סטייל אייקון 2017: סטטיק ובן־אל

#קללל שסטטיק ובן-אל הם היחידים שיכולים ללבוש שיריון ירוק, טוניקה עד הברכיים, ז'קט פרווה ורודה ולצאת מזה לא רק בשלום אלא עם הצגה שלמה. אתן בחרתן: סטטיק ובן-אל הם הסטייל אייקון של השנה. בום

  • https://atmag-static-timeout.netdna-ssl.com/media/2017/09/sizes/סתם-קובץ-גדול_H_wo_680_382.jpg
סטטיק ובן אל | צילום: משה נחומוביץ'

 

סטטיק (לירז רוסו, 26) ובן־אל תבורי (25) הם כנראה המתלבשים האקסצנטריים בישראל. הם שואבים השראה מאופנת רחוב והיפ־הופ, מותחים את הגבול בין גברי לנשי ולא מהססים להפריז. תבורי חובב צלליות המבוססות על טוניקה ארוכה ומכנסיים סמי מחויטים וסטטיק מעדיף סגנון ספורטיבי יותר – אוברולים וז'קטי בומבר צבעוניים.

מי שאמון על הסטייל הבלתי נשכח של השניים הוא מעצב אופנת הגברים מעוז דהאן (המועמד בפרס מעצב אופנת הגברים). "בהתחלה רק סטטיק היה לקוח שלי ועם הזמן גם בן־אל רצה לייחד את עצמו. כל התלבושות הן לבמה והאימפקט המרכזי הוא בקליפים, בהופעות, בשואו", מסביר דהאן.

 

סטייל אייקון 2017 עם דוגמנית השנה 2017 | מתוך האינסטגרם beneltavori@

סטייל אייקון 2017 עם דוגמנית השנה 2017 | מתוך האינסטגרם beneltavori@

 

מאיפה ההשראה לאאוטפיטים המוחצנים?

"בלי גבולות, עם השראה ברורה מאוד של תרבות הפופ המתירנית – פארל, ליידי גאגא, ריהאנה. שואוביז לחלוטין. כל פריטי הלבוש הם סמפלים מיוחדים רק עבורם ולרגע לא הגבלתי את עצמי. האסטרטגיה הייתה לבנות את הדמויות הכי חזקות בישראל".

כל אאוטפיט מעורר אלפי ביקורות כמו "מחריד","זוועות". איך אתה מסביר את זה?

""אצלי אין דבר כזה יפה או לא יפה. אנחנו לא באים לייצר שום דעת קהל אוהדת עם הבגדים. כשליידי גאגא לובשת שמלה מחתיכות בשר היא באה כדי לייצר אהדה? להפך. בתור אומן אתה מייצר שואו על הבמה, אמירה. הגולש בבית לא חייב לאהוב את הפרווה הורודה או השיריון הירוק, זה לא רלוונטי, הוא גם לא צריך ללבוש את זה. המטרה שלנו היא לתת את הבום הכי חזק שאתה יכול כי אחרת אתה נשאר ממוצע כמו כולם, ולמה?"

 

הכירו את המועמדים שהתחרו מול סטטיק ובן אל בקטגוריית סטייל אייקון

 

רשימת הזוכים המלאה

בואו לעקוב ולדבר איתנו גם בפייסבוק ובאינסטגרם. עדכונים על הכתבות הנבחרות באת ניתן לקבל בניוזלטר היומי שלנו

תגובות

Silence is Golden SRV:SRV1 on: 8af272d at 22:57:59