Women's Power: נשות עסקים מעוררות השראה

| מאת: חן רוטנברג

7 נשות עסקים שהצליחו בגדול מעניקות לנו הצצה על הדרך שהובילה אותן ומחלקות טיפים שיובילו אותנו בדרך הנכונה. מישהו אמר כריזמה, נחישות והתמדה?

 

עו״ד ענת גינזבורג

מייסדת וראש משרד ״ענת גינזבורג עורכי דין נוטריון ומגשרים״, משרד מוביל בתחום הנזיקין והביטוח,  המייצג תובעים בלבד. לשעבר סגנית פרקליטת מחוז 
ת״א (אזרחית). ותק: 28 שנה, נשואה + 3

ענת גינזבורג | צילום: אמיר יהל

ענת גינזבורג | צילום: אמיר יהל

כרטיס הביקור שלי

״למדתי משפטים באוניברסיטת ת"א, התמחיתי בביהמ"ש המחוזי בת"א ולאחר מכן בפרקליטות מחוז ת"א (אזרחית). בהמשך כיהנתי כסגן פרקליט מחוז ויצגתי את המדינה בתביעות נזיקין מורכבות. לאחר שפרשתי מהפרקליטות הקמתי לפני כ-18 שנה משרד המייצג תובעים בלבד בתביעות נזיקין וביטוח. אני מכהנת כיו"ר ועדת נכים תגמולים ושיקום בלשכת עו״ד, חברת הנהלת האגודה לרפואה ומשפט, מרצה, מרכזת השתלמויות בנושא ביטוח ונזיקין, דירקטורית, בוררת ומגשרת״.

מהם תחומי ההתמחות של המשרד?

״המשרד מייצג תובעים בלבד בתביעות רשלנות רפואית, תאונות דרכים ועבודה, ייצוג חיילים ונכי צה"ל, ייצוג בועדות רפואיות וביטוח לאומי״.

אילו אוכלוסיות מייצג משרדך?

״יצוג תובעים בתביעות נזיקין מחייב מומחיות, ידע, נסיון, מענה והתייחסות מיידית, אמפטיה, מסירות ומקצוענות ללא פשרות, המשרד מייצג נפגעים/ות מכל המגזרים ושכבות האוכלוסייה ומספק להם מעטפת כוללת להשגת התוצאה המירבית״.

מהן החוזקות המשמעותיות של המשרד בעייניך?

״המוטו של המשרד הוא פרפקציוניזם ומצוינות, לצד אמפטיה ומסירות ללקוחות. אנו מלווים את הלקוח מראשית ההליך ועד סיומו המוצלח. צוות המשרד עובר מזה שנים השתלמויות רפואה למשפטנים והשתלמויות רוחב בתחום הנזיקין. המשרד עובד בשיתוף פעולה עם מומחים רפואיים, המלווים את ההליך המשפטי ותורמים להצלחתו״.

ספרי לנו על פעילות מיוחדת בה עסקת בשנת 2016

״בתפקידי יו"ר ועדת נכים תגמולים ושיקום בלשכת עוה״ד הצלחנו לבלום תיקוני חקיקה במסגרת חוק ההסדרים אשר היו פוגעים קשות בהכרת חיילי שירות סדיר כנכי צה"ל״.

הצלחות המשרד בשנה האחרונה

״השגנו ללקוחותינו פיצויים גבוהים ביותר בתביעות רשלנות רפואית, לרבות רשלנות בהריון ובלידה, במהלך ניתוחים, איחור באבחון, ניתוחים פלסטיים  וכו', ובתיקי תאונות דרכים ועבודה שגרמו לנכויות קשות. השגנו תקדימים חשובים בתיקי חיילי צה"ל כגון: הכרת חיילת שחלתה במחלת הפיברומיאלגיה עקב הטרדה מינית כנכת צה״ל, ואף חיילת שחלתה בסכרת נעורים עקב אירוע לוחמתי. חייל שחלה באפילפסיה עקב חוסר שינה הוכר כנכה צה״ל וכו׳״.

