פסטיבל אבירים בירושלים

| ישראלי

אבירים, קוסמים ולהטוטנים בסגנון ימי הביניים מחכים לכם בחומות העיר העתיקה בירושלים מדי יום חמישי בערב. הכניסה חופשית

פסטיבל The City of Lions יארח אבירים בינלאומי בעיר העתיקה בירושלים מדי יום חמישי. החומות העתיקות וספוגות המשמעות יהוו תפאורה הולמת לחגיגה בסגנון פסטיבל המסכות המפורסם והמושקע בונציה. אווירת ימי הביניים, קרבות אבירים, מופעי מוזיקה וריקודים ממתינים למבלים, והכל חינם.

השנה יתקיים שיתוף פעולה בין הפסטיבל הישראלי לקרנבל המסכות האיטלקי מונציה. האמן האיטלקי מאסימו אנדראולי, אחד ממנהליו האומנותיים המובילים של פסטיבל המסכות בונציה, מגיע לראשונה לארץ ולוקח חלק בניהול האומנותי של הפסטיבל.

בפסטיבל תופיע קבוצת אמנים גדולה מונציה, שתבצע לצד אמנים ישראלים, מגוון של הופעות, ריקודים עתיקים, קרבות אבירים ועבודה עם מסיכות. המבקרים בפסטיבל יוכלו לפגוש באבירים אמיצי לב, בנסיכות בתלבושות מפוארות, בקוסמים, בטרובדורים, בליצני חצר וברוכלים מתקופת ימי הביניים – שימלאו את סמטאותיה של העיר העתיקה.

קרבות אבירים על החומות

ברחבת הכניסה לשער יפו יתקיים מופע של אקרובטיקה אווירית המשלב מוזיקה, אבירים, אש ופעלולים. בכיכר המורסיטאן שברובע הנוצרי יתקיים מופע מרהיב של להקה איטלקית מונציה בתלבושות אותנטיות.

כמו כן, יתקיימו מופעים של להקות מחול באווירה אוריינטאלית, אקרובטים מעופפים יערכו קרבות מבוימים על חומת מגדל דויד, הרכבים שונים ינגנו מוזיקה ברוח התקופה ושחקני תיאטרון רחוב ילבשו דמויות תקופתיות וישחקו סצנות אופייניות לימי הביניים.

המסעדות, בתי הקפה והשווקים באזור העיר העתיקה ושדרות ממילא מצטרפים אף הם לחגיגה ויישארו פתוחים עד לשעות המאוחרות. המסלול המעגלי של הפסטיבל מתחיל ומסתיים ברחבת הכניסה של שער יפו, והוא מיועד לכל בני המשפחה.

מתי: מדי יום ה', החל מ-3.11 ועד 24.11 בשעות 23:00-18:00
לפרטים: המוקד העירוני 106 או 02-5314600
הכניסה חופשית!
לאתר


אביר על רקע חומות העיר העתיקה


מוסיקה וריקודים כל יום חמישי בפסטיבל ימי הביניים

בואו לעקוב ולדבר איתנו גם בפייסבוק ובאינסטגרם. עדכונים על הכתבות הנבחרות באת ניתן לקבל בניוזלטר היומי שלנו

תגובות

Silence is Golden SRV:SRV1 on: 1f069ee9e277ce7f9c8 at 19:45:42