Women's Power: נשים מובילות בתעשייה הישראלית

| מאת: חן רוטנברג | יוזמת ועורכת: הפרויקט חן רוטנברג, צילום: סם יצחקוב, 
איפור: אומאי שטרית והוד שטרית, שיער: זאק אלמוג

לפניכם 6 נשים מובילות בתעשייה הישראלית, שהעניקו הצצה על הדרך שלהן להצלחה - שילוב בין כריזמה, נחישות והתמדה. השראה טובה!

  • https://atmag-static-timeout.netdna-ssl.com/media/2016/12/sizes/Untitled-1_H2_wo_680_382.jpg
נשים מובילות בתעשייה הישראלית | צילום: סם יצחקוב

 

עו"ד שירי מלכה

בעלת משרד עורכי דין עצמאי

שירי מלכה | צילום: סם יצחקוב

שירי מלכה | צילום: סם יצחקוב

 

איך הכל התחיל?

"התאהבתי בתחום דיני המשפחה כבר בשיעור הראשון באוניברסיטה. עד היום אני יודעת שלא טעיתי. הקמתי את המשרד בשנת 2005, המשרד מהר מאוד התברג בין המשרדים הטובים בארץ. בשנת 2014 יצא לאור ספר שכתבתי ששמו "איך להתגרש מבלי להרוס לילדים את החיים". בשנים האחרונות חדרנו גם לעולם העסקי: הדרישה הגיעה תחילה מנשים שפנו אלינו לאחר שנקלעו לסכסוך שנגע לעסקים של המשפחות שלהן, בין אם עקב גירושין, עקב פטירה או עקב ירידה דמנטית של אחד מבני המשפחה. כיום פונות אלינו הרבה משפחות, בחלקן נשים אחראיות שמובילות את המשפחה שלהן לקיים שיח מונע סכסוך".

מהן החוזקות המשמועתיות של המשרד בעינייך?

"במסגרת עבודתנו עם משפחות וזוגות רבים, אספנו תובנות רבות באשר לדרכים למניעת סכסוכים בתוך המשפחה. בעקבות כך, בין היתר, הקמנו מחלקה בה אנו יושבות עם משפחות ומאתרות יחד איתן את נקודות הסיכון היחודיות שלהן ומתאימות לכל משפחה את סט המסמכים אשר מהווה עבורה את מעטפת ההגנה הטובה ביותר מפני אותם סיכונים. זאת ועוד, למשרדנו סט כלים יחודי עימו אנו מצליחות לגשר בין בני משפחה המצויים במחלוקות הקשות ביותר בחייהן, ולהביאן לפתרון הסכסוך בדרכים יצירתיות".

מה את אוהבת לעשות ברגעי הפנאי?

"מרבית רגעי הפנאי מוקדשים לבעלי ולילדיי, מעבר לכך יחד עם כל צוות המשרד אנחנו מתנדבות אחת לשבועיים עם 15 ילדות בנות 9-12 שהוצאו בצו חירום מהבית בבית הילדים ע"ש אלעזרקי. מעבר לכך אני צלמת מושבעת, עושה טריאתלונים, מנגנת בפסנתר, כותבת וקוראת".

שאיפה מקצועית לעתיד

"החלום שלי להגיע לאנשים ועסקים בארץ ובעולם ולסייע להם למנוע את הסכסוך הבא בכדי שהמשפחה והעסק ישגשגו ובכדי לנהל את ההון הפרטי שלהם באחריות. הכישורים והידע המקצועי והמשפטי שצברנו מאפשרים לנו להיות מנטורים למשפחות שיכולות לקחת אחריות על עתידן".

עצת זהב להצלחה: "ניהול זמן הוא אחד מהיכולות החשובות ביותר להצלחה כמו גם להאמין בשפע ובחיובי בכל אדם ובפוטנציאל הטמון בו. מכל מפגש, עם כל אדם יש הרבה מה ללמוד ולצאת נשכרים".

מדצה 9, בני ברק – מגדל ב.ס.ר 3 (קומה 16) | 03-6477383, 050-8661266 | אתר | פייסבוק

 

נאוה מרום

בעלת משרד לתיווך נדל"ן – רי/מקס TEAM, הקיים  12 שנים 
מחוייבת להצלחה ובעלת אחריות אישית ואתית גבוהה, 
המחייבת לעבוד באמינות, מקצועיות ובמומחיות.

