אתם בחרתם: נטע ברזילי היא סטייל אייקון השנה

| מאת: אור נוף

"נקלעה לסיטואציה"? ב-2018 נטע ברזילי הייתה ה-סיטואציה, כשהוכיחה לכולם שאין קשר בין שיק למשקל. עכשיו היא קוטפת את תואר הסטייל אייקון בתחרות פרסי האופנה של "את" ומספרת: "אני רוצה להיות הגרסה הכי אמיצה של עצמי. החיבוק החם מהרחוב נותן לי כוחות להמשיך"

  • https://atmag-static-timeout.netdna-ssl.com/media/2018/09/sizes/H-9_wo_680_382.jpg
נטע ברזילי הזוכה בקטגוריית סטייל אייקון בטקס פרסי האופנה של מגזין "את" | צילום: אביב חופי

 

קטגוריה בחסות מותג הרכב פיאט 500

לפעמים נדמה שחלק לא קטן מהמהות של אמנים גדולים הוא פשוט להיות במקום הנכון ובזמן הנכון, ונטע ברזילי הייתה השנה בדיוק שם. הדבר לא אמור להפחית כהוא זה מהכישרון האדיר שלה ומהכריזמה הממגנטת שגרמה לאירופה להתאהב בה, להפך. ישראל מפוצצת בצעירות מגניבות שיודעות לשיר, ויעיד על כך שטף תוכניות הריאליטי-שירה, אבל ברזילי הצליחה לתפוס את רוח התקופה: "Toy" הוא המנון הפופ של פוסט מחאת MeToo#, הבקשה 'וונדר וומן, לעולם לא תשכחי' פרטה לישראלים על כל המיתרים הנכונים ועל הדרך הזכירה לכולנו שב-2018 נשים כולן הן גיבורות על.

למשוואה הזאת נכנס גם הסטייל של זוכת האירוויזון – כמו ברזילי עצמה גם הוא תופס את רוח התקופה, וכמוה גם הוא נועז, מסקרן ושונה. ברזילי לא נראית כמו אף אחת אחרת, וכך גם המלתחה שלה. הדיון על מימדי גופה נשמע לרגעים שחוק ואנכרוניסטי ובכל זאת, אי אפשר להתעלם מכך שהיא הוכיחה באופן ברור שלשיק וטעם אישי אין שום קשר למידות. ההוכחה הזו נזקפת לזכותה של ברזילי כמו גם לסטייליסט האישי שלה איתי בצלאלי, שהיה מועמד בקטגוריית סטייליסט השנה. אפשר ממש לראות את הדרך שהשניים עשו יחד, מהלוק הראשונים ב"כוכב הבא", דרך פיסים אייקונים כמו קימונו הזהב Retema ועד לשיא על בימת האירוויזיון עם שמלה בעיצוב מאור צבר, כשלאורך כל הדרך השניים מקפידים לפרגן ולבחור במעצבים ישראליים צעירים.

בתקופה בה כולם חולמים 'לעבור תהליך' ברזילי לא מפחדת להשתנות, היא מבינה שלהיות אמן זה להיות זיקית, מבחינת לבוש, ובכלל. לנו רק נותר לקוות שהיא תמשיך להתפתח, להעז ולהפתיע עם לוקים משוגעים ששוברים את האינסטגרם כל פעם מחדש, כשהדבר היחיד שנותר קבוע הוא האומץ והכישרון.

נטע ברזילי על שער מגזין Attitude ההולנדי


נטע, איך את מסכמת את השנה האחרונה?
"אני קוראת לה 'שנת הפנקייק', זו הייתה השנה שבה הכל התהפך עבורי ולפעמים אני עדיין לא מצליחה להאמין שכל זה קרה. אני נפעמת כל פעם מחדש מכמות האהבה שאני מקבלת".

ומה את מתכננת לשנה הבאה?
"אני רוצה להמשיך לעבוד קשה, ליצור מוזיקה חדשה ובעיקר להמשיך להיות הגרסה הכנה והאמיצה ביותר של עצמי בלי פשרות ובלי מעצורים. אני מאמינה בלהיות אני, ולשמחתי החיבוק החם שאני מקבלת מהרחוב הישראלי נותן לי את הכוח להמשיך לעשות את זה".

נטע ברזילי לובשת מאור צבר בחזרה ראשונה לאירוויזיון בליסבון | צילום: אנדראס פוטינג

נטע ברזילי לובשת מאור צבר על בימת האירוויזון | צילום: אנדראס פוטינג

 

 

 

 

 

הכירו את המועמדים שהתחרו מול נטע ברזילי בקטגוריית סטייל אייקון

בואו לעקוב ולדבר איתנו גם בפייסבוק ובאינסטגרם. עדכונים על הכתבות הנבחרות באת ניתן לקבל בניוזלטר היומי שלנו

תגובות

Silence is Golden SRV:SRV1 on: 877ee3d at 09:30:07