הדוגמנית מי-רן מנקס: "מותר לי לספר שיש לי אקנה וגם סימני מתיחה"

| מאת: מי-רן מנקס

הזמנים משתנים ועולם האופנה צועד יחד איתם. בטקס פרסי האופנה של "את" הענקנו אות הוקרה מיוחד לארבע דמויות שמשנות את אידיאל היופי מדי יום מחדש. אחת מהן היא מי-רן מנקס, הדוגמנית שהחליטה להפסיק להסתיר את האקנה ונתנה השראה לאלפי נשים במצבה

  • https://atmag-static-timeout.netdna-ssl.com/media/2018/09/sizes/H-12_wo_680_382.jpg
מי-רן מנקס | צילום מסך מתוך האינסטגרם

 

"אני משתדלת לחיות את החיים שלי באותנטיות, משתדלת להיות מחוברת לקול הפנימי שלי. השנה העמקתי את החיבור עם עצמי ועם הקול הפנימי שלי עד שהגעתי לנקודה שאני לא מרגישה נבוכה להגיד את זה, ולכן פרסמתי את הצילום שלי עם אקנה. האפקט של זה היה מפתיע, לא ציפיתי לכזה דבר, פשוט הייתי אצל סבא וסבתא מאוחר והעליתי את הפוסט ממקום של 'יאללה, בואי נשחרר את הכול' ובבוקר קמתי והבנתי שזה הפך למשהו גדול וחשוב. הבנתי שאני נותנת לאנשים השראה, ועד היום בנות עוצרות אותי ברחוב ואומרות לי תודה, שגרמתי להן להרגיש בנוח עם עצמן. הן מספרות לי שהן הפסיקו ללכת עם מייק אפ ולשים איפור ליד החבר שלהן".

 

עוד כתבות מעניינות: 
מפיק האופנה מוטי רייף רוצה שכל אישה תרגיש טוב עם עצמה
ריי שגב: "אידיאל יופי מגוון, זה כבר לא טרנד או גימיק"
בל אגם מסכמת שנה "נכנסתי למיינסטרים כטרנסג'נדרית"

"לאקנה יש גורמים רפואיים ותזונתיים אבל אני באופן אישי מרגישה גם שזה מאוד מושפע מסטרס ואפשר להוריד את הסטרס הזה, להבין שכמה פצעים על הפנים לא מעידים כלום על איך שאנחנו מרגישות בפנים. העולם השתנה, אולי בעבר, בעולם האופנה, דוגמניות היו צריכות לתחזק את הדימוי המושלם אבל זה כבר לא ככה, מותר לי לספר שיש לי אקנה וגם סימני מתיחה. זו מגמה חיובית שלשמחתי אני חלק ממנה. בקרוב אצא עם קמפיין של הלבשה תחתונה בסימן 'אני האמיתית', כך שיצא שהמהלך שעשיתי גם הביא לי עבודה, ואני מאוד שמחה עם זה. אני מאחלת לעצמי להמשיך להיות מחוברת ולהגיד את האמת".  

בואו לעקוב ולדבר איתנו גם בפייסבוק ובאינסטגרם. עדכונים על הכתבות הנבחרות באת ניתן לקבל בניוזלטר היומי שלנו

תגובות

Silence is Golden SRV:SRV1 on: 877ee3d at 06:10:43