המעצבים המבטיחים של 2018: Holyland Civilians

| מאת: נעמה ביבי

תוך פחות משנתיים הפכו ענת משולם ודור חן את "הולילנד סיביליאנס" למותג הכי קול בסביבה. שיק אדג'י, גזרות נועזות ואלמנטים מארץ הקודש לצד הומור ממזרי הפכו אותם ליקירי הפאשניסטות, עכשיו הם קוטפים גם את תואר המעצבים המבטיחים בתחרות פרסי האופנה של "את"

  • https://atmag-static-timeout.netdna-ssl.com/media/2018/08/sizes/H-1-12_wo_680_382.jpg
ענת משולם ודור חן - מעצבי המותג Holyland Civilians | צילום עצמי

 

מי שבקיא בעשייתם של ענת משולם (37) ודור חן (38), יתקשה להאמין שהם השיקו את מותג היוניסקס Holyland Civilians רק לפני שנה וחצי. תצוגת הביכורים שלהם בשבוע האופנה של 2017, שהתקיימה במסגרת חממת מפעל הפיס, זיקקה היטב את מהותו: קז'ואלי, קולי לעילא, נושק לעולמות הסטריט ובעיקר נשען על סממנים מקומיים: סמלים של שלוש הדתות, אלמנטים מעולם הצבא וכמובן השימוש במילה Holy, כל אלה הבהירו שמדובר במותג שמדבר את שפות האם השונות של ארץ הקודש ומספר את סיפורה הסבוך. השנה הם העמידו בשבוע האופנה תצוגה שביטאה דבקות בנרטיב ובישרה שמדובר במותג מגובש, בעל קונספט, שיש לו אחיזה בזירת האופנה המקומית.

משולם וחן הם בני זוג, שניהם בוגרי שנקר. בתום הלימודים עבדו תקופה קצרה עבור המותג הודיס בסין ובהמשך מונו למעצבים של מותג הנעליים ההולנדי United Nude. כששבו ארצה עיצבו עבור Paper, מותג הבית של רשת סטורי, עד שהבשילו התנאים להקמת מותג עצמאי. השנה הם הוציאו קולקציה משותפת עם המותג אתא (המועמד בקטגוריית בגדי הגברים) וקולקציית ילדים ראשונה, ופתחו חנות פופ אפ על חורבות מסעדת אורנה ואלה בתל אביב. במהלך ספטמבר צפויה לקום חנות פופ אפ נוספת במיקום אחר.

Holyland Civilians | צילום: דניאל ג’קונט

Holyland Civilians | צילום: דניאל ג’קונט

 

זאת הייתה שנה מרגשת עבורכם?
"אין ספק שהיא הייתה קדושה במיוחד. היתה לנו קפיצת מדרגה כשהצגנו לראשונה קולקציה עצמאית מלאה. שיתופי פעולה שרקמנו, הקמת חנות הפופ אפ והעובדה שראינו עוד ועוד אנשים לובשים הולילנד – כל אלה ריגשו אותנו מאוד. אנחנו מסכמים את השנה הזאת באהבה וסיפוק גדול".

הכירו את המועמדים שהתחרו מול Holyland Civilians בקטגוריית המעצב המבטיח

בואו לעקוב ולדבר איתנו גם בפייסבוק ובאינסטגרם. עדכונים על הכתבות הנבחרות באת ניתן לקבל בניוזלטר היומי שלנו

תגובות

Silence is Golden SRV:SRV1 on: 877ee3d at 20:06:27