על שופינג ומרוצים: משחקים לילדים

| יעל-שחר שריד ואיה אריאל | הורים וילדים

סוסי פוני, מסלול מרוצים ועוד משחקים לילדים

איפה העוגה?

גיל: 3 +
משחק יום הולדת נפלא בתוך מארז שמציע לילדים חגיגה אמיתית. צריך רק להחליט למי חוגגים. כל הילדים אוהבים את העיסוק סביב עוגות יום ההולדת, בין אם מדובר בהכנת "עוגה" בארגז החול ובין אם זו עוגה דמיונית ובלתי נראית.

אבל העוגה הזו נראית כמו עוגה של ממש (רק לא לאכילה, כמובן) ויש בה כל מה שצריך בשביל להתכונן למסיבה: העוגה עשויה מעץ ומונחת בתוך מגש, פרוסה לחתיכות ומוכנה לחלוקה, עם שלל עיטורי יום הולדת חגיגיים, נרות, סוכריות ותותים. כשמסיימים את ההכנה אפשר להשאיר את העוגה לקישוט על המדף.

בשורה התחתונה: מתנת יום הולדת מעט יקרה אבל מיוחדת.

חגיגת יום הולדת – מחיר: 150 שקלים, להשיג באתר הקניות דו-בי לאתר»חגיגת יום הולדת, דו-בי
חגיגת יום הולדת, דו-בי

רוץ בן סוסי

גיל: 3+
המשחק הזה מצטרף לעשרות סוסי הפוני החביבים שיצאו לשוק מאז שנות השמונים. הפעם, סוסי הפוני מגיעים בגרסת מכוניות מתנגשות בשתי מכוניות פלסטיק נחמדות, המצוידות בשלל אביזרים קטנים – בדיוק כמו שהילדים אוהבים: רמזור ושלט להכוונת תנועה, פילון קופיף, שבשבת, בלונים ואפילו שמלת קרנבל. ניתן לצרף את הפוני האלה לאוספים קודמים, וכמובן להרחיב את המשחק עם עוד ועוד אביזרים וסוסים.

בשורה התחתונה: חביב מאוד לילדים שאוהבים את סוסי הפוני האלה. בדרך כלל או שמתאהבים בהם ויוצרים מהם אוסף גדול, או שזונחים אותם אחרי רגע.

מיי ליטל פוני – מחיר: 99 שקלים, קודקוד.מיי ליטל פוני, קודקוד
מיי ליטל פוני, קודקוד

עושים קופה

גיל: 3 +
הנה לכם משחק חביב ולא יקר, שאת הנסיינים שלנו הצליח להעסיק שעות ארוכות. המשחק מיועד בעיקר לילדים (ובפרט לילדות!) חובבי קניות, אך עם קצת עזרה מצד המבוגרים הוא יכול לשמש גם למעין קורס בסיסי בכלכלה לגיל הרך. מאוחר יותר הוא יכול לסייע גם בתרגול מהנה בחשבון (חישובי עודף).

זוהי קופה רושמת צבעונית ויפה, ולא ברור אם הילדים נמשכו יותר אליה או לרעיון, אבל הם מיד החלו להעמיד פנים שהם רוכשים מצרכים לחג בסופרמרקט ומשלמים אצל הקופאית, וקשה היה שלא להתרשם מכישורי הדרמה שלהם. בקופה לוח מקשים צבעוני ונוח, כולל צג, מתקן בר קוד נשלף ומגירה נפתחת שבה ניתן לאחסן את כל שטרות הכסף. סל הקניות המצורף לקופה מכיל מגוון מוצרי מזון מפלסטיק.

בשורה התחתונה: משחק זול וחביב שכל ילד ישמח לקבל.

קופה רושמת בתוספת סל מצרכים – מחיר: 49.99 שקלים, כפר השעשועים.קופה רושמת בתוספת סל מצרכים, כפר השעשועים
קופה רושמת בתוספת סל מצרכים, כפר השעשועים

מרוץ מכוניות

גיל: 5 +
מיד כשהם קיבלו את המשחק, קרעו הבנים את האריזה ולא חיכו אף רגע מיותר. הצעצוע בנוי כמו מסלול מרוצים, שבבסיסו עמדות שמהן משגרים את המכוניות לצומת האש. צומת האש הוא בעצם להבות אז העשויות פלסטיק ומחזיקות את בסיס מסלול לולאת המרוצים, שבה נוסעות המכוניות אחרי השיגור. למשחק אמנם מצורפת רק מכונית אחת, אבל הבנים מהר מאוד מצאו עוד מכוניות שהשתלבו בו ונשלחו למשימה.

בשורה התחתונה: המחיר גבוה יחסית, אבל אם עושים את החישוב שזהו גם המחיר של בובת בראץ טובה – אז זה הגיוני (גם להם מגיע!). איכות המשחק מעולה והבנים שמחים בו מאוד.

הוט ווילס, צומת אש להתנגשות – מחיר: 299 שקלים, סקאל טויס.הוט ווילס, צומת אש להתנגשות, סקאל טויס
הוט ווילס, צומת אש להתנגשות, סקאל טויס

כמו בסרט

גיל 3 +
המחזמר המצליח "היי סקול מיוזיקל", שכבר הפך לסרט מצליח לא פחות, המשיך להתגלגל גם למדפי הבובות בחנויות. לכל דמות בסרט/מחזמר הנהדר הזה יצרו בובה תואמת, שמגיעה עם שלל אביזרים שיחד מרכיבים סט ענק של הסרט. אז יש בובה עם מכונית, ואחת עם ארון לוקר של בית הספר, ואחרת בבריכה עם מגלשת מים, ואפילו מישהי שמצוידת בלא פחות מאשר ג'יפ ורוד ומהמם. אמריקאי או לא? באופן אישי, אגב, הכי אהבתי את גיבורת הסרט גבריאלה.

בשורה התחתונה: יקר, בעיקר למעריצות הסרט.

הבובות של היי סקול מיוזיקל 2 – מחיר: 230-300 שקלים, סקאל טויס.הבובות של היי סקול מיוזיקל 2, סקאל טויס
הבובות של היי סקול מיוזיקל 2, סקאל טויס

כמו ברוקנ'רול

יעל-שחר שריד

גיל: 5 +
וואו! קבלו את הבראציות כוכבות הרוק! הן בערך כל מה שרציתי להיות בילדותי; יש להן מערכות תופים, גיטרה או פסנתר חשמלי, ובעיקר – את הבגדים הכי שווים בעיר: מעילי עור, חולצות לבנות ובגדי ערב מעוצבים. תמיד נדמה לי שבתחום הזה אין יותר מה לחדש, עד שיוצאת סדרת בובות חדשה, יותר מדהימה ויותר מהממת, ורק המחיר גורם לאמהות להתעלף – ממש כמו מעריצות של כוכבות רוק אמיתיות…

בשורה התחתונה: לילדות הגדולות יותר, שמסרבות לוותר על אהבתן לבובות.

כוכבות רוק בראציות – מחיר: 240 שקלים, אילנית.כוכבות רוק בראציות, אילנית
כוכבות רוק בראציות, אילנית

 

מתוך: מגזין הורים וילדים

לעשיית מנוי, לקבלת גיליון מתנה

בואו לעקוב ולדבר איתנו גם בפייסבוק ובאינסטגרם. עדכונים על הכתבות הנבחרות באת ניתן לקבל בניוזלטר היומי שלנו

תגובות

Silence is Golden SRV:SRV2 on: 1f069ee9e277ce7f9c8 at 19:46:00