נאוה מרום | צילום: סם יצחקוב

נאוה מרום | צילום: סם יצחקוב

 

איך הכל התחיל?

״כמו כל הדברים הטובים במקרה. חיפשתי תחום חדש לעסוק בו ונתקלתי במודעת פרסום של רי/מקס, הלכתי לפגישה והבנתי שזה מה שאני רוצה לעשות. ההתחלה היתה מלאת אתגרים ולא מעט פעמים נלחמתי על המשכיות העסק. התחלתי לעבוד כסוכנת ורק לאחר מכן רכשתי זיכיון, דבר שמועיל לי כיום להבין את הסוכנים בהתמודדותם בשטח״.

מה הייחודיות של השירות אותו את מעניקה?

״אני מגדירה אותנו כ"דולפינים בים כרישים". ביום שפתחתי את העסק חרטתי על דגלו, אמינות והגינות ללא פשרות. זה הקו שמנחני, הן בחיפוש סוכנים שעובדים איתי והן בעבודה מול לקוחות, וכמובן – נתינת ערך אמיתי ללקוח, נתינה שמלווה עם חיוך, מקצועיות ואמינות. אני מאמינה שאנשי שיווק בכל התחומים, חייבים לדבוק באמת, ובאתיקה מקצועית ללא פשרות, לחשוב על העסק ולא על העיסקה, מתוך מטרה באמת ובתמים לעזור לאדם שממול״.

מה את אוהבת לעשות ברגעי הפנאי?

״אין לי הרבה רגעי פנאי, תמיד אוהבת ללמוד משהו נוסף חדש. אני קוראת, מטיילת ובתקופה זו מסיימת את לימודי 
nlp practitioner, ועומדת לפני לימודי ה- nlp master.באמצע – טיול ללאוס, לפגוש את בני שמטייל כבר שנה״.

שאיפה מקצועית לעתיד

״המטרה הבאה שלי הינה לסגור את השנה הקרובה עם משרד שבו עובדים 50 סוכנים מצליחים, אשר נותנים ערך אמיתי ללקוחותיהם. לדעת שכל אחד מהסוכנים במשרדי מצליח לקיים עסק מצליח, ושהערכים שהטמעתי בהם ממשיכים איתם הן מבחינה מקצועית והן מבחינה אישית״.

עצת זהב להצלחה: ״תמיד היצמדו לאמת שלכם, ואל תוותרו אם אתם מאמינים במשהו. 
ומעולם ה- nlp: ניתן לשחזר כל הצלחה!  אם זה אפשרי בעולם, זה אפשרי עבורי…״.

לזרוב 33, ראשון לציון | 052-7038038 | navamar754@gmail.com | אתר

 

אוסנת כהן ורדי

יועצת מס – בעלת משרד הנותן שירותי ייעוץ מס, הנהלת חשבונות ושכר לחברות, עמותות ועצמאים 
וגם מתמחה בהחזרי מס לשכירים, בעלת ותק 20 שנה.

אוסנת כהן ורדי | צילום: סם יצחקוב

אוסנת כהן ורדי | צילום: סם יצחקוב

 

איך הכל התחיל?

״לפני כ-21 שנים, אמר לי רופא שיקח לי שנה להיכנס להריון. הייתי מאוכזבת כי מאוד רציתי בזה, אז בכדי להעביר את הזמן נרשמתי ללימודי הנהלת חשבונות. עם תחילת הלימודים נכנסתי להריון וכך למדנו יחד 9 חודשים. לאחר שצלחתי את לימודי הנהח"ש סוג 2, נרשמתי מיד לסוג 3 ועם תחילת הלימודים נכנסתי שוב להריון וכך העברתי את הלימודים עם תינוקת בבית ותינוק בבטן. 
לאחר מכן המשכתי ללימודי ייעוץ מס. במהלך לימודיי גידלתי 4 ילדים, עבדתי משרה מלאה ובין החוגים, הכביסות, הניקיונות והבישולים, הייתי מתיישבת בתשע בלילה מול הספרים והמחברות ומתחילה לבכות ולבכות ולבכות, אך לא וויתרתי כי האמנתי שאצליח״.

מה הייחודיות של השירות אותו את מעניקה?

