משחק מקדים - לא לנשים בלבד

|

טד ספייק

בניגוד לשמועות, גברים בהחלט יודעים ליהנות מגירוי טוב בדרך לדבר האמיתי. הנה כמה הצעות שהפרטנר שלך יאהב

אם את חושבת שכל מה שדרוש כדי להכין את הפרטנר שלך לסקס זה חצי ליטוף, יש לנו חדשות בשבילך: ככל שתשקיעי יותר ברגעים שלפני התכלס, כך תסללי את הדרך להנאה גדולה יותר של שניכם. "כשגבר מגורה בצורה הנכונה לפני הסקס, לא זו בלבד שהוא נהנה יותר מהאקט, גם כל תחושותיו הגופניות מתחדדות והאורגזמה שלו הרבה יותר עוצמתית", אומרת מומחית הסקס ד"ר גלוריה בריים. לפנייך חמש הצעות פורפליי בדוקות, שיזכו אצל בן הזוג שלך לתשואות.

מהלך מקדים 1: תני לו להסתכל עלייך

כל בחור יעיד שהמראה של בת זוגו בלי בגדים הוא אחד המהפנטים שיש. תני לו להתענג על המראה הזה כמה שיותר, ומובטח לך שהבחור יתלהט ברמות בלתי נתפסות. "כשגבר רואה תמונה סקסית מתרחש אצלו במוח שינוי כימי ממשי", אומרת ד"ר בריים, "כך שהצגת גופך לראווה תגרום לחרמנות שלו לטפס לשחקים".

הגיע הזמן שתעבירי לבחור שלך שיעור בציפייה: בתור התחלה דחפי אותו על המיטה וטפסי עליו. בעודו שוכב חסר הגנה, קלפי מעצמך באטיות ובנינוחות את הבגדים. תני לו להציץ בחלקים החשובים – ציצים, טוסיק, ירכיים פנימיות – ואז תכסי אותם שוב. כשתגיעי סוף סוף לשלב הסרת התחתונים, תעשי את זה כמה שיותר לאט, כדי לגרום לו להשתגע מרוב ציפייה. "גם כשאת כבר ערומה לגמרי – המשיכי להתגרות בו. סובבי את גופך מעליו בכיוונים שונים, תוך שאת מקמרת את גבך ונותנת לשדייך לטייל על הפנים והחזה שלו", מוסיפה הסקסולוגית ד"ר אווה קאדל.

"חברה שלי התפשטה והושיבה אותי מול המראה הגדולה בחדר השינה", מספר קובי, 25. "היא אמרה לי שאסור לי לגעת בה, והתחילה להפשיט אותי. זה היה ממש עינוי להסתכל עליה בלי לקבל אישור להסתער, אבל עינוי במובן הטוב של המילה".

מהלך מקדים 2: נשמי עליו

רוצה להטריף את הגבר שלך? השתמשי בכוח הפיתוי של הפה, השפתיים והלשון. את יכולה, למשל, לעכב את שפתייך על אזור כלשהו של גופו, כמו הבטן או החזה – ואז לנשוף אוויר החוצה באטיות. "זרם האוויר החם ייצור שינוי טמפרטורה על עורו ויגביר את הגירוי שלו", אומרת ד"ר קאדל.

מיקי, 30, מאשר: "החברה שלי עושה לי את זה הרבה. היא מעבירה את הלשון שלה לאורך הצוואר שלי ואז נושפת עליו אוויר חם, וזה גורם לי לצמרמורת בכל פעם מחדש. לפעמים היא גם עושה את זה על הפטמות שלי, ואז זה בכלל גן עדן".

אחרי כמה סיבובים לוהטים כאלה, הבחור יתקשה עד מאוד לשמור על איפוק. בשלב הזה עשי את דרכך למטה, אל בין הרגליים שלו, ושלחי זרם אוויר קריר אל מסביב לאיברו, כאילו את מכבה נרות על עוגת יום הולדת. "נשיפת אוויר קר על האזור החם הזה תגרום לגירוי שלו להחזיק מעמד יותר זמן", אומרת ד"ר קאדל.

