סקס של ילדות רעות

| ג'ניפר בנג'מין

כך תוציאי את הילדה הרעה שבך ותהפכי לאלילת מין

ילדות רעות הן בלתי נשכחות. בחור שהיה במחיצת אחת כזאת קורן מאושר כשהוא מדבר על הניסיון הזה. את בטח חושבת "מי אני? ילדה רעה?", אבל למעשה כל בחורה שרוצה יכולה להוציא את הילדה הרעה שבה ואפילו ליהנות מזה!

סטטוס המלאך-שטן קשור בגישה חסרת הפחד והגבולות שלך ולא בכמות הניסיון המיני שצברת או בבגדי העור שאת לובשת במיטה. "גברים אוהבים נשים משולחות רסן, ללא מעצורים, הבודקות את הגבולות שלהן, שוברות את הכללים ודורשות את מה שהן רוצות", אומרת ד"ר ברברה קיסלינג, מחברת הספר The Good Girl's Guide to Bad Girl Sex.

רקחנו עבורך את התכונות הסקסיות שגורמות לבחורות להפוך לילדות רעות במיטה, והוספנו גם שישה רעיונות חצופים שיעזרו לך לבטא את התכונות הללו בין הסדינים. הטריקים והטיפים האלו יציתו אש בחיי הסקס שלך. התחזית: יהיה לוהט!

עוד על סקס

מי היא "הילדה הרעה"?

יש הבדל מהותי בין בחורה שגורמת לבחור להרגיש טוב במיטה לבין מכונת סקס הגורמת לו להיאנק מהנאה בעקבות החידושים וההמצאות שלה. הנה התכונות המייחדות את פצצת הסקס המתקתקת:

טובה במיטה:

 • משוויצה בגופה העירום.
 • מסכימה לנסות תנוחות חדשות במיטה כשהבחור שלה מבקש.
 • בעלת מחשבות זדוניות כשמגיע זמן האקשן עם הבחור שלה.
 • נוגעת בעצמה.
 • יודעת להתנהל סביב האיבר של הבחור.
 • אומרת "כן" לסקס תמיד ובכל מקום.
 • גורמת לו להבין על ידי גניחות וסימנים כמה היא אוהבת את זה.

"הילדה הרעה":

 • מודעת להשפעה של גופה העירום. היא תתפשט בפיתוי, תסתובב בחדר עירומה כשלרגליה זוג עקבי סטילטו בלבד ותתעקש להשאיר את האורות דולקים.
 • לא תחכה שהוא יפציע עם סצנות הסקס הנועזות. היא תציע הרפתקאות ארוטיות חדשות, כמו צילום האקשן בווידיאו או העשרת הסקס בקצפת (מממ…).
 • תשעשע את עצמה במחשבות מלוכלכות במהלך היום – בזמן שהיא כמעט נרדמת בפגישת עבודה, בזמן הריצה על מכשיר ההליכה ואפילו בזמן שהיא ממתינה בתור בסופר.
 • תיגע בעצמה לפני בן הזוג שלה – למשל בזמן שהיא מעליו, או כשהיא מזמינה אותו לצפות כדי שייראה בדיוק כיצד המלאכה צריכה להיעשות.
 • יודעת איך להתנהג בחברת האיבר החשוב שלו, אשכיו וכל האזורים הסובבים. היא לא תפחד לחוות כל אקט ארוטי בעזרת ידיה ופיה.
 • תעשה סקס בכל מקום ובכל זמן. מצב הרוח לזה יכול לצוץ כשהיא הכי פחות מצפה לו. אם היא זקוקה לסיפוק, היא גורמת לכך לקרות.
 • גורמת לו לדעת מה בדיוק גורם לה להרגיש הכי טוב כדי שהוא יידע על מה לחזור שוב בפעם הבאה.

את בטח משתוקקת להכיר את הילדה הרעה מבפנים, אבל אולי את לא יודעת מאיפה להתחיל. אם את חושבת שתוכלי להתמודד עם הלהט, נסי את אחת מהדרכים חסרות הגבולות שלנו. מי אמר שלהיות רעה זה רע?בזמן שאת מתעללת בו והוא מת לגעת בך, בקשי ממנו לומר לך למה הוא כל כך רוצה אותך ואמרי לו שלא תשחררי אותו לחופשי עד שהוא ישכנע אותך בכך
בזמן שאת מתעללת בו והוא מת לגעת בך, בקשי ממנו לומר לך למה הוא כל כך רוצה אותך ואמרי לו שלא תשחררי אותו לחופשי עד שהוא ישכנע אותך בכך

היי הבוסית במיטה הלילה

בחורה סקסית וערמומית יודעת איך לנצל היטב את הכוח שלה מול הבחור. הורי לבחור שלך לשכב על המיטה ואז השתמשי באזיקים, צעיפים או עניבה כדי לקשור את ידיו כך שלא יוכל לגעת בך (אם את לא ערוכה להשתמש באבזור, תוכלי פשוט לאחוז בידיו מעל ראשו).

