בלוגריות השנה 2017: אלין כהן ודנה זרמון

התיקו ששבר את הרשת: האחת חולשת על מיני־אימפריית ביוטי, השנייה היא האיט גירל האולטימטיבית. אתן בחרתן - אלין כהן ודנה זרמון הן בלוגריות השנה בטקס פרסי האופנה של מגזין "את"

  • https://atmag-static-timeout.netdna-ssl.com/media/2017/09/sizes/Untitled-1_H1_wo_680_382.jpg
אלין כהן ודנה זרמון: בלוגריות השנה

 

אלין כהן

בת 16, בעלת 317 אלף עוקבים באינסטגרם ו־79 אלף מנויים בערוץ היוטיוב. מעלה מדריכי איפור לצד סרטונים אישיים. השנה השיקה ליין שפתונים שאזל מהמלאי תוך דקות ספורות וכל זה כשהיא תלמידת תיכון. הריאיון איתה מתקיים בשעות הבוקר המוקדמות כדי שלא תאחר לבית הספר.

איך היית מתארת את השנה החולפת?

"זו הייתה שנה משוגעת. הצבתי לעצמי מטרות גדולות מאוד ועמדתי בהן. אם זה ליצור את ליין האיפור שלי, שתמיד היה חלום, ואם מבחינת הקהל שרק גדל והתרחב. אני מתרגשת מכול לייק ומכול תגובה, כי מי אני בכלל שיאהבו אותי? זה לא מובן מאליו".

עם מעל 300 אלף עוקבות, מה את יכולה להגיד על קהל העוקבות שלך?

"הצעירות מעדיפות לדעת על החיים שלי, מאחורי הקלעים ולהכיר את אלין האמיתית. מבוגרות יותר אוהבות ללמוד מהסרטונים על האיפור. באינסטגרם אני יותר משקיעה באופנה. אני לא רוצה להיות רק ביוטרית או רק בלוגרית אופנה אלא באמת לשלב הכול".

דנה זרמון

בת 24, מזינה את 224 אלף העוקבים שלה באינסטגרם בתוכן שוקק וצבעוני המבטא את אהבתה הגדולה לאופנה. כוכבת הדוקו ריאליטי "Itgirls" ומשתתפת בתוכנית "זוג מנצח VIP", מקפידה להגיע לאירועים הנוצצים וביססה את מעמדה בתעשייה כמתלבשת מצטיינת.

מה את יכולה לומר על קהל הפאשניסטות הישראלי?

"אני יכולה להגיד רק על הקהל שלי שהוא מאוד עקבי ומתעניין. יש לי הרבה תחומי עניין אבל אני בחרתי להתמקד באופנה ולייף סטייל. אני מקשיבה למי שאני ולמה שאני רוצה להציג. אנשים באמת מבינים ומתייחסים לזה, וזה מה שרציתי".

מה היה רגע השיא שלך השנה?

"שבוע האופנה. אין דבר יותר כיף מלקחת חלק בזה ולשתף ברשתות".

מאילו בלוגריות את שואבת השראה?

"איימי סונג (Song of Style), דניאל ברנשטיין (We Wore What), וכמובן אי אפשר בלי המלכה האם קיארה פראני".

הכירו את המועמדות שהתחרו מול דנה ואלין על קטגוריית הבלוגרית 2017

 

רשימת הזוכים המלאה

בואו לעקוב ולדבר איתנו גם בפייסבוק ובאינסטגרם. עדכונים על הכתבות הנבחרות באת ניתן לקבל בניוזלטר היומי שלנו

תגובות

Silence is Golden SRV:SRV1 on: 877ee3d at 02:24:08