מהלך מקדים 3: קחי את העניינים לידיים

כמעט כל הנשים אוהבות את המשחק המקדים שלהן אטי ועדין. גברים, לעומת זאת, מעדיפים בדרך כלל את האופציה האיך לומר, יותר נמרצת. "גברים מתגרים מהתנהגות חייתית של בחורות. מבחינתם העובדה שמישהי הופכת את ההנאה מסקס למטרתה העיקרית מעידה על כך שהיא חמה עליהם לא פחות ממה שהם חמים עליה", אומרת ד"ר בריים. "גברים אוהבים בחורות שיודעות לקחת את העניינים לידיים".

נתן, 31, מתפאר בנשיקה המנצחת שהחברה שלו מחזיקה ברפרטואר הפיתוי שלה. "היא לוקחת את הלשון שלי בין השפתיים שלה ומוצצת אותה ממש חזק", הוא מפרט, "ואני נשבע שגלי העונג שזה מייצר משוגרים ישר אל בין הרגליים שלי". השלב הבא הוא לשחק קצת בבחור, להעביר אותו מתנוחה לתנוחה, לשרוט בציפורניים את גבו ולהפגין שרירים כשהוא מנסה להחזיר את השליטה לידיו. כשהוא מתחיל לנוע לכיוונך במטרה לרדת לך, למשל, משכי אותו כלפי מעלה, השכיבי אותו על הגב ותני לו להיות בצד שמקבל את הטיפול האוראלי, במקום בצד שנותן אותו. זה בסדר, לא תהיה לו שום בעיה עם הפגנת כוח מהסוג הזה.

מהלך מקדים 4: תקפי מכל החזיתות

"גברים אוהבים שמענגים אותם בכמה סוגים של מגע בו זמנית – ולאו דווקא בתוך התחתונים", אומרת ד"ר בריים. במקום להושיט ידיים ישר לאיבר המין שלו, נסי לגוון את הליטופים המיניים ולגעת בו במגוון של דרכים. עיסוי אטי וחזק, ליטופים ארוכים עם הציפורניים ואפילו צביטות פתאומיות בכל מקום בגופו, כל אלה יעשו פלאים לעונג שלו.

"בהתחלה חשבתי שהמקום היחיד שאמיר מעוניין שאני אתרכז בו הוא בין הרגליים שלו", אומרת נילי, 29. "אבל כשנצמדתי אליו והתחלתי ללוש את הישבנים שלו ולמצוץ לו את תנוכי האוזניים, הוא לגמרי השתגע", היא נזכרת. לפי ד"ר קאדל, נילי הייתה בדיוק בכיוון הנכון. "הנגיעות המנוגדות האלה, במקומות שונים בגוף, מחשמלות את קצות העצבים על עורו, ואלמנט ההפתעה מעצים את הגירוי עוד יותר", היא אומרת.

מהלך מקדים 5: שחקי עם האורגזמה שלו

ועכשיו למסיבת הסיום: זה הזמן לשלוף מהכובע את טריק ה"נוגע-לא-נוגע". איך עושים את זה? "מתגרים בבחור באופן חסר רחמים, על ידי קירובו לשיא והרחקתו לפני שהוא מספיק להגיע לקצה. זה לא באמת אכזרי, כי בסופו של דבר זה מעצים את האורגזמה שלו", מסבירה ד"ר בריים.

כך תתחילי את הריגוש הפרה-אורגזמי: "ציירי עיגול עם שפתייך סביב איבר המין שלו", אומרת ד"ר בריים. "האזור הרגיש מתחיל בירכיים הפנימיות ומגיע עד הבטן התחתונה. הקרבה המגרה של פיך תרגש אותו, אבל תאפשר לו להתאפק ולא לגמור". נסי לקרוא את שפת הגוף שלו כדי לדעת מתי הוא עומד להתפוצץ, ואז להרפות. "הסימן לכך שהוא עומד לגמור הוא שכל גופו נדרך", אומרת ד"ר בריים. אם את רוצה לעכב את הגעתו לשיא, העבירי את ההתמקדות שלך לאזור אחר בגופו. וכשתהיי מוכנה להגיע איתו לסיום המיוחל… תדעי כבר מה לעשות, נכון?

בואו לעקוב ולדבר איתנו גם בפייסבוק ובאינסטגרם. עדכונים על הכתבות הנבחרות באת ניתן לקבל בניוזלטר היומי שלנו

תגובות

Silence is Golden SRV:SRV1 on: 1f069ee9e277ce7f9c8 at 04:42:51