(לא) תמים למראה

עשי משהו בלתי צפוי בעזרת אביזרים יומיומיים:

 • מברשת שיער: מברשת בעלת זיפים קשים היא מושלמת לשריטות קלות על עורו, או – לקצת ספנקינג.
 • מערוך: גלגלי את המערוך על גבו וירכיו בזמן המסז' הארוטי שאת מעניקה לו.
 • מברשת סומק: ותרי על הנוצות היקרות מחנויות המין והשתמשי במברשת הזו כדי לדגדג אותו בצוואר, בחזה, בזרועות וגם… בחברו הטוב.

"עני אותו בקטנה בעזרת הטיזינג שלך", אומרת קנדידה רויאל, מומחית למין ומחברת הספר How To Tell a Naked Man What To Do. "נשקי אותו באיטיות כשאת מדרימה על גופו, וכשאת מגיעה לאזור הרגיש הצפיני בחזרה לאוזניו וצווארו". בזמן שאת מתעללת בו והוא מת לגעת בך, בקשי ממנו לומר לך למה הוא כל כך רוצה אותך ואמרי לו שלא תשחררי אותו לחופשי עד שהוא ישכנע אותך בכך. אחרי שהוא מעלה את טיעוניו, שחררי את ידיו, התהפכי על גבך ותני לו לקחת את השליטה. אחרי שאת בונה את המתח הארוטי, זה יהיה כמו לשחרר את החיה הרעה מהכלוב… כשתשמעי אותו מתאר כמה את לוהטת… וואו… זה רק יעצים לך את החוויה.

לבשי בגד נועז במיוחד

כדי לתבל את חיי הסקס שלך, כל מה שדרוש לעיתים הוא להוציא לחופשי את האישה המפתה שבך. "אחת הדרכים שבהן בחורה יכולה להביע את המיניות שלה היא הפגנת צדדים שונים של האישיות הארוטית שלה", מסבירה ג'מיי וקסמן, מחברת הספר Getting Off. אם את במצב רוח לפלרטוטים או לטיזינג, לבשי תחתוני כותנה לבנים או תחתונים וחזייה ורודים, אספי את שיערך לקוקו גבוה או הפגיזי במראה נערת הקולג' הטובה עם חצאית מיני קצרצרה וטי שירט הדוקה.

לפיתוי נועז במיוחד לבשי משהו אדום או שחור מבד שקוף או מתחרה והוסיפי שפתון ולק אדומים. "הלבוש הסקסי עוזר לך להיכנס למצב רוח הנכון וגם מספק לבחור גירוי ויזואלי והשראה", מוסיפה וקסמן. עמידה מולו עם הבגד הדק השקוף יכולה להספיק, אבל מעט טיזינג נוסף רק יעצים את העניינים. אם בחרת במראה נערת הקולג' – שחקי אותה בחורה תמימה, אמרי לו שזו הפעם הראשונה שלך ושאלי אותו מה את צריכה לעשות. אם בחרת במראה הנועז יותר – לחשי באוזנו את כל הדרכים השונות והמקומות שבהם את רוצה לגעת בו.עשי משהו בלתי צפוי בעזרת אביזרים יומיומיים
עשי משהו בלתי צפוי בעזרת אביזרים יומיומיים

למדי לדבר מלוכלך

גניחות ואנחות (או! או!) זה לייט. דיאלוג מלוכלך במהלך הסקס מסמל את המעבר לתחום הנועז. "דיבור מלוכלך מעצים את כל החוויה ומגרה אתכם אף יותר", אומרת רויאל. "בנוסף, גברים אוהבים שאומרים להם מה לעשות במיטה כי זה עוזר להם לעשות את זה נכון". אמרי לו קודם כל כמה הוא מדהים (לא מסוגלת? נסי שורות מחץ כמו: "אתה גורם לי להרגיש כל כך טוב", או "כל כך כיף לי כשאתה עושה את זה"), ואז הראי לו איך להטיס אותך לירח עם משהו כמו "וואוווו, אני כמעט שם… אני צריכה רק שתיגע בי כאן" – הראי לו איפה ואיך בדיוק.