עצת זהב להצלחה: "ייצוג תובעים בתיקי נזיקין מחייב מומחיות, ידע, ניסיון ואמפטיה. בחרו בתבונה!".

יגאל אלון 53 (בית אשדר 2000), תל אביב | 03-6958860 | אתר | anat@ginzburgadv.co.il

 

 

שרון אדרי

אדריכלית פנים, בעלת סטודיו העוסק בתכנון דירות יוקרה, דירות נופש ובתים פרטיים. נשואה + 3

שרון אדרי | צילום: רונן אקרמן

שרון אדרי | צילום: רונן אקרמן

איך הכל התחיל?

"האהבה לאמנות ועיצוב החלה אצלי מילדות, כאשר עם השנים הסקרנות גברה והתחלתי להתוודות ליצירתיות שבי דרך תחומי אמנות שונים כמו ציור ופיסול. בחלוף השנים התפתחה עוד יותר אהבתי לעיצוב, ובכך באופן טבעי האהבה הפכה לתחום עיסוקי. כמי שמקפידה על אסתטיקה והפרטים השונים, ידעתי כי אני נמצאת במקום שהולם אותי מאוד. לפני כעשור הקמתי סטודיו בוטיק עם הקפדה בראש ובראשונה על שירות אישי ומקצועי".

מה הייחודיות של השירות שאת מעניקה?

״יצירת הדיאלוג עם הלקוח בתחילת התכנון, מהווה עבורי אחד הפרמטרים החשובים ביותר להצלחת הפרויקט, תהליך זה מאופיין  כאישי וחוויתי הן ללקוח והן עבורי.
לשמחתי כבר בשלב זה נוצר קשר אישי ומיוחד המאפשר לי להבין לעומק את האנשים הניצבים מולי, ולהביא לידי ביטוי את האופי שלהם בפרויקט ובכך ליצור חווית מגורים אולטימטיבית. בשנים האחרונות צבר הסטודיו ניסיון רב בתכנון פרויקטים עבור תושבי חוץ, תהליך אשר דורש ניהול, אמון וטיפול צמוד מתחילתו ועד סופו של הפרויקט.
תהליך העבודה הקפדני מתחיל בשלב הכנת הפרוגרמה דרך עיצוב ותכנון הסקיצות, יצירת תקציב, ניהול פרויקט ובחירת האמנות ועד למסירתו לידי הלקוח. אני מאמינה שעל חלל הבית לאזן ולהעצים את הלקוחות, כיוון שהאדם מהווה מהות חשובה ביותר בתכנון הפנים. יתרה על כך, על התכנון "לראות רחוק" ובכך להכיל את חוויות בעלי הבית שנצברות לאורך השנים".

מה את אוהבת לעשות ברגעי הפנאי?

״זהו מקצוע מאוד תובעני ולנוכח העובדה כי אני אמא לשלושה ילדים, שמעורבת בכל הפרטים בחיי משפחתה, אני מנצלת את שעות הפנאי לבילוי עם בעלי וילדיי. האיזון בין הקריירה למשפחה הוא כערך עליון עבורי והאחד לא יבוא לעולם על חשבון השני. כשם שאני זמינה למשפחתי, לקוחותיי יודעים כי אני זמינה גם עבורם. בנוסף לזמן איכות עם בעלי והילדים למילוי מצברים, אני גם אוהבת מאוד לעשות ספורט״.

שאיפה מקצועית לעתיד

״להמשיך ליהנות מהמקצוע, ליצור ולהגשים חלומות, במקביל להתפתח מבחינה מקצועית ואולי אף לפעול בנישות בתכנון שטרם חוויתי. להמשיך ולשמור על האיזון ולתת את כל כולי למשפחתי וללקוחותיי״.

עצת זהב למתחילות: "לאהוב את מה שאת עושה, להיות מי שאת, להאמין בעצמך ולשאוף לטוב ביותר בכל אשר נוגעות ידייך. יחד עם זאת, לא להזניח הפרגון והטיפוח העצמי".

