פרסי האופנה 2016: הוקרה מיוחדת לרונית אלקבץ

| מאת: מערכת את

בטקס פרסי האופנה 2016 שיתקיים ב-25 בספטמבר בתל אביב, נעניק אות הוקרה מיוחד לשחקנית רונית אלקבץ שהלכה השנה לעולמה, על תרומתה היחודית לעולם האופנה הישראלי

  • https://atmag-static-timeout.netdna-ssl.com/media/2016/08/sizes/תצוגת-ערב-גאלה-GINDI-TLV-FASHION-WEEK-by-TLV-Fashion-Mall-צילום-אבי-ולדמ..jpg_h_wo_680_382.jpg
רונית אלקבץ לובשת אלבר אלבז בפתיחת שבוע האופנה גינדי תל אביב | צילום: אבי ולדמן

 

עולם האופנה המקדש את הרגע הוא לא מקום שיש בו הרבה דברים בטוחים. אבל דבר אחד בו הוא ודאי, והמשהו הכל כך גדול הזה הוא מורשת האופנה שהותירה אחריה רונית אלקבץ. היא הגיחה לעולם האופנה כדוגמנית בשנות ה־80 ונפרדה ממנו באותו אופן, כחמישה חודשים לפני שהלכה לעולמה, כשצעדה על המסלול בתצוגת הפתיחה של שבוע האופנה גינדי תל אביב באוקטובר האחרון ופיזרה מקסמה לכל עבר.

היא ביטאה את אישיותה התיאטרלית הסוחפת גם בבגדים שלבשה מחוץ למסך, והם היו שילוב של בגדי מעצבי על, מעצבים מקומיים ובגדי וינטג', עם דגש על סגנון תקופתי, שנערך בכישרון רב. היא העידה על עצמה שבכל פעם שיצאה מהבית עטתה על עצמה דמות אחרת ובכך הפכה את הבגדים לכלי לביטוי אישי, ואנחנו נותרנו מרותקים למסרים שביטאה באמצעותם.

כיאה לאלקבץ, זה אף פעם לא היה בנאלי. הבגדים תמיד סיפרו סיפור נוגע ללב והפתיעו, והרי זו בדיוק אופנה בגדולתה. רונית אלקבץ ז"ל ייצגה את כל היסודות של אופנה בלתי נשכחת: בלתי צפויה, אקלקטית, פנטסטית ונחשקת, ולכן היא נצחית.

בואו לעקוב ולדבר איתנו גם בפייסבוק ובאינסטגרם. עדכונים על הכתבות הנבחרות באת ניתן לקבל בניוזלטר היומי שלנו

תגובות

Silence is Golden SRV:SRV1 on: 8af272d at 12:04:17