אקספקטור בישראל

כוכב נולד, דה וויס - היזהרו! "רשת" רכשה את תכנית הכישרונות הבריטית המצליחה, "אקס פקטור"

רן דנקר, עברי לידר? מי תהיה נבחרת השופטים הישראלית? Xפקטור ארה"ב, עונה שנייה | צלם: באדיבות הוט

"רשת" רכשה את זכויות ההפקה והשידור של תוכנית הכישרונות "אקס פקטור" מידי פרימנטל העולמית. התכנית מחפשת את אותו כוכב, זה שיש לו גם את הדבר הנוסף, את "הבייגלה" על הראש, שהופך אותו ל"אקס פקטור". בימים אלה החל תהליך ליהוק השופטים ל"אקס פקטור" ישראל, כשהשמועות ברשת מדברות על רן דנקנר ועברי לידר כשופטים פוטנציאליים. אגב, השופטים יגיעו מכל עולמות הבמה, ולאו דווקא מתחום השירה.

כדאי לדעת: "אקס פקטור" פותחה בבריטניה על ידי חברת סייקו שנמצאת בבעלות סיימון קאוול וSONY MUSIC העולמית והיא עוסקת בחיפוש אחר הכישרון הבא בעולם המוסיקה. התכנית החלה את שידוריה בספטמבר 2004.

גול עצמי מול דה וויס?

כוכב נולד של הזכיינית קשת היא מפלצת רייטינג וותיקה (באחרונה חגגה עשור) שפותחה בהשראת "אמריקן איידל" ולפיכך צפויה להיות אולי תחרות על לבם של הצופים. דה וויס, לעומתה, משודרת אף היא ברשת, ולכן כניסתו של אקס פקטור ללוח השידורים עלולה להיות בעוכרי הזכיינית.

"אקס פקטור" ו"THE VOICE" יושבות במשבצות שונות לגמרי בסוג החוויה והבידור שאותם הם מביאות לצופים", מסר ארז בן הרוש, סמנכ"ל התוכניות ב"רשת".

על הפורמט: X פקטור

"אקס פקטור" בנויה מחמישה שלבים: אודישנים מול רשת ומפיקי התוכנית, אודישנים מול השופטים, מחנה אימונים, ביקור בית בבתי המתמודדים, ושלב ההופעות החיות.

עוד משהו:
סיימון קאוול הוא אחד מהדמויות הטלוויזיוניות המוכרות ביותר בעולם. קאוול , מפיק מוזיקה ומפיק טלוויזיה נודע בעיקר בזכות הפורמטים לגילוי כישרונות אותם פיתח ובהם הוא משתתף באנגליה ובארה"ב. "אקס פקטור", "אמריקן איידול" (שעזיבתו אותה גרמה לרעידת אדמה גדולה בשוק הטלוויזיה) ו"הדבר הגדול הבא". קאוול הוזכר לא פעם כאיש שהשפיע יותר מכל אדם אחר על שוק המוזיקה. כזכור, לאחרונה פורסם כי זמרת הפופ הבינלאומית, בריטני ספירס תכהן כשופטת בעונה החדשה של "אקס פקטור" בארה"ב המשודרת על ידי רשת FOX .

בואו לעקוב ולדבר איתנו גם בפייסבוק ובאינסטגרם. עדכונים על הכתבות הנבחרות באת ניתן לקבל בניוזלטר היומי שלנו

תגובות

Silence is Golden SRV:SRV1 on: 1f069ee9e277ce7f9c8 at 19:40:46