הגבורה 14, הרצליה | 0544-423626, 09-9589419 | אתר | sharon@edery.net

 

יפה גולן

בעלת הפטנט, הממציאה והמפתחת של 
"מדיק שוז"

יפה גולן

יפה גולן

איך הכל התחיל?

״הדרך שלי ארוכה ומגוונת ובעיקר כוללת מס' ערכים כמו אמונה, העזה והגשמה… לאורך כל הדרך.
שימשתי בעברי כיועצת בנושא הביטוח הסוציאלי הגרמני, ואף יזמתי חוקים בפרלמנט הגרמני ונלחמתי בבתי המשפט הגרמניים למען ניצולי שואה בעולם 
כולו, הצלחתי להשיג עבור אותם ניצולי שואה קצבה 
של פנסיה חודשית וסכום רטרואקטיבי לאלו אשר 
עבדו בגטו בזמן המלחמה.
כיום עשיתי תפנית חדה והקמתי חברה בשם "מדיק שוז" לשיווק נעלי בריאות.
הנעל פותחה באמצעות פטנט חדש שפיתחתי שיצא לאור לאחרונה, מדובר על נעל בריאותית שעושה עיסוי לפי עקרונות הרפלקסולוגיה (אושר ע"י משרד הבריאות הישראלי וע"י ה-CE האירופאי) המיועדת 
לכלל האוכלוסייה והייחודיות שלה היא עזרה והקלה לחולי סכרת״.

מה הייחודיות של השירות שאת מעניקה?

"הטיפול בנעלי Medic Shoes מתבסס על עיסוי של כף הרגל באמצעות מנגנון ניתן לכוונון הפועל על סוללות ומופעל בשלט רחוק, אשר הוכח בניסויים קליניים כי מגביר את זרימת הדם ומקל את התסמינים שמקורם בליקויים בזרימת הדם ההיקפית".

מה את אוהבת לעשות בשעות הפנאי?

"אין כמעט רגע פנוי, את מעט הזמן שנותר אני מקדישה למשפחתי ולנכדיי היקרים".

שאיפה מקצועית לעתיד

"כל חלומותיי התגשמו בזה אחר זה. ברזומה שלי ניהלתי סניף בנק, חשפתי שחיתויות, יצרתי תקדימים למען ניצולי שואה, המצאתי פטנט בשנת 1996 שזכה במקום השני בז'נבה, כתבתי ספר אוטוביוגרפי, תסריט אוטוביוגרפי על חיי ובקרוב סרט קולנוע".

עצת זהב להצלחה: ״נחישות, אמונה ויושר״.

אתר | פייסבוק

 

 

חוה בן דוד

קוסמטיקאית בכירה, בעלת תואר סידסקו, תואר בינלאומי, בעלת קליניקה לאסתטיקה ״פרסטיג״

חוה בן דוד | צילום: אמיר יהל

חוה בן דוד | צילום: אמיר יהל

איך הכל התחיל?

״בשנות ה-90 החלטתי לעסוק בתחום היופי והטיפוח שדיברו אלי משחר נעוריי. מצעירותי העסיקה אותי המחשבה איך לא להזדקן, החלטתי לחפש ידע ותעסוקה בתחום זה שיתאים לי ולמטופליי. התחלתי בלימודי קוסמטיקה טבעית, ארומתרפיה ושמנים ארומטיים ועיסויים, המשכתי בלימודי קוסמטיקה פרא רפואית וסיימתי לימודים בבית הספר "סידסקו" עם תואר בינלאומי.
בסיום לימודיי הקמתי עם בני הרופא ששב מחו"ל את העסק שלנו, שהיום נקרא: הקליניקה לאסתטיקה פרסטיג׳.
כיום אנחנו מנהלים 2 קליניקות בארץ״.

מה הייחודיות של השירות שאת מעניקה?