בחורים מדסקסים

כפי שכמה בחורים מעידים, לילה בחברת חתלתולת סקס לוהטת הוא בלתי נשכח

 • "פעם חברה שלי הגיעה למשרד שלי אחרי הצהריים, כשאנשים התחילו ללכת הביתה. היא סגרה את הדלת, ירדה על ברכיה מאחורי השולחן והעניקה לי סקס אוראלי. בדרך כלל היא ילדה טובה, מה שהפך את זה לעוד יותר בלתי צפוי". –גדי, 33
 • "הדבר הכי סקסי שבחורה עשתה איתי הוא לקחת שליטה מלאה במיטה. זה לא שהיא הייתה קשוחה במיוחד, אבל היא פשוט הבהירה לי שהיא מנהלת את המשחק. היא הורתה לי לשכב על המיטה, הראתה לי היכן לגעת בה ואמרה לי שאני כלי המשחק הכי טוב שיש". –עומר, 28
 • "יצאתי עם בחורה שתמיד רצתה שאגיד לה כמה זה טוב להיות בתוכה וכמה אני אוהב את זה… ואכן אהבתי את זה! היא גם אהבה לשמוע אותי קורא לאיברים האינטימיים שלה בשמות ממש מלוכלכים. זה היה ממש משונה, ועם זאת כל כך לוהט!". –טל, 25

צפי בעצמך עושה סקס

ביטחון בגוף שלך וסקרנות לסקס הם המפתחות להפיכתך לאלילת מין ושניהם באים לידי ביטוי כשאת מכינה קלטת סקס. "צפייה בעצמך במהלך האקט עצמו תעניק לך ריגוש מציצני, כאילו את מסתכלת לתוך חדר השינה שלך", מסבירה רויאל. "את גם תזכי לראות איך בן זוגך מגיב ואיך את נראית כשאת גומרת". אם את מפחדת להיות ג'ינה ג'יימסון הבאה, ותרי על ההקלטה ורק חברי את מצלמת הווידיאו לטלוויזיה בחדר השינה וצפי באקשן – מבלי להקליט – בזמן אמת.

קחי בחשבון שהתנוחה המיסיונרית לא מצטלמת כל כך טוב, ולכן כדאי לך לביים תנוחות חדשות כשאת פונה אל המצלמה. לכי על הדוגי סטייל כדי ששניכם תוכלו לצפות במתרחש או בחרי להיות מעליו כדי שתוכלי לראות איך בדיוק את זזה. וברור שכדאי לצלם גם כמה סצנות שבהן אתם מעניקים סקס אוראלי זה לזו, כדי שתוכלו לבדוק את האפקט שיש לכך על הבעות פניכם ועל האורגזמה שלכם.

הוציאי את הילד הרע שבו

ילדות רעות יודעות לשמור כמה סודות לעצמן, אבל בחורה נועזת במיוחד נהנית גם לממש את הפנטזיות שלה ללא בושה. אחת מהפנטזיות השכיחות של בחורות היא שהבחור "ייקח" אותן. "מדליק אותך לדעת שהוא כל כך רוצה אותך, עד שיגעון ממש", מסבירה ד"ר קיסלינג. "בנוסף, כשהוא נעשה אגרסיבי, את צריכה לשחרר לגמרי את הרסן – מה שיכול לעזור לך להיות יותר 'כאן ועכשיו'".

הורי לבחור להתחבא מאחורי הדלת ערב אחד ו"להפתיע" אותך כשאת חוזרת הביתה. הוא יוכל לבצע את זממו כבר במסדרון או לקחת אותך לחדר השינה. או גרמי לו להבין שאת במצב רוח חרמני ושאת רוצה שהוא יכבוש אותך בסגנון איש המערות. כן, גם אם זה אומר להיאבק איתו בדרך למיטה כשאת מנסה להיחלץ מאחיזתו.

הממי אותו

שבירת המגע השגרתי עם ליקוק פה ושם מוסיפה אלמנט של תשוקה לחוויה הארוטית. פרטנרים נועזים יודעים כמה התרגילים המפתיעים האלו מתבלים את הסקס במתח ובציפייה. "מגע עוצמתי מותיר את הבחור שלך בציפייה דרוכה ומעצים את התחושות שלו", אומרת רויאל. "גם הספונטניות משאירה תורמת לציפייה למגע שלך ומגבירה את ההתרגשות שלו". בנוסף, התעוזה שלך מוציאה ממנו את חיית הסקס שבו.

תפסי בישבנו בחוזקה בזמן שאתם בתנוחה המיסיונרית, שרטי את החזה ואת צידי האגן שלו בזמן שאת מעליו, או משכי בחוזקה את ראשו כדי להעניק לו נשיקה לוהטת. אם האקטים האלו מעוררים תגובה נרגשת, נסי קצת ספנקינג בישבן, נשכי בקלות את כתפו או משכי בשיערו במהלך האקט. מרושעת שכמוך.

מתוך: מגזין COSMOPOLITAN

בואו לעקוב ולדבר איתנו גם בפייסבוק ובאינסטגרם. עדכונים על הכתבות הנבחרות באת ניתן לקבל בניוזלטר היומי שלנו

תגובות

Silence is Golden SRV:SRV2 on: 0f00216a3828e at 17:49:16