחרים.

אתר הכרויות בחינם

5 שנים באוויר, הפכו את נפגשים ל- "מותג" מוביל בתחום אתרי הכרויות. מאות אלפי גולשים וגולשות עברו בשעריו, ומצאו אהבה, זוגיות, קשר רציני, וכמובן חתונה. וכל זאת (למרבה הפלא) בחינם ומבלי לשלם עשרות שקלים בחודש (בדך כלל ללא תמורה) לאתרי הכרויות ברשת.

קליל (ולא רק לקלילות), בריא (לשמנות, רזות, גבוהות ונמוכות, ללסביות ולסטרייטיות, לימניות ושמאלניות, לרווקות, פרודות, גרושות ונשואות. כולן יתקבלו כאן בברכה), רענן (כי הגיע הזמן), ידידותי לגולשת (ולכיסה…) והיחיד שמאפשר לך לבצע את כל הפעולות שיש באתר (ויש המון) מאוד בחינם, מאוד בקלות ומוי כיף!

אתר ההיכרויות בשבילך

מתעצלת לנסוע רחוק מדי? אפשר לחפש לפי רדיוס של 5 ק"מ ממקום מגורייך, או לפי כל מרחק גיאוגרפי אחר מכל מקום בארץ (וגם בחו"ל).

ביישנית? שליטה מלאה למי את מרשה "להציץ לך" בתמונות הפרטיות שלך.

מחפשת את האהבה שלך מדויקת? הגדירי "מסננות הפוכות" (לגיל,סטטוס, ומגדר) בחיפוש, כדי לקבל רק את אלו שמתאימים לך, חסמי מטרידים פוטנציאליים לפי קריטריונים קבועים של גיל, סטטוס או גובה שלא יוכלו לפנות אלייך.

אוהבת קהל? צלמי את עצמך ב- webcam והצמידי את הוידיאו לפרופיל שלך באתר.

חיה חברתית? חדר צ'ט "רב משתתפים" נבנה במיוחד לכאלו שלא יכולים בלי איזה צ'ט טוב לפני השינה…

מרגישה פיוטית? מדור "סיפורי הגולשים" עם יותר מ- 10,000 סיפורים הגיגים ומאמרים בתחומי האהבה והזוגיות (אבל לא רק), עם אפשרות להגיב ו"לטקבק" להם. את יכולה לשתף את הגיגייך גם בפייסבוק, כך שגם חברות וחברים מחוץ לאתר יוכלו להנות מהם.

אתר הכרויות ששווה ביקור

ויש עוד המון (את תגלי לבד…). כרטיסי ברכה מאוירים לפלרטוטים לשליחה בחגים (גם באתר וגם באימייל לחברות ומשפחה), מדור "טריוויה" עם עשרות אלפי שאלות בתחומים רבים ומגוונים (ונוספות חדשות כל העת), בדיחות והומור עם אלפי בדיחות מדורגות (על-ידי הגולשים כמובן), שליחת "נשיקות" (על הלחי, צרפתיות, נושכות, או באוויר…) לפלירטוט קליל, הצמדת "תזכורות" לפרופילים באתר (לשימושך האישי) ועוד עוד.

אז קבענו?

גולשת אחת היתה כל כך מרוצה מאתר נפגשים (כנראה שמצאה אהבה), שחיברה את הסלוגן הבא: "נפגשים. כל כניסה פותחת יציאה חדשה". מי יודע… אולי גם את יכולה לקבוע איזה בליינד-דייט בתור לסופר…

בואו לעקוב ולדבר איתנו גם בפייסבוק ובאינסטגרם. עדכונים על הכתבות הנבחרות באת ניתן לקבל בניוזלטר היומי שלנו

תגובות

Silence is Golden SRV:SRV2 on: 0f00216a3828e at 02:18:21