״אני קוסמטיקאית הוליסטית שמטפלת בעזרת שמנים ארומטיים ומייצרת קרמים, סבונים, ושמפואים על בסיס טבעי לבעיות עור שונות. אנחנו ייחודיים בתחום הארומתרפיה עיסויים למינהם, עיסויים לימפטים, שבדים ואבנים חמות להמרצת הפנים והגוף. פיתחתי שיטות שונות לטיפולי לייזר מגוונים כגון: הסרת כתמים מהפנים והגוף, טיפולי אנטי איינג'יג משולבים בלייזר, מזותרפיה והסרת נימים מהרגליים בלייזר ייחודי (כולל פנים וגוף). בנוסף אני מומחית בתחום האקנה ומיצוק העור ואף פיתחתי קרם ייחודי המפחית את סימני ההריון (סטריאו) בהצלחה מרובה״.

מה את אוהבת לעשות ברגעי הפנאי?

״ברגעי הפנאי המעטים שיש לי אני אוהבת לשוטט באינטרנט ולמצוא שיטות ומחקרים מיוחדים בתחום עיסוקי. בנוסף אני אוהבת לנוח בביתי היפה בשלווה שלי״.

שאיפה מקצועית לעתיד

״שאיפתי לקדם את תחום האסתטיקה הרפואית בקליניקות שלי ביחד עם בני הרופא שמנהל את התחום אצלנו בקליניקות בשיטות וטיפולים ייחודיים להצערת עור הפנים והגוף״.

עצת זהב להצלחה: "כולם יכולים להיות יפים ואסתטיים. אתם בקלות יכולים לגרום לשינוי אם רק תרצו. ואנחנו כאן ללוות אתכם ליעד".

054-5212542

 

 

שיראל בנסון

בעלת קליניקה לטיפולי קוסמטיקה מתקדמים בירושלים

שיראל בנסון

שיראל בנסון

איך הכל התחיל?

"תחומי האסתטיקה והיופי משכו אותי מגיל צעיר. נולדתי לשני הורים רופאים שמהם ירשתי את הזיקה הטיפולית והצורך לעבוד עם אנשים וגם את החוש האסתטי המפותח. אמי תמיד היוותה השראה עבורי בכל הקשור לטיפוח ואסתטיקה. ולכן בחרתי ללמוד קוסמטיקה ולהקים מכון משלי".

מה הייחודיות של השירות שאת מעניקה?

״המוטו שלי הוא שטיפוח עצמי הוא המפתח לביטחון העצמי שלנו, לכן חשוב מאוד להשקיע בשגרת טיפוח יומיומית, ולא לשכוח שתמיד יש מקום לשיפור.
בקליניקה אצלי אפשר למצוא את הטיפולים המתקדמים ביותר כמו: שזירת והארכת ריסים בטכניקה חדשה שמאפשרת לעבות ולהדגיש את הריסים על מנת להבליט את העין למראה מודגש וחושני. בניית הריסים מתבצעת בשיטה של ריס על ריס, הריסים צפופים וארוכים ויוצרים מראה אמיתי וטבעי ללא צורך במסקרה ומעגל הריסים. הדבקת הריסים אינה מתבצעת על העור עצמו אלא על הריסים בלבד, לכן הדבק אינו בא במגע עם העור ואין חשש לעבוד עימו.
העבודה שלי עם הלקוחה היא הרבה יותר אישית ומשמשת אף תהליך נפשי שאני משמשת עבורן אוזן קשבת וזה אני חושבת מה שבאמת מייחד אותי".

מה את אוהבת לעשות ברגעי הפנאי?

״לעבוד על היופי שלי כי אני צריכה להוות השראה ללקוחותיי. אני סקרנית ואוהבת ללמוד טכניקות חדשות בתחום שמסייעות לי להתקדם ולהתפתח, ולכן נמצאת בלמידה מתמדת. 
אני גם אוהבת ללכת לחדר כושר ולהתאמן״.

שאיפה מקצועית לעתיד

״לפתח את התחום תוך שמירה על הקשר האינטימי והמיוחד עם הלקוחות״.

עצת זהב להצלחה: "לעשות מה שאוהבים באמת ולחיות את החלום״.

