משפטים לוהטים במיטה

| ויקטוריה לוסיה ואיימי ג'י

דיבורים במיטה יכולים לשפר את הסקס שלכם פלאים: אתם יכולים להנחות האחד את השנייה תוך כדי, ואתם גם יכולים להשתמש בדיבורים מלוכלכים כדי להפוך את העניינים להרבה יותר לוהטים. הנה כמה דוגמאות

לפעמים די במגע אחד תוך כדי הסקס שישדרג לנו את החוויה – אבל הפרטנר שלנו לא יכול לנחש מה מתחשק לנו שהוא יעשה ברגע מסוים. בגלל זה אנחנו צריכים פשוט לדבר – להנחות את בן הזוג, לומר לו איפה לגעת ומה לעשות עכשיו – לא בתקיפות, כמובן, אלא בטונים רכים וסקסיים.

דבר נוסף שמשדרג את הסקס פלאים הוא משפטים סקסיים שמגבירים את התשוקה ועושים חשק למשוך את הסקס עוד ועוד. בכתבה הבאה תמצאו כמה דוגמאות.

המשחק המקדים

לורי הולנדר, מטפלת מינית ממישיגן, אומרת כי כבר בשלב המוקדם – שלב הנשיקה – חשוב למצוא מילים שיבטאו את דרגת ההנאה והגירוי שלך מהנשיקה שלו, כדי שהוא יידע שהיא גורמת לך לרצות אותו – ועכשיו! נסי לומר משפטים כמו "אני כל כך רוצה אותך", "הייתי יכולה לנשק אותך לנצח" ו"אני לא יכולה להוריד ממך את הידיים" – "משפטים אלו מעבירים את המסר שאת לא יכולה לעמוד בפניו", אומרת הולנדר.

אם את רוצה להעלות את זה לדרגה הבאה, משפטים כמו "תתפשט עכשיו!", "אני רטובה לגמרי" ו"אני כבר מדמיינת אותך בתוכי", יבטאו את התשוקה הגוברת שלך.

רגע אחרי שהדברים מתחילים להתחמם ואתם קופצים למיטה, ושנייה לפני שהבגדים יורדים, המשיכי לעשות לו טיזינג: אמרי לו מה את רוצה לעשות לו, מה את רוצה שהוא יעשה לך, איפה את רוצה שהוא ייגע בך – ולהיפך. תוך כדי לטפי אותו – וכמובן תני לו ללטף אותך. הדיבורים יפעילו את הדימיון – שלו ושלך וידליקו את שניכם. גם אם לא תיישמו את כל הדברים שאמרת לו ושהוא אמר לך – המטרה הושגה: נטרפתם האחד מהשנייה.

עוד ב-ZOOG: הצעות לשדרוג התנוחה המיסיונרית>>

האירוע המרכזי

גברים רוצים לדעת אם הם עושים את העבודה כמו שצריך בזמן הסקס האוראלי ויחסי המין, והם רוצים שתהיי ספציפית. לפי ד"ר לורי בקלי, מטפלת מינית מקליפורניה, כשאת אומרת "זה מדהים", הוא תוהה – מה מדהים בדיוק? נסי להיות יותר מדויקת ולתת פרטים, כמו "אני אוהבת כשאתה נכנס אליי ככה" (ותבהירי בדיוק איך), או בזמן סקס אוראלי – "זה הכי מדהים כשאתה מניע את הלשון במעגלים".

אם את מרגישה שמתחשק לך שהוא ייגע בך בצורה מסוימת במהלך האקט, יילטף את פנייך או את שיערך – פשוט אמרי. אל תצפי ממנו שינחש שזה מה שאת רוצה שהוא יעשה תוך כדי. גם ככה הוא בוודאי טרוד בשאלה האם את נהנית והאם את בדרך לגמור והוא לא שם לב לזה.