"לפני שפתחתי את משרדי כיועצת מס, הייתי כ 12 שנה שכירה במשרדים שונים ומגוונים ושם הבנתי את חשיבות היחס האישי, המענה המהיר וכמובן המקצועיות ללקוחות. התחשבות במצבם והתאמת שכ"ט בהתאם. אני מקפידה שהלקוח ידע את חובותיו וזכויותיו במוסדות, מתן טיפים וליווי עסקי לעוסקים חדשים. החשיבות שהלקוח יקים בסיס חזק וטוב גוברת על הכל ולכן איני גובה שעת ייעוץ ראשונית וגם תומכת בעסקים חדשים. המטרה היא משותפת, שנגדל יחד וכך יש תמיכה הדדית".

קצת עליי

"יש לי 4 ילדים, החינוך שלי פטריוטי וציוני. יש לי בת לוחמת בקרבי, בן שמתגייס בקרוב גם לקרבי, בן בגיל 12 ובת בגיל 9, שבכל זמן פנוי אני מבלה איתם".

שאיפה מקצועית לעתיד

״אני בתחום כ-20 שנה, 9 שנים כעצמאית ומעסיקה כיום שתי מנהלות חשבונות. החלום שלי להמשיך להתפתח בתחום המיסים ודיני העבודה, להקים סניפים נוספים ואף להרחיב את הידע 
ע"י למידת מקצועות נוספים שיעניקו ללקוחותיי הכל תחת קורת גג אחת״.

עצת זהב למתחילות: "לא לפחד מכישלון, ההצלחה נמדדת מהדרך הקשה שאנו עוברים, 
כך אנו למדים, מתכשלים ומתחזקים  תוך כדי הצבת מטרות ומכאן השמיים הם הגבול".

מרכז שטנר 3, ירושלים | 02-6516007 | 054-7142777 | פייסבוק | אתר 

 

 

נטלי זץ-חורש

עורכת דין ומגשרת, בעלת משרד עו"ד העוסק בתחום מעמד אישי. נשואה לאורי חורש, עו״ד ואם לנתנאל, לינוי והילה.

נטלי זך חורש | צילום: סם יצחקוב

נטלי זך חורש | צילום: סם יצחקוב

 

איך הכל התחיל?

״המשיכה למקצוע התעוררה בי עוד כילדה, עת התבוננתי מהצד על העוולות אליהן נחשפו הורי כעולים חדשים מברית המועצות. ראיתי כי למרות ששניהם רופאים, אקדמאים ומשכילים, הם התקשו לעמוד על זכויותיהם ולא פעם ויתרו והרימו ידיים. כבר אז התגבש בי הרצון לפעול כנגד אי צדק ולעזור לאנשים לממש 
ולעמוד על זכויותיהם. לימים, בתחילת דרכי כעורכת דין שכירה, מצאתי את עצמי מקבלת תיקים פרטיים שהופנו אלי בזרם שהלך 
וגבר. מצאתי סיפוק גדול מניהול התיקים הללו באופן עצמאי 
לזהות את הצרכים האמיתיים של הלקוח, לתכנן את האסטרטגיה 
וללוות את הלקוח בטיפול בתיק מתחילתו ועד סופו. מכאן, הדרך למשרד עצמאי הייתה מהלך טבעי״.

מה הייחודיות של השירות שאת מעניקה?

״כשנכנס אלי לקוח אני רואה בו בראש ובראשונה – אדם עם מכלול נסיבות ייחודי – שמגיע בד"כ בתקופה משברית בחייו, וזקוק להקשבה ותחושת בטחון. לפיכך, היחס האישי, האכפתיות והליוי הצמוד לכל אורך התהליך הם המנחים אותי תוך שימת דגש לצרכים המיוחדים של כל לקוח. אני משקיעה זמן רב כדי להבין מהם אותם צרכים, וכשמעורבים ילדים להבין ולהבהיר מהי טובתם.  אני פועלת תמיד כדי לכוון את הלקוח לאפיק הטוב ביותר עבורו, תוך הימנעות ככל האפשר מהליכים משפטיים מיותרים וניסיון לפתור את הסכסוך ראשית בדרכי נועם. אני מוצאת, כי הכשרתי כמגשרת מסייעת לי רבות בכך. מאידך, אם נדרשים להליך משפטי אני נחושה להיאבק עבור לקוחותיי באופן היעיל והמקצועי ביותר, כדי להשיג את התוצאה המיטבית בעבורם. אני באה למקצוע עם אהבה גדולה, תחושת סיפוק – ואפילו שליחות – וזה בא לידי ביטוי בעבודה היומיומית״.