משעול עוזרד 13, ירושלים | הרצל 110, ראשון לציון | 052-6344568 | פייסבוק

 

 

נטלי קרסנינסקי

בת 35 נשואה 3+, מתגוררת ברמת פנקס, עורכת דין ומגשרת מוסמכת, בעלת משרד בוטיק העוסק בתחומי המקרקעין, חברות והוצאה לפועל

נטלי קרסניסקו | צילום: חן נגר

נטלי קרסניסקו | צילום: חן נגר

איך הכל התחיל?

״לפני מספר שנים, עבדתי כשכירה במשרד עו"ד ידוע וטיפלתי בתיקים רבים העוסקים בתחומים הנחשבים למורכבים ונחלתי הצלחות מרובות. זכיתי לפרגון רב מצד הלקוחות שהחמיאו ושאלו "למה את לא פורצת קדימה ופותחת משרד משלך?" דבר שבשעתו החמיא לי מאד, אך יחד עם זאת, עורר בי חשש. עד שביום בהיר אחד, החלטתי. החלטתי שהגיעה השעה לצאת לדרך עצמאית. עוד באותו השבוע נסעתי לפתוח תיק במס הכנסה ובמע"מ. כך התחלתי את דרכי לבד. כמובן שמעבר ליכולות המקצועיות שלי כעורכת דין והרצון להיות עצמאית בתחום המטורף בו אני עוסקת, עמדו לנגד עיני ילדיי, והבנתי בדרך הקשה, שכאמא לילדים אני חייבת להיות יותר גמישה בשעות העבודה וכשכירה זה היה כמעט בלתי אפשרי״.

מה הייחודיות של השירות אותו את מעניקה?

״ראשית, לפני כל טיפול בתיק חשוב לי ליצור יחסי אמון ביני ובין הלקוח. מהפגישה הראשונה חשוב לי שהלקוח ירגיש שהוא בידיים טובות ומקצועיות. זוגות צעירים אשר מתחילים את דרכם בקניית דירה ולא יודעים מאיפה להתחיל, מקבלים אצלנו את רשת הביטחון לה הם זקוקים ונחיתה רכה בבית החדש.
חברות אשר מיוצגות ע"י המשרד מקבלות את רשת הביטחון המשפטית, אשר עוטפת אותם בכל תחום בין אם בגביה ובין אם ביחסי עובד מעביד וכו'.  הלקוחות שלי יודעים שאני ומשרדי זמינים להם בכל שאלה, גם אם כבר הסתיים הטיפול בתיק. הזמינות בתחום זה היא חשובה עד מאוד. הטיפול המקצועי והמסור שלי ושל צוות המשרד הוא הדגל שלנו. רוב לקוחותיי הגיעו למשרד "מפה לאוזן", דבר אשר נותן לי נחת  בשל העובדה כי רק לקוחות מרוצים ממליצים״.

מה את אוהבת לעשות ברגעי הפנאי?

״רגעי פנאי הם נדירים ויקרים מפז, לכן, בשעות הלילה אחרי שכולם כבר הלכו לישון, אני פנויה להתעסק באהבה השנייה שלי, שירה, שנותנת לי את האנרגיות להן אני זקוקה. מזה כ- 10 שנים אני חברה בלהקת "הפינק פלוייד הישראלים" כזמרת ונהנת מכל רגע על הבמה ובעיקר בחזרות״.

שאיפה מקצועית לעתיד

״במקביל לעבודתי, אני בונה מיזם ייחודי שייתן פתרונות קלים יותר לכל האוכלוסיות להגיע לאינפורמציה משפטית עדכנית. מטרה נוספת היא להגדיל את המשרד, ולהעסיק בו נשים ואימהות השואפות לעבוד ולהצליח תוך כדי שהן לא מוותרות על גידול הילדים והמשפחה״.

עצת זהב להצלחה: "לא לפחד ולהעז. להאמין ולזכור שהשמים הם הגבול, הכל תלוי בהחלטות שאנחנו מקבלים על עצמנו. אני החלטתי להצליח ולהגיע למקום שאני שואפת אליו כאשה, כאם וכרעיה".

