דוריטוס משיקים חטיף לנשים בלבד כי "הן לא אוהבות ללעוס בקול רם"

| מאת: אור נוף

אחרי שניצחנו את השוביניזם וכל עברייני המין נעלמו מהעולם, בדוריטוס מבטיחים לפתור את הבעיה שבאמת מטרידה נשים ומשיקים חטיף חדש שלא ירעיש ויתאים לחך המעודן ולאצבעות השבריריות שלנו. ברשת כבר תוהים אם הם אי פעם פגשו אישה אמיתית

  • https://atmag-static-timeout.netdna-ssl.com/media/2018/02/sizes/H-4_wo_680_382.jpg
אחח, דוריטוס, מתי גם אנחנו נאכל לאכול אותך? | צילום: Shutterstock

 

מה הדבר שהכי מציק לנשים? האם זו מגפת ההטרדות המיניות, פערי השכר במשק או אולי סתם העובדה שאנחנו חיות בעולם פטריארכלי להחריד? לא ולא, הדבר שבאמת מעצבן נשים הוא העובדה שהן לא יכולות לאכול ככה סתם חטיף כי הוא מלכלך ומרעיש, או כך לפחות חושבים בדוריטוס שהודיעו השבוע שהם עומדים להשיק את "ליידי דוריטוס". לפי החברה מדובר בגרסה ידידותית לנשים של החטיף שאמורה להיות פחות מרעישה ללעיסה ופחות מלכלכת, כי כידוע רק נשים שונאות שהפרצוף שלהן מתמלא בפירורים.

 

בפפסיקו, חברת האם של דוריטוס, טענו שמחקרים מצאו כי נשים לא אוהבות ללעוס בקול או ללקק את האצבעות שלהם אחרי אכילת חטיף שמנוני ומלוח. "הרבה בחורים אוהבים לאכול דוריטוס, ללקק את האצבעות שלהם בהנאה ולשפוך את כל הפירורים שנשארו בשקית ישר לתוך הפה שלהם. נשים היו רוצות לעשות את אותו הדבר, אבל הן לא". סיפרה מנכ"לית פפסיקו אינדרה נואי שידועה לרוב בתור אחת הנשים הפמיניסטיות בעולם העסקים, מה שמקשה עוד יותר להסביר את העובדה שהיא התלהבה עד אין קץ ממה שהגדירה כניסיון לפתור את "הדבר שנשים הכי פחות אוהבות בחטיף".

נואי לא עצרה שם. "זה לא עניין של גברי או נשי כמו השאלה האם אפשר לייצר חטיפים שיהיו ארוזים ומעוצבים באופן שונה לנשים, וכאן התשובה היא כן. ולכן אנחנו עומדים להשיק את ה"ליידי דוריטוס", עם פחות רעשי לעיסה קראנצ'יים. הטעם ישאר דומה אך לא ידבק לאצבעות והחטיף עצמו יהיה בגודל מיוחד שיתאים לכף יד של נשים ויכנס לתיק או לארנק, כי נשים אוהבות לשים חטיף בתיק שלהן". אה-הא.

באינטרנט כצפוי לא אהבו את הרעיון, בלשון המעטה. "בוקר טוב חברות, אפשר לבטל את כל הפמיניזם, סוף סוף יש לנו דוריטוס לנשים" הייתה רק אחת התגובות השנונות. "תודה לאל. הדאגה הנשית הכי חשובה שלי הייתה כמה רעש אני עושה כשאני אוכלת. תמיד אני חושבת לעצמי 'אוי, כמה גברי'. ידוע שנשים אוכלות בביסים מעודנים שבקושי נשמעים", "המאבק הפמיניסטי סוף סוף השיג משהו" כתבו אחרות, בזמן שלא מעט גולשות פשוט תהו "האם בדוריטוס אי פעם פגשו אישה? ואחת כזו אמיתית". המקתפה האינטרנטית גרמה לחברה לסגת מהרעיון כולו. בדוריטוס לא התנצלו אמנם אך צייצו "כבר יש לנו דוריטוס לנשים – הוא פשוט נקרא דוריטוס ואהוב על ידי מיליונים". נדמה שעבור הגולשים הזועמים ברשת זה היה מעט מדי ומאוחר מדי. אנחנו בעיקר מאושרות ששוב נוכל לאכול ברעש ובפרצוף מלוכלך את החטיף השמנוני ורק חולמות גם על היום בו גברים זרים יפסיקו להגיד לנו "בתיאבון" ברחוב. מקוות שלא הגזמנו עם הדרישות פטריארכיה יקרה.

 

בואו לעקוב ולדבר איתנו גם בפייסבוק ובאינסטגרם. עדכונים על הכתבות הנבחרות באת ניתן לקבל בניוזלטר היומי שלנו

תגובות

Silence is Golden SRV:SRV2 on: 8af272d at 03:39:07