קרם הלחות שישחרר את הפוטנציאל שבך

אסתי לאודר משיקה סדרת תכשירי טיפוח, שישחררו את פוטנציאל הנעורים של העור שלך

  • https://atmag-static-timeout.netdna-ssl.com/media/2016/10/sizes/71XWGBGljeL_H_wo_680_382.jpg
קרם מסדרת Revitalizing Supreme Plus Global Anti-Aging של אסתי לאודר | להשיג ברשתות הפארם

*בשיתוף אסתי לאודר

יש לך פוטנציאל: פרויקט מיוחד

מה אישה רוצה מקרם הלחות שלה?

שיעניק לעור הפנים הזנה טובה, שיתמודד עם סימני ההזדקנות שלו, שיצמצם קמטים וקמטוטים, שישפר את הגמישות והמוצקות של העור, יעודד יצירת קולגן ובשורה התחתונה: שיעניק לעור מראה בריא, חיוני, זוהר ו…צעיר.

סדרת הטיפוח החדשה של אסתי לאודר שהושקה בימים אלה: +GLOBAL ANTI AGING  REVITALIZING SUPREME, מבטיחה את כל אלה ועוד הרבה יותר.
מדובר בסדרה מהפכנית חדשה, שלא רק מסוגלת להתמודד עם סימני ההזדקנות של העור  אלא גם משחררת את פוטנציאל הנעורים הטבעי שלו והתוצאה: מוצקות עור ניכרת לעין בתוך שבועיים, הפחתת קמטים וקמטוטים, שיפור הייצור הטבעי של קולגן, אלסטין וחומצה הילארונית, מרקם עור חלק ועוד.

איך הקרם עובד בפועל?

מדעני החברה חקרו במשך שנים את הפעילות של החלבון רב העוצמה 2-Nrf שנמצא בעור שלנו באופן טבעי והמכונה "מגן הנעורים" בזכות יכולתו לטפל במערכת ההגנה של העור. ככל שהעור מבוגר יותר- רמת הפעילות הטבעית של החלבון הזה יורדת, ותהליך ההזדקנות ניכר יותר. אותם מדענים שיתפו פעולה עם ד"ר איליה רסקין, ביולוג בעל שם עולמי שפיתח תמצית ייחודית המופקת מזרעי צמח המרינגה, שמקורו בהודו, בלעדית עבור "אסתי לאודר" ושנרשמה כפטנט. לצמח המרינגה יש מרכיבים תזונתיים בעלי ערך רב: הוא עשיר בחלבון, סידן, מינרלים, ויטמינים, חומצות אמינו ונוגדי חמצון שתפקידם לבלום אותם מחמצנים שמזהמים את התאים וגורמים להם נזק.  בדיקות במעבדה הראו שתמצית המרינגה משפיעה על תהליכים בעור, מגבירה את ריכוז החלבון 2Nrf  בתאים ובעצם מתניעה אותו בלא פחות מ-76% תוך 24 שעות. התמצית גם מאפשרת לעור להגן על עצמו מפני נוגדי חמצון  ומזקיני עור נוספים, מעודדת יצור של קולגן והעור מוזן לעומק. מהמחקר גם עולה שתמצית המרינגה מגבירה את הפעילות מרכיבי קולגן חשובים ובדיקות המעבדה  של התמצית בשילוב עם קומפלקס הקולגן מראים שיחד הם פועלים להגביר את ייצור הקולגן ביותר מ-200%.

בסדרה החדשה שני מוצרים:

GLOBAL ANTI AGING WAKE UP BALM באלם רב תכליתי עם טכנולוגיה עתירת ביצועים שנלחמת בסימני הגיל ומחדשת את אנרגיית הנעורים של העור .ומעניק זוהר מיידי.  מומלץ לשימוש בוקר וערב לבדו או מעל קרם. המחיר 30 מ"ל -300 ש"ח (מחיר מלא 400 ש"ח)

 

 

Revitalizing Supreme Wake Up Balm של אסתי לאודר | 400 ש"ח ברשתות הפארם

Revitalizing Supreme Wake Up Balm של אסתי לאודר | 400 ש"ח ברשתות הפארם

 

GLOBAL ANTI AGING CELL POWER CREAM תכשיר לחות רב תכליתי בעל מרקם עשיר שעושה הכול: מזין את העור, בעל תועלות רבות במניעת הזדקנות העור  המשחררות  את פוטנציאל הנעורים שלו ומעניקים לו חיות חדשה. מומלץ למריחה על הפנים והצוואר, בוקר וערב/ מחיר השקה עד סוף נובמבר: 30 מ"ל- 300 ש"ח (המחיר המלא:400 ש"ח) 50 מ"ל -455 ₪ (מחיר מלא 600 ש"ח)

 

קרם מסדרת Revitalizing Supreme Plus Global Anti-Aging של אסתי לאודר | להשיג ברשתות הפארם

קרם מסדרת Revitalizing Supreme Plus Global Anti-Aging של אסתי לאודר | להשיג ברשתות הפארם

 

להשיג ברשתות הפארם, אפריל והמשביר לצרכן ובפרפומריות פרטיות נבחרות

 

בואו לעקוב ולדבר איתנו גם בפייסבוק ובאינסטגרם. עדכונים על הכתבות הנבחרות באת ניתן לקבל בניוזלטר היומי שלנו

תגובות

Silence is Golden SRV:SRV1 on: 0f00216a3828e at 14:49:23