כמוס עגיב 5 , רמת פנקס | 050-7577996 | אתר | פייסבוק

 

 

שלומית צ'שלה

בעלת מכון "שלומית קוסמטיקה ויופי" בעיר אשדוד

שלומית צ'שלה | צילום: אמיר יהל

שלומית צ'שלה | צילום: אמיר יהל

איך הכל התחיל?

״בתחילת דרכי אחרי הצבא פתחתי גן פרטי, היה לי גן מדהים ומאוד אהבתי את מה שאני עושה, אך עם השנים היתה לי בעיה במיתרי הקול והחלטתי בתמיכת בעלי שזה הזמן לשנות כיוון.השינוי היה חייב לכלול את התנאים שאשאר עצמאית ושאעבוד בשעות נוחות שאוכל לתמרן בין עבודה לאימהות. מכל האפשרויות בחרתי במקצוע הקוסמטיקה והרפואה האלטרנטיבית, שתמיד נגעו לליבי. התחלתי בלימודי הקוסמטיקה, רפלקסולוגיה, ארומתרפיה, עברתי קורסים והכשרות רבות״.

מה הייחודיות של המכון שלך?

״המכון ממוקם קרוב מאוד לים, הלקוחות שלי נהנים מהרוגע שהים משרה, מסביב למכון מתוחזקת גינה מקסימה, עם 
מפל דגי נוי, ציוץ ציפורים, צמחי מרפא ותבלין. בתוך המכון ישנה פינת ישיבה בתוך פטיו שבה יש מפל מים גדול, צמחייה עשירה ודגי נוי. במכון עובדות ארבע עובדות מקסימות ומנוסות, כך שהלקוחות שמגיעים יכולים לקבל את כל הטיפולים במקום אחד ובאופן הכי מקצועי שיש. אנו דואגים כל מספר שנים לשדרג את המכשור לציוד המתקדם ביותר בשוק.
אני מקפידה להשתתף בכנסים ולקרוא ספרות מקצועית בכדי לשמור על הידע העכשווי ביותר בתחום הקוסמטיקה והיופי כך שהלקוחות יקבלו את הטיפול המקצועי ביותר.
בגולת הכותרת הקרמים שלי המבוססים על רכיבים טבעיים. המשפט הקבוע שאני שומעת מלקוחותיי: "אנחנו מכורים לקרמים" וחלק מהאושר שלי זה לראות אותם נאמנים ובאים בכל פעם מחדש שהקרם נגמר״.

מה את אוהבת לעשות ברגעי הפנאי?

״ברגעי הפנאי המעטים אני רוקחת מוצרים לטיפולים וללקוחות ותמיד אוהבת לחדש ולהמציא את עצמי מחדש. כמובן אני מאוד אוהבת לבשל ולפנק את משפחתי היקרה, אני נשואה לנחמיה, אמא לארבעה ילדים וסבתא לשבעה נכדים מדהימים״.

שאיפה מקצועית לעתיד

״שכמה שיותר אנשים יכירו ויהנו מהמוצרים המדהימים שלי, וכמובן מאחלת לעצמי כוחות להמשך עשייה עוד שנים 
רבות ויפות״.

עצת זהב להצלחה: "כדי להצליח בכל תחום צריך תחילה לאהוב את מה שאתה עושה, להתמיד, 
לא להתעצל ולהציב כל הזמן מטרות חדשות״.

הר מצדה 57 א', אשדוד | 08-8550029, 050-7560320 | פייסבוק

 

יוזמת ועורכת הפרויקט חן רוטנברג | צילום אמיר יהל | 
איפור אומאי שטרית | שיער זאק אלמוג

בואו לעקוב ולדבר איתנו גם בפייסבוק ובאינסטגרם. עדכונים על הכתבות הנבחרות באת ניתן לקבל בניוזלטר היומי שלנו

תגובות

Silence is Golden SRV:SRV1 on: 0f00216a3828e at 02:00:18