קרליין - LONG WEAR BROW PEN

| מאת: מערכת את | צילום: מוטי פישביין

עפרונות לעיצוב ותיחום הגבות עפרונות במרקם פודרה עדין המעניקים מראה מלא, טבעי ומרשים לגבות

Long Wear Brow Pen עיפרון עיצוב הגבות החדש מבית קרליין יוצר במגע קל וללא מאמץ את הטרנד החם באיפור – גבות מעוצבות ומלאות המעניקות מסגרת מרשימה לעיניים ומחמיאות לכל תווי הפנים.

עפרון הגבות הייחודי של קרליין מגיע בשלושה גוונים ומבוסס על מרקם שעווה ופודרה היוצר עיצוב במשיחה אחת, מעניק מראה טבעי, עמיד במים, אינו נמרח וקל להסרה בעזרת מסיר איפור. פורמולת הפיגמנטים העשירה אידיאלית למילוי 'חורים' ובניית גבות מלאות ומושלמות. מבנה העפרון מעניק לכל אחת יכולת עיצוב מהירה – הצד אלכסוני עם החוד המשולש, מאפשר מילוי ועיצוב מדוייק של הגבה.  צד המברשת מיועד לסירוק  ועיצוב סופי של הגבות.

העפרונות החדשים מושקים בימים אלה במבחר הגוונים:

  1. חום בהיר- Ash Beige
  2. חום בינוני-Ash Brown
  3. חום עמוק-Warm Brown

 

אופן השימוש:מומלץ לעצב את הגבות כשלב ראשון באיפור העיניים. יש לוודא שאזור הגבות נקי ממייקאפ, קרם פנים או כל חומר אחר שעלול למנוע היצמדות חלקה של הפיגמנטים לגבות. לצביעה והגדרה מדויקת של מבנה הגבות יש להשתמש בצד המחודד. לעיצוב וטשטוש יש להשתמש בצד הרחב של המשולש ולסיים בצד המברשת של העיפרון.

 הטיפ של עומר אסף, מנהל אומנותי לקרליין: צבע – התחילי לצבוע ולהגדיר את הגבות מהחלק העבה לעבר הקצה המחודד. מרחי את הצבע בנגיעות קלות וקצרות לאורך כל קשת הגבה. עיצוב – לאחר הצביעה, סיימי בסרוק כל הגבה בכיוון הצמיחה הטבעי, לטישטוש גבולות ולסידור שערות גבה סוררות.

 

מחיר : _39.90 ש"ח_

ניתן להשיג ברשתות הפארם המובילות ברחבי הארץ

בואו לעקוב ולדבר איתנו גם בפייסבוק ובאינסטגרם. עדכונים על הכתבות הנבחרות באת ניתן לקבל בניוזלטר היומי שלנו

תגובות

Silence is Golden SRV:SRV2 on: 0f00216a3828e at 04:48:44