מה את אוהבת לעשות ברגעי הפנאי?

״ההנאה הגדולה שלי היא לבלות עם הילדים והמשפחה, המעניקים 
לי אנרגיות להיות בעשייה, ולחייך! בשעות הערב המאוחרות כשהילדים כבר ישנים אני מתפנה לעשות ספורט עבור הגוף והנפש. אני מקפידה על שגרת אימונים פונקציונליים, בסטודיו בקבוצות קטנות, אימונים עצימים שלוקחים אותך לקצה גבול היכולת״.

עצת זהב להצלחה: "לעיתים, בשנים הראשונות, היקף העבודה והמחקר המשפטי הנדרשים אינם בהלימה לגודל התיק ולשכר הטרחה. עם זאת, אין לדלג על שלב זה ואני ממליצה לראות בו המשך ישיר והכרחי של הלימודים. זו הדרך היחידה להפוך למקצועי בתחום. לשמור על יושרה אישית ומקצועית״.

דרך מנחם בגין 55, תל אביב | 03-5650011, 052-6650555 | אתר

 

 

עו״ד רויטל (טלי) מגל

משפחה, גירושין, צוואות , ירושות, משמורת, הסכמים, נזקקות, מזונות וגבייתם, איזון משאבים ופירוק שיתוף.

רויטל מגל | צילום: סם יצחקוב

רויטל מגל | צילום: סם יצחקוב

 

איך הכל התחיל?

"משחר ילדותי נלחמתי למען הצדק ולנגד עיני תמיד עמדה המטרה להוציא את האמת והצדק לאור, כשמלווה לכך אהבת הבריות.  למדתי תואר ראשון בסוציולוגיה ואנתרופולוגיה ובנוסף למדתי הוראת תקשורת. אולם, תמיד קינן בי הרצון לעסוק במה שאני הכי אוהבת לעזור לאנשים לפלס דרכם על מנת להוציא את צדקתם לאור. לכן, גמלה בלבי ההחלטה ללמוד משפטים. תחומי השכלתי כוללים כל אשר קשור ב"תורת הבריות", ומתן מענה הולם לקשיים, לתהיות, לשאלות ולחוויותיהם".

מה הייחודיות של השירות שאת מעניקה?

״משרדי הינו משרד בוטיק אשר מציב בראש מעייניו את ערך המקצועיות והמקצוענות, תוך מתן דגש מרבי על השירות ללקוח 
ומענה לצרכיו.   הקו המנחה אותי הינו מתן פתרון כולל בסוגיות הניצבות בפני לקוחותיי, תוך מתן יחס אישי לכל לקוח. עבורנו, כל אחד הוא עולם ומלואו. התיקים שהנני מקבלת הינם תיקים מורכבים אשר עבודה רבה בצדם אך גם בשעות קשות אני נחושה להמשיך קדימה ולהשיג הישגים עבור לקוחות וכל סובבי. הדגל האדום מבחינתי הוא ניהול מערכות גירושין ומאבקי כוח על גבם של הילדים, שהופכים להיות אצל הורים רבים, לצערי, התחמושת וכלי המלחמה בתהליך. את לקוחותיי אני מעדכנת בכך כבר בפגישה הראשונה. שכן אצלי זה לא יקרה! 
ילדים אינם קורבן!  על כן, הייחוד של משרדי הוא הרצון העז וללא לאות להגיע להסכמות ולגבש הסכמים כוללים על מנת למנוע סבל וניהול 
הליכים ארוכים ומתישים הפוגעים בנפש של כל אחד ואחד הנתון 
במאבק ובעיקר בילדים".

מה את אוהבת לעשות ברגעי הפנאי?

״משתדלת לנצל כל רגע פנוי ליהנות ולבלות, בחברת משפחתי וחבריי, במופעים, הצגות, מסעדות ובעיקר בצפייה במשחקי כדורגל בהם אני צופה גם במגרשים ולא רק אל מול המרקע.  עבורי, משחק כדורגל הינו כפי ניהול הליך בבית משפט: קביעת אסטרטגיה והרכב משתתפים, תקיפת היריב וציות להחלטות השופט. גם ילדיי הלכו אחרי, הן באהבתם לכדורגל ושניים מהם בבחירת מקצוע עריכת הדין, וכיום בתי, ליהי, אף עובדת איתי במשרדי, מה שהופך את משרדנו, ביחד עם 
העובדים הנוספים שבו, למשרד משפחתי וחם, והדבר מקרין, כמובן, גם על לקוחותינו״.

