סטייליסטית השנה 2018: סיון חימי

| מאת: נעמה ביבי

על הלוקים שלה כולם דיברו השנה, לירון ויצמן ושירי מימון לא זזות בלעדיה והיא האחראית למהפכת השיק של הפריים טיים הישראלי: אתם בחרתם - סיון חימי היא הזוכה בתואר סטייליסטית השנה בתחרות פרסי האופנה של "את"

  • https://atmag-static-timeout.netdna-ssl.com/media/2018/09/sizes/H-13_wo_680_382.jpg
סטייליסטית השנה 2018 סיון חימי יחד עם הדוגמנית ריי שגב | צילום: אביב חופי

 

לא מעט מהלוקים שראיתן בפריים טיים השנה סוגננו על ידי סיון חימי (37). הסטייליסטית העסוקה, שהתחילה את דרכה לפני 12 שנה בהפקות אדיטוריאליות המצולמות בסטילס, עבדה השנה על קמפיינים מסחריים בהם אלה של Adika, איב רושה, אינטימה, חגית טסה ומאניה ג'ינס, אבל התמקדה בעיקר בהלבשת טאלנטיות בטלוויזיה ועשתה זאת ברוב כישרון, תשומת לב ודקדקנות. היא ניצחה על מערכות הלבוש המפעימות של שירי מימון בשלב ההופעות החיות של "אקס פקטור", דאגה שעדי אשכנזי תראה לא פחות ממושלם בעודה משכיבה את כולם מצחוק ב"מה זה השטויות האלה?", הוסיפה מינוני גלאם לא מבוטלים למגשרת מירי מסיקה ב"אביב או אייל", וכמובן, סגננה כל מראה מהולל של לירון ויצמן ב"האח הגדול". מערכות הלבוש שרקחה חימי עבור ויצמן הפכו לשיחת היום ולמלכות האינסטגרם וסימנו את שיא השנה של שתיהן. במידה רבה הן אלה שהביאו את ויצמן להיות מועמדת בקטגוריית הסטייל אייקון של טקס פרסי האופנה.

לירון ויצמן לובשת שמלה של אלון ליבנה ועונדת תכשיטים של ה.שטרן בסטיילינג של סיון חימי | צילום: יח"צ


סיון, מה חשוב לך להדגיש דרך הבגדים?
"בראש ובראשונה חשוב לי להביא פאשן לטלוויזיה. אני מלבישה ממקום של להעצים, לבנות דמות. אם משהו לא מתכתב עם הדמות – לא אלך עליו גם אם הוא שיא הסטייל. לירון למשל היא בחורה שסוחבת למקום הקלאסי, אז אני שומרת עליה נקיה. היא מעיפה את הבמה עם העוצמה שלה. אני חושבת שהעבודה המשותפת שלנו עושה לה חשק להתלבש".

הכירו את המועמדים שהתחרו מול סיון חימי בקטגוריית סטייליסט/ית השנה

בואו לעקוב ולדבר איתנו גם בפייסבוק ובאינסטגרם. עדכונים על הכתבות הנבחרות באת ניתן לקבל בניוזלטר היומי שלנו

תגובות

Silence is Golden SRV:SRV1 on: 877ee3d at 19:48:39