5 טיפים לשדרוג חדר ילדים

| מאת: נטע קרצו-נייגר |

צלם: יח"צ עצמל’ה

חדר הילדים הפך להיות אחד החדרים החשובים בבית. איך אפשר לרענן את חלל הילדים במקסימום יצירתיות ובמינימום הוצאות? טיפים ששווים לכל כיס

צביעת קירות החדר היא הכלי הזול והפשוט ביותר לרענון החדר | צלם: יח"צ עצמל’ה
הרבה מאוד מחשבה ולא-מעט משאבים מושקעים כיום בתכנון ועיצוב חדר הילדים בבית. אך צרכיהם המשתנים של הילדים, טעמם הדינאמי ואפילו גחמת עיצוב של ההורים, גורמים לנו לרענן ולשדרג את חלל הילדים.

לפניכם פתרונות שווים לשדרוג חדר הילדים:

1.הוסיפו צבע לחלל

צביעת קירות החדר היא הכלי הזול והפשוט ביותר לרענון החדר. צביעת קיר אחד או כל קירות החדר, יעורר אפקט מהיר ומיידי לחלל כולו. יתרון: קל מאוד לשנות את הצבע או הדוגמה, במידה והילד או אתם תחפצו בשינוי. טיפ: על מנת לשלב גם הילד בתהליך העיצוב המחודש של חדרו תנו להם לבחור את הצבע החדש, זה יעניק להם תחושת בגרות ועצמאות.
על מנת לשלב גם את הילד בתהליך העיצוב המחודש של חדרו, תנו להם לבחור את הצבע החדש (נירלט). צילום: דן לב

צביעת קיר יוצרת אפקט מיידי של שינוי האווירה בחדר (נירלט). צילום: דן לב
בחרו בצבעים וסגנונות המתאימים לאישיות ילדכם (טמבור). צילום: יח"צ

השוק מציע אינספור צבעים, גוונים וטקסטורות שונות בקיר (טמבור). צילום: יח"צ

2.קשטו במדבקות, בורדר או טפט

השוק מוצף באינספור דגמים של מדבקות קיר, בורדרים וטפטים נפלאים לחדר הילדים. החל מדמויות מאוירות אהובות וכלה בעיטורי פרחים, לבבות, קוביות ומכוניות. המדבקות מוגשות במגוון גדלים ודוגמאות, וניתן להדביק אותן על הקירות, החלונות ולמעשה על כל רהיט בחדר. יתרון: אמצעי עיצוב פשוט וזול יחסית, קל לשינוי ולהסרה.

טפטים מסוגננים לחדר הילדים (גולדשטיין גלרי טפט). צילום: יח"צ

טפט או מדבקת קיר – אמצעי עיצוב פשוט וזול יחסית, קל לשינוי ולהסרה (רנבי). צילום: דיוויד פיליס

המדבקות מוגשות במגוון גדלים ודוגמאות, וניתן להדביק אותן על הקירות, החלונות ולמעשה על כל רהיט בחדר (רנבי). צילום: דיוויד פיליס
ירוק מרענן, אם במדקה על קיר או בריהוט (רהיטי דורון). צילום: יח"צ

3.הוסיפו טקסטילים – וילונות, כריות נוי, שטיחים וכדומה

הוספת וילונות לחלונות חדר הילדים תרענן באחת את מראה החדר. מומלץ לבחור וילונות המתאימים לאישיות הילד ולצבעי החלל. יתרון: אמצעי פשוט שאפשר להחליף בקלות. גם כריות נוי על שידה או כורסא בחדר, שטיחים עליזים או מפה צבעונית על שולחן הילדים (אם יש בחדר), יוסיפו חן של סטייל לחלל.

מומלץ לבחור וילונות המתאימים לאישיות הילד ולצבעי החלל (גולדשטיין גלרי טפט). צילום: יח"צ


כריות בחדר בנים. התמונה באדיבות המותג "טווילינגן" http://www.tweelingen-design.com/ (ניתן להשיג גם בחנות העיצוב וגלריה "חנותא" ברשפון)

4.תלו מנורות, הוסיפו אהילים

מלבד היותם מפיצי אור נעים ורך, המנורות הם אלמנטים דקורטיביים. שוק התאורה מציע מגוון עצום של גופי תאורה (הנתלים בתקרה או על מונחים על השולחן) המותאמים לרוח הילדותית.

מלבד היותם מפיצי אור נעים ורך, המנורות הם אלמנטים דקורטיביים. צילום: יח"צ (מחסני תאורה)

גוף תאורה מתוק לחדר הילדים (מחסני תאורה). צילום: יח"צ

5.אביזרים, אביזרים, אביזרים

מתלה קטן ומעוצב לבגד או מגבת, כיסא מלכים קטן ואפילו ידיות קסומות לארון או לשידה, יוכלו להוסיף בקלות שיק דקורטיבי ומתוק. יתרון: אקססוריז קטנים שמתווספים בקלות ומוסרים עוד יותר בקלות.

נעמי עשת מ'חנותא' מוסיפה – "כדאי למצוא מוצרי עיצוב המאפשרים שינוי וגיוון מדי פעם, לדוגמא: מדף קופסה מפח עם רקע מגנטי מתחלף המאפשר לשנות מדי פעם את מראה החדר, אם על ידי שינוי בבובות ובצעצועים המונחים על המדף, ואם שינוי מהיר של רקע המדף."


בנות או לא להיות. מימין לשמאל: כריות נוי, מדפי קופסא עם רקע מגנטי מתחלף ופיצ'פקעס צבעוניים. התמונה באדיבות המותג "טווילינגן" http://www.tweelingen-design.com/ (ניתן להשיג גם בחנות העיצוב וגלריה "חנותא" ברשפון)


ידיות קסומות לחדר הילדים (דומיסיל). צילום: יח"צ

רהיטי ילדים בסטייל. שולחן וכיסא עם שיק דקורטיבי ומתוק (אליתה ליוינג). צילום: יח"צ

>> ייעוץ מקצועי:
רשת חדרי הילדים עצמל'ה

בואו לעקוב ולדבר איתנו גם בפייסבוק ובאינסטגרם. עדכונים על הכתבות הנבחרות באת ניתן לקבל בניוזלטר היומי שלנו

תגובות

Silence is Golden SRV:SRV1 on: 1f069ee9e277ce7f9c8 at 03:28:21