דוגמנית השנה 2016: שלומית מלכה

| מאת: מערכת את

היא צולמה לשערי מגזינים נחשבים בארץ ובחו״ל, דיגמנה לארמאני ואלי טהרי והפרזנטורית של פוקס. שלומית מלכה היא דוגמנית השנה בטקס פרסי האופנה של מגזין "את". בחירת הקהל

  • https://atmag-static-timeout.netdna-ssl.com/media/2016/09/sizes/IMG_8e696_H_wo_680_382.jpg
יום הולדת שמח! שלומית מלכה | צילום: דודי חסון

 

כבר לפני שנה וחצי סומנה שלומית מלכה (23) כדבר הגדול והחם הבא בעולם הדוגמנות הישראלי, בזמן שכיכבה על שער גיליון 800 החגיגי שלנו. אז היא הופיעה בצילום של אייל נבו, הומאז' לשער הראשון של המגזין מ־1967. עכשיו חוזרת מלכה לשער כמנצחת הגדולה של תחרות פרסי האופנה 2016, לאחר שהוכתרה כדוגמנית השנה.

היא פרצה לתודעה ב־2012 אחרי שהדהימה את התעשייה המקומית ונבחרה לקמפיין הבינלאומי של ראלף לורן בלי שהופיעה באף אודישן, על סמך תמונות הבוק שלה בלבד, שנשלחו על ידי סוכנות הדוגמנות אלינור שחר. שנה אחת בלבד הספיקה לה כדי להתמקם במקום השביעי ברשימת הדוגמניות הישראליות המרוויחות ביותר של מגזין "פורבס". מאז הספיקה להפוך לפנים של פוקס ופדני ולעבוד עבור מותגי ענק בינלאומיים כמו שוורצקופף, ברשקה ואינטימיסימי. היא צולמה לשערי כל המגזינים הישראליים והופיעה על שערי מגזינים בינלאומיים כמו "הרפר'ס בזאר", "מרי קלייר", "גלאמור" ו־Elle. לפני כשלושה חודשים הובילה את קמפיין האופנה של אלי טהרי, לא לפני שנבחרה להיות הפנים הבאות של ארמאני אקסצ'יינג'. בחורף הקרוב היא גם תנחה את התוכנית "דה וויס ישראל" לצדו של מיכאל אלוני.

המראה של מלכה אינו בובתי ומנוכר, כזה שמעניק לצופה בו תחושה של יופי בלתי מושג, ולמרות ההצלחה המקצועית המהירה והמסחררת תוכלו להיתקל בה בטיול אקראי ברחובות תל אביב או בבראנץ' רומנטי עם בן הזוג יהודה לוי, מה שמאפשר לכולנו לחלוק איתה את הזוהר.

שלומית, מה היו רגעי השיא והשפל של השנה?

״זאת הייתה שנה של למידה ושיעורים חשובים, עברתי תהליך התפתחות פנימי.
רגע השפל היה המוות של הכלבה שלנו פלאיה. התמודדות עם אובדן מכל סוג שהוא, בטח שלא צפוי, היא התמודדות קשה ומאתגרת. היה לי רצון חזק לשמר את כל הרגעים הטובים ולהיאחז בהם שלא יאבדו ביחד איתה.
רגע השיא היה בפסטיבל ברנינג מן האחרון. קראנו לפלאיה על שם השטח המרכזי בברנינג מן, שבו מוצגות יש מאין מאות יצירות אמנות ואז הן נעלמות כלא היו. המקום הזה מסמל בעיניי חופש תודעתי ואת ההבנה ששום דבר לא שייך לנו, ולכן אין טעם בניסיון להיאחז בדברים. השנה עברנו את השיעור הזה מהמקום הכי קרוב ורגיש שיש, ומצאנו את הדרך להתגבר על זה ולשחרר אותה באמת".

clinique10

שלומית מלכה למגזין "את" | צילום: אייל נבו

שלומית מלכה על שער מגזין "את", גיליון 800, אפריל 2015 | צילום: אייל נבו

 

לרשימת הזוכים המלאה

המועמדות הנוספות בקטגוריית דוגמנית השנה

ליתאי מרקוס בת 19, מיוצגת בסוכנות אלינור שחר. השתתפה השנה בתצוגות בלנסיאגה וגוצ'י.
ניבר מדר בת 20, מיוצגת בסוכנות יולי.הצטלמה השנה בין היתר ל־Elle ול״קוסמופוליטן״.
נעם פרוסט בת 22, מיוצגת בסוכנות אלינור שחר. השתתפה השנה בתצוגות של היידר אקרמן וגי לרוש.
סופיה מצ'טנר בת 15, מיוצגת בסוכנות רוברטו. הייתה השנה פרזנטורית של דיור.
שני זיגרון בת 20, מיוצגת בסוכנות אלינור שחר. הצטלמה השנה למגזין "הרפר׳ס בזאר" ולווילאם ראסט.

צילום דודי חסון (צלם השנה) | ניהול קריאייטיב טל קליינבורט | סטיילינג סיימון אלמלם | איפור ושיער מיקי בוגנים

בואו לעקוב ולדבר איתנו גם בפייסבוק ובאינסטגרם. עדכונים על הכתבות הנבחרות באת ניתן לקבל בניוזלטר היומי שלנו

תגובות

Silence is Golden SRV:SRV1 on: 877ee3d at 19:04:16