שאיפה מקצועית לעתיד

״לכבוש עוד ועוד יעדים, עבורי, עבור משפחתי ועבור לקוחותיי 
וכל סובביי״.

עצת זהב להצלחה: "תקבע יעד ואל תתן לשום רעשי רקע להסית אותך מהמסלול, תתמסר אליו לחלוטין, כל עוד זה תלוי בך, והיה נחוש בדרך עד שתגיע אליו!״

ז'בוטינסקי 7 רמת גן | 03-5759889, 054-7704370 | פייסבוק

 

 

יפה בירנפלד

נציגה בלעדית בישראל של מותג האיכות "סוטיס״ פריז. קוסמטיקאית בכירה, מוסמכת אוניברסיטת בר אילן וארגון סידסקו העולמי.

יפה בירנפלד | צילום: סם יצחקוב

יפה בירנפלד | צילום: סם יצחקוב

 

מה הייחודיות של מותג הקוסמטיקה 'סוטיס פריז'?

"ייחודם של המוצרים הינו איכות, יעילות ותוצאות לכל סוגי העור. לאחרונה הושקה בחברת סוטיס תכנית טיפול חדשנית לעור הפנים עם חומצה היאלורונית משולשת* המהווה שיא חדש של יעילות בליחוח כל סוגי העור. זהו לא סוד שכיום ישנם פתרונות קוסמטיים שאינם פולשניים, המעניקים לעור פנינו מראה צעיר ומטופח יותר. עור מלוחח היטב נראה צעיר יותר והוא עמיד יותר בפני פגעי הזמן. כל סוג עור עלול להגיע בתקופה כלשהי למצב מיובש. בסוטיס פיתחו תכנית הידרטציה עוצמתית להענקת לחות מקסימאלית לעור הפנים".

מה כוללת תכנית הטיפול החדשה?

"התכנית כוללת 2-3 מוצרים לטיפול אישי ביתי בשילוב עם טיפול אינטנסיבי במכון יופי ע"י קוסמטיקאית מוסמכת של סוטיס, הפועלים בסינרגיה להענקת לחות עוצמתית מיידית ומתמשכת.
בסדרה תמצאו חומצה היאלרונית משולשת המהווה שיא חדש של יעילות בליחוח, לכל סוגי העור.
סוטיס בחרה נגזרות חומצה היאלורונית במשקל מולקולרי גבוה לפעולה על פני העור ומשקל מולקולרי נמוך לפעולה בעומק העור בשילוב מרכיבים פעילים משלימים המוכחים מדעית לשיפור הפעולה הבין תאית באפידרמיס לשיקום, הפעלה מחדש ורגנרציה של מנגנוני הלחות של העור.
הניסויים המתקדמים של סוטיס הראו כי תמצית הפטנט הבלעדית 'בולטוס 1055' משמשת כבוסטר המעצים את הסינתזה של החומצה ההיאלורונית בעור – באפידרמיס ב-23% ובדרמיס ב-29%״.

 

היכן ניתן להשיג את המוצרים?

"מוצרי סוטיס פריז נמכרים אצל קוסמטיקאיות בכירות ברחבי הארץ. המוצרים ידועים כבעלי מוניטין רב בכל העולם ומיטב השחקניות והדוגמניות בעולם משתמשות במוצרים אלו באופן קבוע".

עצת זהב למתחילות: "לקוסמטיקאית טובה דרוש ידע מקצועי מעמיק, תכשירים איכותיים,
אמינות והגינות. אלו סגולות לשם טוב לטווח ארוך ולהנאת לקוחות".

מרכז סוטיס בישראל, בהנהלת יפה בירנפלד 03-6203397, 03-6293007 | פייסבוק | אתר |  info@sothys.co.il

 

יוזמת ועורכת הפרויקט חן רוטנברג | צילום סם יצחקוב | 
איפור אומאי שטרית והוד שטרית | שיער זאק אלמוג

בואו לעקוב ולדבר איתנו גם בפייסבוק ובאינסטגרם. עדכונים על הכתבות הנבחרות באת ניתן לקבל בניוזלטר היומי שלנו

תגובות

Silence is Golden SRV:SRV1 on: 1f069ee9e277ce7f9c8 at 10:49:24