עכשיו, זה אולי יישמע קצת קיטשי, אבל לומר "אני אוהבת אותך" תוך כדי סקס יקרב ביניכם – ואפילו יגביר את מידת החרמנות שלכם. גם לומר לו: "אני שלך" יעשה לו את זה.

ולמתקדמות: גברים רבים אוהבים לראות את הצד השובב/הפראי של האישה שאיתם. לכן, אל תתביישי ואל תעצרי את עצמך. אל תפחדי לומר במהלך הסקס משפטים כמו "אני רוצה שתגמור בתוכי" (גם כשאתם עושים את זה עם קונדום זה עדיין מחרמן), "אני רוצה שתשכב איתי" (כולל שימוש בהטיית השורש ז.י.ן), "פנטזתי עליך כל היום" ועוד. זה יפתיע אותו וידליק אותו בטירוף. הנועזות שבכן מוזמנות ללחוש באזנו של הגבר שלהן את המשפט הראשון במהלך ארוחה משפחתית. תהיו בטוחות שהיא תסתיים מהר מכפי שתכננתן.

ולבסוף: רגע לפני שאת גומרת, ידעי אותו כשאת עומדת לגמור – זה בונה אצלו מתח. משפט כמו "וואו, אני עומדת להתפוצץ!" יעצים את ההתרגשות שלו. את יכולה להשתמש גם במשפטים פחות דרמטיים ולומר לו בשקט שאת עומדת לגמור. ואז, אם בא לך, הביעי את עצמך במהלך האורגזמה. 

הוא יידלק מכך שהפכת לחתולה פראית. אילוסטרציה: Gettyimages/Imagebank
לחשי לו "אני רוצה אותך". אילוסטרציה: Gettyimages/Imagebank

ומה אומרים אחרי הסקס?

"עכשיו הוא מחכה שתגידי שהסקס היה נהדר", אומרת ד"ר בקלי. גרסה פחות קיטשית של "זה היה הסקס הכי טוב שהיה לי" היא "הסקס שלנו תמיד מעולה, אבל זה היה ממש יוצא דופן". אם הוא בן זוג חדש שלך, לכי על: "עוד לא חוויתי כזה סקס". "אם לא תגידי כלום הוא יתהה אם זה היה סתם עוד סקס עבורך", אומרת ד"ר בקלי.

הוא גם סקרן לדעת מה אהבת, כי ההנאה שלו קשורה בהנאה שלך. שתפי אותו – למשל: "אף פעם לא חדרת אליי כל כך עמוק", או: "כל הגוף רעד כשגמרתי". לסיכום אמרי "אני כבר לא יכולה לחכות לפעם הבאה". "הוא יהיה מבסוט כשהוא יידע שהוא היה כזה טוב ושאת כבר מפנטזת על הפעם הבאה שלכם", מסכמת ד"ר בקלי.

שימי לב: אם לא היה לך טוב, אל תשקרי. כמו שלא כדאי לך לזייף אורגזמה, לא כדאי לך גם לשקר ולומר שהיה לך סקס מדהים. אחרי הסקס את יכולה לומר שנהנית להיות איתו ושאת מאוד נהנית מהקרבה ביניכם. אם הוא מפיל את עצמו למלכודת ושואל איך היה עבורך הסקס, אמרי לו שוב שהקרבה ביניכם עשתה לך את זה. אם הוא מספיק חכם, הוא לא ישאל יותר. אם הוא ממשיך, תני לו חיבוק גדול ואוהב ותגידי לו שנהנית אבל היו פעמים שנהנית איתו יותר. הוסיפי שאת לא יכולה לחכות לפעם הבאה, שבטוח תהיה הרבה יותר טובה.

בואו לעקוב ולדבר איתנו גם בפייסבוק ובאינסטגרם. עדכונים על הכתבות הנבחרות באת ניתן לקבל בניוזלטר היומי שלנו

תגובות

Silence is Golden SRV:SRV2 on: 0f00216a3828e at 03:33:22